Msi Gtx 1660 Super GamingX

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Merhabalar, arkadaşlar bi hevesle aldığım ekran kartımı sistemime uymadığı için satmak zorunda kaldım ekran kartı 1 haftalık jelatinleri dahi duruyor sıfırdır. Ürünü vatandan 2.900 tlye aldım o fiyattan koydum

RX 5600 XT VEYA 5500 XT TAKAS OLUR ÜSTÜ ALTI KONUŞULUR

Fiyat:2.750 TL

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

sting_stingg

hocam siz monitör sorununu açan arkadaşsınız sanırım doğru hatırladıysam. Tam olarak sorun nedir kartı düşük fiyata satıp zarar etmenizi istemediğimden soruyorum.
evet doğru hatırladınız hocam çok teşekkür ediyorum güzel düşünceniz için kartta şöyle bi sıkıntı var araştırdım biraz göz kırpması deniyor 2 3 kişi de daha aynı sorunu gördüm yaşayan şu videoda 1.saniyeden 2.saniye geçerken anlık olan bi durum var sürekli böyle oluyor

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
evet doğru hatırladınız hocam çok teşekkür ediyorum güzel düşünceniz için kartta şöyle bi sıkıntı var araştırdım biraz göz kırpması deniyor 2 3 kişi de daha aynı sorunu gördüm yaşayan şu videoda 1.saniyeden 2.saniye geçerken anlık olan bi durum var sürekli böyle oluyor
G-Sync veya Freesync kapattın mı?

GREY

[TechGuy]
hocam sorunun monitörle alakası yok aynı sorunu yaşayan bir çok 1660 kullanıcısı var bazıları sorunu güç yönetim modunu maksimuma çıkararak çözmüş sizde bir deneyin.

sting_stingg

hocam sorunun monitörle alakası yok aynı sorunu yaşayan bir çok 1660 kullanıcısı var bazıları sorunu güç yönetim modunu maksimuma çıkararak çözmüş sizde bir deneyin.
Hocam sanırım sorun çözüldü emin olmak için yarında kullancam böyle güç yönetim modunu maksimuma çıkardım bende 1 2 saattir sıkıntı yok çok şükür :) inşallah olmazda güç yönetim modu ne alaka onu çözemedim halen

GREY

[TechGuy]
Hocam sanırım sorun çözüldü emin olmak için yarında kullancam böyle güç yönetim modunu maksimuma çıkardım bende 1 2 saattir sıkıntı yok çok şükür :) inşallah olmazda güç yönetim modu ne alaka onu çözemedim halen
Hocam kart normalde uyarlamalı modda çalışırken düşük voltaj veriyor siz onu performans moduna alınca tam frekans değerlerinde yüksek voltaj veriyor ve artifact sorunu ortadan kalkıyor. Yapmanız gereken tek şey ürünü garantiye yollayıp artifact sorunu yaşadığını ve değişim talebinde bulunduğunuzu söylemeniz eğer 6 ay içerisinde ürünü aldıysanız ayıplı mal olarak geçer eğer aynı ürün ile değişim yapmazlarsa bir üst modeli ile mutlaka değişim yapmak zorundalar ürünü kullanmak zorunda değilsiniz.

Bu kartı PC ye taktıktan sonra sıfır falan olmuyor o, kime sorarsan sor 2750 ye birinden almaktansa internetten alır. Satma garanti bakar ona kullan gitsin.

Son düzenleme:

sting_stingg

Hocam kart normalde uyarlamalı modda çalışırken düşük voltaj veriyor siz onu performans moduna alınca tam frekans değerlerinde yüksek voltaj veriyor ve artifact sorunu ortadan kalkıyor. Yapmanız gereken tek şey ürünü garantiye yollayıp artifact sorunu yaşadığını ve değişim talebinde bulunduğunuzu söylemeniz eğer 6 ay içerisinde ürünü aldıysanız ayıplı mal olarak geçer eğer aynı ürün ile değişim yapmazlarsa bir üst modeli ile mutlaka değişim yapmak zorundalar ürünü kullanmak zorunda değilsiniz.
teşekkür ediyorum cevabınız için böyle kullanmak sıkıntılı sanırım yarın vatan pcye götürüp sorunu söylerim bakalım ne diyecekler büyük ihtimalle servise yollatırlar ne yapmalıyım sizce. Kart boşta 60 derecede çalışıyor fakat bu ayarı yapınca :(

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
teşekkür ediyorum cevabınız için böyle kullanmak sıkıntılı sanırım yarın vatan pcye götürüp sorunu söylerim bakalım ne diyecekler büyük ihtimalle servise yollatırlar ne yapmalıyım sizce. Kart boşta 60 derecede çalışıyor fakat bu ayarı yapınca :(
Kusura bakmayın ama kartı satmak enayilik olur hocam zarar edersiniz. Hakkınız var sonuna kadar kullanın ve mutlaka servise durumu bildirip değişim talebinde bulunun. Tekrar iyi forumlar gelişmelerden haberdar edersiniz.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Ben olumlu olacağını düşünmüyorum benim başıma coil whine sorunu gelmişti kart cayır cayır ses çıkarıyordu servis ilkte arıza yok diyip bakımlarını yapıp gönderdi sonra tekrar gönderdim aldığım firmaya ayıplı mal kategorisi falan dedim hiç oralı olmadı servise gönderin dedi tüketici hakem heyetine şikayet falan oluşturdum 2 veya 3. verişimde artık bıktılar mı ne değişim iade raporu çıkardılar bende direkt para iadesi aldım yaklaşık 2 aya yakın sürdü o süre zarfında bilgisayarsız kaldık tabi olan bize oldu.
Yani uğraştırıcı bir süreç onu bil hemen iade falan kabul etmezler diye düşünüyorum sonuçta kartta genel anlamda bir problem yok sorunu çözmeye bak olmadı 14 günü geçirmeden direkt beğenmedim vs tarzı iade et.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Ben olumlu olacağını düşünmüyorum benim başıma coil whine sorunu gelmişti kart cayır cayır ses çıkarıyordu servis ilkte arıza yok diyip bakımlarını yapıp gönderdi sonra tekrar gönderdim aldığım firmaya ayıplı mal kategorisi falan dedim hiç oralı olmadı servise gönderin dedi tüketici hakem heyetine şikayet falan oluşturdum 2 veya 3. verişimde artık bıktılar mı ne değişim iade raporu çıkardılar bende direkt para iadesi aldım yaklaşık 2 aya yakın sürdü o süre zarfında bilgisayarsız kaldık tabi olan bize oldu.
Yani uğraştırıcı bir süreç onu bil hemen iade falan kabul etmezler diye düşünüyorum sonuçta kartta genel anlamda bir problem yok sorunu çözmeye bak olmadı 14 günü geçirmeden direkt beğenmedim vs tarzı iade et.
Direk magazadan almis arkadas sanirim. 14 gun kosulsuz sartsiz iade hakki mesafeli satis sozlesmesinden dolayi.internet alisverislerinde oluyor. Magaza insafa gelirse bir ihtimal musteri memnuniyeti falan diyerek alir belki iade onun disinda servis kontrolu hakkini kullanir magaza. Servis iade gerektirecek bir rapor sunarsa iade edebilir arkadas. Bence magazadan degisimi zorlayin. Degisimede yanasmazlarsa o zaman servis sonucunu bekler sonrasinda iade ettirene kadar hakem heyetidir, sosyal medya sikayetleridir, sikayetvar.com dur falan her kulvardan durtersiniz firmayi ve magazayi.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt