Mount & Blade II: Bannerlord [e1.5.9.HotFix.2 Erken erişim] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Link bir bendemi açılımıyor arkadaş reklamda reklam geçiyoz geçiyoz bir halt yok. Access denied = Erişim engellendi veriyor son reklamı geçince

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Link bir bendemi açılımıyor arkadaş reklamda reklam geçiyoz geçiyoz bir halt yok. Access denied = Erişim engellendi veriyor son reklamı geçince
Linkte bir hata meydana gelmiş.Yeni sürüm v e1.5.0 linksiz olarak konuya eklenmiştir, şimdiden iyi oyunlar herkese.

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sanırım 1.5.3 ve 1.5.4 (beta) çıkmış yayınlayabilir misiniz teşekkürler
Kullandığım kaynakta sadece v1.5.3.244014 (GOG) sürümü mevcut.Bahsettiğin beta sürümü de düşünce eklenecektir.Aşağıdaki bağlantıdan 1.5.3 sürümünü indirebilirsin.Şimdiden iyi oyunlar.

Ekli dosyalar

Reniew

Seviye 3
Kullandığım kaynakta sadece v1.5.3.244014 (GOG) sürümü mevcut.Bahsettiğin beta sürümü de düşünce eklenecektir.Aşağıdaki bağlantıdan 1.5.3 sürümünü indirebilirsin.Şimdiden iyi oyunlar.
Ekte vermiş olduğunuz dosyayı indirip kurdum başka bir şeye gerek var mı? Dil vs.

ca35

Torrent-Oyun.com
Oyunda engine conigs dosyası olmadığı için hileleri açamıyorum nasıl açabilirim? teşekkürler

Oyunda engine conigs dosyası olmadığı için hileleri açamıyorum nasıl açabilirim? teşekkürler
Tam olarak ne hilesi yapıcaksın bilmiyorum ama yetenekleri değiştirmek istiyorsan character import export diye bir mod var, warbanddaki yöntem gibi o modu kullanarak stats hile yapabilirsin

Daha yapım aşamasında olan bi' oyundan bahsediyoruz. Neredeyse her gün güncelleme alıyor oyun Steam'den gördüğüm kadarıyla.

Manuel olarak güncelleme yapabileceksen indirip oynayabilirsin.
her gün güncelleme falan gelmiyor, en son 2 güncellemenin arası tam 1 ay dı ( daha fazla bile olabilir ). Oyun leş durumda yarım yamalak bir deneyim yeterli ise deneyebilirsiniz. Yarım yamalak derken örnek vereyim, düşman orduları yemek toplamıyor, haritanın en uzakta ki yerler alıyorlar. Köylü ordusu kuruyorlar. Daha anlatmayayım resmi forumuna gir, her şeyi görürsün yabancı forumunda taş taş muhabbeti dönüyor o derece . Her hafta açılan yeni bir yapımcılar para yı alıp kaçtı mı? Diye konularda muhabbet dönüyor. Oyun erken erişim erken erişimi durumunda özet olarak.

Son düzenleme:
her gün güncelleme falan gelmiyor, en son 2 güncellemenin arası tam 1 ay dı ( daha fazla bile olabilir ). Oyun leş durumda yarım yamalak bir deneyim yeterli ise deneyebilirsiniz. Yarım yamalak derken örnek vereyim, düşman orduları yemek toplamıyor, haritanın en uzakta ki yerler alıyorlar. Köylü ordusu kuruyorlar. Daha anlatmayayım resmi forumuna gir, her şeyi görürsün yabancı forumunda taş taş muhabbeti dönüyor o derece . Her hafta açılan yeni bir yapımcılar para yı alıp kaçtı mı? Diye konularda muhabbet dönüyor. Oyun erken erişim erken erişimi durumunda özet olarak.
Çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar merhaba. İndirme linkleri çalışmıyor. Link atabilir misiniz ?
Denedim, her iki torrent de çalışıyor hocam.Son eklediğim son sürümün hızı dalgalı olduğu için alternatif torrent ekledim.Bunun 35,4 GB olmasının sebebi indirdikten sonra yükleme gerektiriyor olması.Diğerinde (42,4 GB olan) yükleme yapmaksızın indirip oynayabiliyorsunuz.Bu arada dalgalı olduğu için belli bir süre sonra hızı artabilir.İstediğinizi indirebilirsiniz, iyi oyunlar.

>> [35,4 GB_Alternatif] (e1.5.7.Hotfix.4) Mount.and.Blade.II.Bannerlord.torrent

Ekli dosyalar

İndirip direk olarak oyuna girebileceğimiz dosyayı indirdim. bannerlord exe açmaya calısınca hiç bişi olmuyor sağ tık özelllikler diyince güvenlik kısmında şu yazı var : Bu dosya başka bir bilgisayardan geldi ve bu bilgisayarın korunmasına yardımcı olmak için engellenmiş olabilir. Bu yazıdan dolayı mı acaba açılmıyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İndirip direk olarak oyuna girebileceğimiz dosyayı indirdim. bannerlord exe açmaya calısınca hiç bişi olmuyor sağ tık özelllikler diyince güvenlik kısmında şu yazı var : Bu dosya başka bir bilgisayardan geldi ve bu bilgisayarın korunmasına yardımcı olmak için engellenmiş olabilir. Bu yazıdan dolayı mı acaba açılmıyor
Crack yaptın mı hocam?

1614616025241.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt