Mount & Blade II Bannerlord Update e1.4.1 FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

:pcgereklioyun:Mount & Blade II: Bannerlord [Early Access]
:pcindirmeturu:RAR
:pcplatform:PC
:pcsurum:Mount & Blade II: Bannerlord Update e1.4.0
:pcboyut:13.5 MB
:pcnot:Değişikliklerin listesi için

RAR ŞİFRESİ İSTERSE cs.rin.ru

İçinden çıkan dosyaları oyununu dosya konumuna atmanız yeterli.

Eğer daha önce hiç bir update'i kurmadıysanız direk AIO_update_e kurmanız oyunu en son sürüm yapacaktır.

Eğer oyununuz hiç açılmıyor ve tepki vermiyorsa bunları deneyin;

oyunun kurulu olduğu klasöre attığınız yeni gelen yama dosyaları ile alakalıdır. her yamada bu işlemi tekrarlayın;

Klavyeden Windows tuşuna basıp "POWERSHELL" yazıyorsunuz. Ve çıkan uygulamayı yönetici olarak çalıştırıyorsunuz. cmd gibi bir pencere geliyor önünüze ama mavi arkaplana sahip.
Yazmanız gereken kod bu arkadaşlar;

dir -Path "C:\Games\Mount & Blade II Bannerlord" -Recurse | Unblock-File

arkadaşlar yukarıda " " arasındaki kısmı oyun sizde nereye kurulu ise orası olarak değiştirmeniz gerek.
Bu işlemden sonra oyununuz sorunsuz açılacaktır.

MEGA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

GOOGLE DRİVE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

New Project.jpg

BayLord51

Torrent-Oyun.com
şimdi 34 gblık olanı indirdim o konudaki hotfix ve 1.0.0 patchini kurmadan direkt bunu kapsam açılır mı yani bu şuana kadar çıkan bütün hotfix ve 1.0.0 patchini falan kapsar mı ?

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
şimdi 34 gblık olanı indirdim o konudaki hotfix ve 1.0.0 patchini kurmadan direkt bunu kapsam açılır mı yani bu şuana kadar çıkan bütün hotfix ve 1.0.0 patchini falan kapsar mı ?
Hayır sen önceki konudakileri kur paylaştığım önceki updateyi falan daha sonra üstüne de bunu kur.

abc1932

Torrent-Oyun.com
Birisi bunu yapabilir mi ?
Mount & Blade II Bannerlord\Modules klasörün içindeki " CustomBattle " + " Native " + " SandBox " + " SandBoxCore " + "StoryMode" içindeki ModuleData dosyalarını atabilir misin.

Çünkü türkçe dosyaları bir yerde değil yukarıda bahsediğim dosyaların içinde türkçe dosyaları var

BayLord51

Torrent-Oyun.com
drop ve fps düşmesine işe yarıyor mu deneyip test eden var mı ?

Güncellemeyi kurunca oyun açılmaz oldu. Kopyala yapıştır yaptım ama tepki vermiyor. Sorun nedir?

Oyunu Güncelledim Sonra Anamenüden Oyuna Girmeye Çalışınca Donuyor.
Ve Bide Artık Biri 2.8 Gblık Dil Paketini Torrentlesin.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Reis ben şimdi sitedeki ilk eklenen 34 gb lık versiyonu indirdim o konunun içindeki hotfix i atıp girdim oyuna bu updateyi yapabilmem için başka neyleri kurmam gerekiyor bundan önce

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Konu güncellendi daha önceki çıkan update'de konuya eklendi sırasıyla hepsini kurun.

abc1932

Torrent-Oyun.com
Megadaki dosyaları yükleyince benim oyun tamamen bozuldu sıfırdan kurmak zorunda kalmıştım yedek almadan yamayı yapmayın bence.

https://prnt.sc/rr34ok
OYUN YÜKLENDİKTEN SONRA CRASH YİYOR ARKADAŞLAR
Güncelleme daha da sıkıntılı yapıyor birileri 1.0.1 versiyonunda crackleyip baştan torrentlemesi lazım çünkü 3 tane güncelleme yaptıalar baya dosyayla oynadılar orjinal hali çok daha stabil biz burda stabilleştirmeye çalışıyoruz bekliyelim düzelir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt