MSI GTX 1650 SUPER

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Haftasonu kampanyalarında 1600 tl ye hatta 1500 tlye bulunuyor zaten niye senden alsınlar
Aynen hatta 1500 TL'ye bile bulunabilir. 2. el bir ürüne bu kadar kimse vermez senden alacağına adam 100 TL daha ucuza alır. Bu fiyata kimseye satamazsın ve buna KAZIKLAMAK denir.

Adam zaten 0 ürün satıyor 3 yıl garantisi var paketi açılmamış bir ürün. Kullandığı ürünü satmıyor paketi açılmamış kullanılmayan ürünü satıyor kardeşim benimle iletişime geçer misin fiyatda anlaşabilirsek ben alabilirim ihtiyacım var.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Adam zaten 0 ürün satıyor 3 yıl garantisi var paketi açılmamış bir ürün. Kullandığı ürünü satmıyor paketi açılmamış kullanılmayan ürünü satıyor kardeşim benimle iletişime geçer misin fiyatda anlaşabilirsek ben alabilirim ihtiyacım var.
Ben diyorum ki aynı paraya hatta haftasonu itopya incehesap vatan indirimlerinde 1500 tl ye bile bulabiliyorsun bu kartı fiyat yüksek kullansanda kullanmasanda aldığın paraya satamazsın sen diyorsun ki adam sıfır ürün satıyor yazık kafana ne diyim

eylül

Maksimum Östrojen
İyi bir şekilde gelmiş miydi ?
Dış karton kutunun (normal bildiğimiz hepsi burada kutusu) içinde ekran kartı kutusu vardı. İnsan ekran kartının kutusunu o patlayan şeyle sarıp sarmalar da öyle koyar en dıştaki hepsi burada kutusunun içine. Fakat yinede sorunsuz bir şekilde bana ulaştı. Halen kullanıyorum memnunum.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Dış karton kutunun (normal bildiğimiz hepsi burada kutusu) içinde ekran kartı kutusu vardı. İnsan ekran kartının kutusunu o patlayan şeyle sarıp sarmalar da öyle koyar en dıştaki hepsi burada kutusunun içine. Fakat yinede sorunsuz bir şekilde bana ulaştı. Halen kullanıyorum memnunum.
Teşekkürler.

yinede bilinen bir alışveriş sitesinden almak bana daha mantıklı geliyor ki zaten daha ucuzada alınabiliyormuş aynı fiyatı bırak o yüzden belki biri yazmış alır ama alan kişinin avantajına bir durum yok bir insan aldığı birşeyi satıyorsa ne olursa olsun çok çok azda olsa alanın avantajına olacak birşey sunması lazım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt