Mount & Blade II: Bannerlord yüklerken alınan hata..

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

fiko88

Torrent-Oyun.com
S.A. Mount & Blade II: Bannerlord'un 25gb olan versiyonunu torrent yardımı ile indirdim fakat yükleme esnasında ISDone.dll hatası alıyorum.Resminide paylaşıcağım.İnternet üzerinden ve forumlardan çözümünü araştırmama rağmen denediğim tüm işlemler sonucunda herhangi bir sonuç alamadım.Her yükleme aşamasında hatayı tekrar ve tekrar alım. DLL dosyalarını indirim gerekli windows dosyalarına atmayı denedim,virüs programını kapatıp denedim,güvenlik duvarını kapatıp denedim ve buna benzer belirli çözümler denedim ama sonuç alamadım.Yükleme esnasında bu hatayı alan başka biri oldu mu?Çözümü mevcut mu?Şimdiden çok teşekkür ederim.
Bannerlordhata.png
Bannerlordhata.png
Bannerlordhata.png

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bunun birçok nedenini olabilir.Ancak çözümü kesinlikle dll dosyası indirip windows'a atmak değildir.Kötü sonuçlar doğurabilir.Anti-virüs kapatmayı denediyseniz, indirdiğiniz torrent programından ''tekrar kontrol et'' yaparak dosya bütünlüğünü doğrulayın (eksik varsa devam ettirin).Ardından bu işe yaramazsa setup dosyalarının yerini değiştirin (varsa başka bir HDD'ye).Hatta kurarken de farklı bir yere kurun.Bir de tavsiyem istenilen gerekli boş alanın üstüne bi' 10 GB daha yer bırakın ki sorun çıkmasın.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
S.A. Mount & Blade II: Bannerlord'un 25gb olan versiyonunu torrent yardımı ile indirdim fakat yükleme esnasında ISDone.dll hatası alıyorum.Resminide paylaşıcağım.İnternet üzerinden ve forumlardan çözümünü araştırmama rağmen denediğim tüm işlemler sonucunda herhangi bir sonuç alamadım.Her yükleme aşamasında hatayı tekrar ve tekrar alım. DLL dosyalarını indirim gerekli windows dosyalarına atmayı denedim,virüs programını kapatıp denedim,güvenlik duvarını kapatıp denedim ve buna benzer belirli çözümler denedim ama sonuç alamadım.Yükleme esnasında bu hatayı alan başka biri oldu mu?Çözümü mevcut mu?Şimdiden çok teşekkür ederim. Ekli dosyayı görüntüle 239136 Ekli dosyayı görüntüle 239136 Ekli dosyayı görüntüle 239136
Kardeşim bunun kesin çözümü ISDONE.dll yi indir oyunun serum dosyasının olduğu klasöre at ve en baştan kur. Düzelicek.

fiko88

Torrent-Oyun.com
Bunun birçok nedenini olabilir.Ancak çözümü kesinlikle dll dosyası indirip windows'a atmak değildir.Kötü sonuçlar doğurabilir.Anti-virüs kapatmayı denediyseniz, indirdiğiniz torrent programından ''tekrar kontrol et'' yaparak dosya bütünlüğünü doğrulayın (eksik varsa devam ettirin).Ardından bu işe yaramazsa setup dosyalarının yerini değiştirin (varsa başka bir HDD'ye).Hatta kurarken de farklı bir yere kurun.Bir de tavsiyem istenilen gerekli boş alanın üstüne bi' 10 GB daha yer bırakın ki sorun çıkmasın.
Söylediğiniz çözümlerin hepsini denemiştim farklı hdd ye kurmayı,hdd de istenilenden fazla hatta çok daha fazla(200gb gibi) alan bulundurmayı ve torrent üzerinden dosya bütünlüğünü kontrol ettirip tekrar yüklemeyi ama hepsinde yine aynı olumsuz sonucu aldım.Sanırım bu hata bir bende gerçekleşti.Artık pek fazla deneyecek çözümüm kaldığına inanmıyorum.Nasip olur da format atarsam bir de öyle yüklemeyi deneyeceğim.Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Birleştirilen 2. mesajınız (lütfen flood yapmayınız):

Kardeşim bunun kesin çözümü ISDONE.dll yi indir oyunun serum dosyasının olduğu klasöre at ve en baştan kur. Düzelicek.
Omar ilgilenip çözüm sunduğun için çok teşekkür ederim ama benden ISDone.dll dosyasını indirim serum dosyanın içine atmamı söylemişsin.Benim için bu durumu biraz daha açıklayıcı anlatabilir misin?Söylediğin çözümü uygulayabilmek için teknik bilgim maalesef yetersiz kalıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Söylediğiniz çözümlerin hepsini denemiştim farklı hdd ye kurmayı,hdd de istenilenden fazla hatta çok daha fazla(200gb gibi) alan bulundurmayı ve torrent üzerinden dosya bütünlüğünü kontrol ettirip tekrar yüklemeyi ama hepsinde yine aynı olumsuz sonucu aldım.Sanırım bu hata bir bende gerçekleşti.Artık pek fazla deneyecek çözümüm kaldığına inanmıyorum.Nasip olur da format atarsam bir de öyle yüklemeyi deneyeceğim.Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Birleştirilen 2. mesajınız (lütfen flood yapmayınız):

Omar ilgilenip çözüm sunduğun için çok teşekkür ederim ama benden ISDone.dll dosyasını indirim serum dosyanın içine atmamı söylemişsin.Benim için bu durumu biraz daha açıklayıcı anlatabilir misin?Söylediğin çözümü uygulayabilmek için teknik bilgim maalesef yetersiz kalıyor.
Farklı bir sürüm indirmeni önermekten başka çözüm yolu bulamıyorum maalesef.Muhtemelen sisteminizdeki bir hata yüzünden bu sorun ortaya çıkıyor.Sisteminizi güncel tutumanızda fayda var.İndirmek isterseniz aşağıya farklı bir repack bırakıyorum, umarım işe yarar.

Ekli dosyalar

Aynı sorun bir çok kişide var launcher hatalı ben de aynı sıkıntıyı yaşamıştım sildim ve farklı bir sürüm kullandım.

GREY

[Get Schwifty]
S.A. Mount & Blade II: Bannerlord'un 25gb olan versiyonunu torrent yardımı ile indirdim fakat yükleme esnasında ISDone.dll hatası alıyorum.Resminide paylaşıcağım.İnternet üzerinden ve forumlardan çözümünü araştırmama rağmen denediğim tüm işlemler sonucunda herhangi bir sonuç alamadım.Her yükleme aşamasında hatayı tekrar ve tekrar alım. DLL dosyalarını indirim gerekli windows dosyalarına atmayı denedim,virüs programını kapatıp denedim,güvenlik duvarını kapatıp denedim ve buna benzer belirli çözümler denedim ama sonuç alamadım.Yükleme esnasında bu hatayı alan başka biri oldu mu?Çözümü mevcut mu?Şimdiden çok teşekkür ederim. Ekli dosyayı görüntüle 239136 Ekli dosyayı görüntüle 239136 Ekli dosyayı görüntüle 239136
temp dosyalarını temizleyin ve D diskinize 100-5000MB arası sanal bellek verip yeniden başlatın sorun düzelmiş olacaktır.

temp dosyalarını temizleyin ve D diskinize 100-5000MB arası sanal bellek verip yeniden başlatın sorun düzelmiş olacaktır.
Hocam, aslında ne kadar işe yarar bu çözüm tartışılır açıkcası işe yaracağından pek umutlu değilim çünkü adamların launcheri hatalı.

Edit: bu setup'un indirmesini yapabilmek için 6-7 saatten fazla uğraştım sürekli %90 larda takıldığı için 5-6 kere daha alternatif çözüm yolları deneyip tekrar tekrar setupu çalıştırdım ama nafile geldi ben de sildim

GREY

[Get Schwifty]
Hocam, aslında ne kadar işe yarar bu çözüm tartışılır açıkcası işe yaracağından pek umutlu değilim çünkü adamların launcheri hatalı.

Edit: bu setup'un indirmesini yapabilmek için 6-7 saatten fazla uğraştım sürekli %90 larda takıldığı için 5-6 kere daha alternatif çözüm yolları deneyip tekrar tekrar setupu çalıştırdım ama nafile geldi ben de sildim
Anladım hocam bu sorunla nadir karşılaştım ama çözümü ya oyun dosyalarını farklı bir klasöre çıkartarak çözdüm ya da setup dosyası bulunan diske elle sanal disk vererek.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
İlginiz ve çözümleriniz için çok teşekkür ederim.Şu an farklı bir sürüm indiriyorum.
Farklı bir sürüm indirme kullandığın torrent programına gir sonra oyunun ismine 2 kez tıkla sonra dosyalar açılacak indirdiğin o ısdone.dll dosyasını oraya at ve oyunu kur. Olacak.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt