Mouse önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
selam arkadaşlar daha önceden sanırım yine konu açıp mouse almıştım fakat aldığım msi interceptor ds b1 elime tam oturmuyor biraz büyük geliyor tıklayamıyorum sağ tıka bazen ne önerirsiniz 2.elde alabilirim 100 150 tl bandında logitech g102 ve g300s e baktım g300s hoş duruyor.

burakol1

Torrent-Oyun.com
g300s 4 sene kullandım, gittiği yere kadar götürür hiç rahatsız ediceğini zannetmiyorum

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
zamanım kısıtlı yardımcı olabilecek yokmu ?

OMAR

15 Ağustos 2004∞
selam arkadaşlar daha önceden sanırım yine konu açıp mouse almıştım fakat aldığım msi interceptor ds b1 elime tam oturmuyor biraz büyük geliyor tıklayamıyorum sağ tıka bazen ne önerirsiniz 2.elde alabilirim 100 150 tl bandında logitech g102 ve g300s e baktım g300s hoş duruyor.
Teknosa da 209 TL ve elin büyükse tavsiye etmem bende var 2.5 yıldır kullanıyorum ömrünü tüketmek üzere. Ama tavsiye ederim.

logitech g700 vardı bozuldu...wireless olması ve pil sorunundan hiç memnun kalmadım...kenarda köşede https://www.hepsiburada.com/everest-sm-800-kirmizi-usb-optik-mouse-pm-bs2593 şimdilik bunu kullanıyom...bunu tavsiye etmem tabi :) son paramla aldım dermişim :)

logitech alma isteğini anlıyom...şu eversti alırdım kesem rahat ederdi...
https://www.hepsiburada.com/everest-sgm-x7-kablolu-oyuncu-mouse-mouse-pad-p-BD802157

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt