Mount & Blade II: Bannerlord [e1.5.9.HotFix.5 Erken Erişim] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam bu crack grubundan başka kıran grup var mı son güncel sürümüyle GOG veya SKİDROW'un yüklediği setuplar sorunsuz diye duymustum
İlla setup'lu olsun istiyorsan aşağıdakini indirebilirsin, yalnız yüklediğim setup'suz olan da sorunlu değil, bilgin olsun.

Not: Setup'suz olan Steam sürümü, aşağıdaki setup'lu olan da GOG sürümü.

>> [27,4 GB_Chovka] (e1.5.9.HotFix.2-Erken Erişim) Mount.and.Blade.II.Bannerlord.torrent

Ekli dosyalar

ben setup'suz 1.5.7 sürümünü yükledim oyunu Bannerlord.exe ile açamıyorum bu sebeple modlayamıyorum. Oyunu Bannerlord_Native.exe den açıyorum. Önceki sayfalarda TaleWorldLauncher dan açmayı deneyin demiş birisi onu denedim açıldı fakat modlar gözükmüyor.
Oyunu Vortex ile modlamıyorum hata alıyorum o yüzden kendim Modules klasörüne atmıştım ama gözükmüyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
İlla setup'lu olsun istiyorsan aşağıdakini indirebilirsin, yalnız yüklediğim setup'suz olan da sorunlu değil, bilgin olsun.

Not: Setup'suz olan Steam sürümü, aşağıdaki setup'lu olan da GOG sürümü.

>> [27,4 GB_Chovka] (e1.5.9.HotFix.2-Erken Erişim) Mount.and.Blade.II.Bannerlord.torrent
tesekkur ederım dostum, nedenini bir türlü bulamadım ama bende oyun açılmıyor sürekli aynı tepkiyi alıyorum normalde hataları bulur çözerim ama bunu bulamadım

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

oyunu indirdim kurulu birşekilde cracki yaptım oyuna giriş yapıcam basıyorum ana ekranda hiçbirşey olmuyor oyun başlamıyor önerdiğiniz programların hepsini bilgisayarda indirdim başlamamasının sebebi ne olabilir acaba?

oyunu indirdim kurulu birşekilde cracki yaptım oyuna giriş yapıcam basıyorum ana ekranda hiçbirşey olmuyor oyun başlamıyor önerdiğiniz programların hepsini bilgisayarda indirdim başlamamasının sebebi ne olabilir acaba?
Anti virüs crack i silmiştir. Sadece crack indir anti virüsü kapatıp oyunun kurulu olduğu yere at.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
>> [27,4 GB_Chovka (Alternatif-setup'lu)] (e1.5.9.HotFix.2-Erken Erişim) Mount.and.Blade.II....torrent indirip kurdum ve oynuyorum ama bunu güncellemesi var galiba Bu güncellemeyi nasıl bulabilirim yada bulabilirmiyim bir yardımcı olailirseniz
Oyun sürekli güncelleniyor hocam, alıntıladığın sürüm Hotfix 2, en son Hotfix 3 adında bir torrent daha paylaşmıştım.Şimdi de 3 gün önce paylaşılan Hotifx 5'i paylaşacağım ve maalesef bunları oyundan bağımsız sadece update şeklinde paylaşamıyorum.

güncelleme.png

Oyun 4 Mayıs 2021 tarihli E1.5.9.Hotfix.5 sürümüne güncellenmiştir.
Hatırlatmakta fayda var; oyun erken erişim oyunu olduğu için sürekli güncellenen bir oyun.
Maalesef her güncellendiğinde de sadece update şeklinde paylaşılmıyor.

>> [43,2 GB (kurulmuş hali)] (e1.5.9.HotFix.5-Erken Erişim) Mount.and.Blade.II.Bannerlord.torrent

Ekli dosyalar

Beyler en son sürüm kurulmuş oturmuş sürümü indirdim crack de yaptım fakat safe mod hatası veriyor evet/hayır dediğimde siyah ekran gelip oyundan atıyor var mı çözümü olan ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt