Mount & Blade II: Bannerlord [e1.5.7_Hotfix 4 Erken erişim] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Böyle bi hata veriyor int araştırdım powershell ile bu engellemeyi kaldırıyorlar ama ben yapınca kalkmıyor :D şimdi diğer install olan ı indirmeye koydum keşke escape from tarkov yerine bunu alsaydım :D

Bunun kurulumu nasıl oluyor. 32 gblik olanı ındırdım fakat setup yok icinde torrentle daha once ındırmedım yardımcı olabılcek varmı ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bunun kurulumu nasıl oluyor. 32 gblik olanı ındırdım fakat setup yok icinde torrentle daha once ındırmedım yardımcı olabılcek varmı ?
32 GB'lık torrent yok hocam.Tam olarak hangi torrent'ten bahsettiğinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Alternatif yazanı ındırdım 35.4 Fakat setup fılan yok icinde bende ılk defa burdan oyun ındırdım nasıl kurulur bılmıyorum yardımcı olursan cok sevınırım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Alternatif yazanı ındırdım 35.4 Fakat setup fılan yok icinde bende ılk defa burdan oyun ındırdım nasıl kurulur bılmıyorum yardımcı olursan cok sevınırım
Setup ile başlayan .exe ile bitn dosya ile kuracaksın hocam.Aşağıdaki ss'te hangi dosya olduğunu gösterdim.

1614727016341.png

İndirip direk olarak oyuna girebileceğimiz dosyayı indirdim. bannerlord exe açmaya calısınca hiç bişi olmuyor sağ tık özelllikler diyince güvenlik kısmında şu yazı var : Bu dosya başka bir bilgisayardan geldi ve bu bilgisayarın korunmasına yardımcı olmak için engellenmiş olabilir. Bu yazıdan dolayı mı acaba açılmıyor
Antivirüs programın ya da güvenlik duvarın açıksa ondan dolayı bu hata ile karşılaşıyor olabilirsin. Oyunu TaleWorlds.MountAndBlade.Launcher.exe 'den açmayı dener misin bir de.

Antivirüs programın ya da güvenlik duvarın açıksa ondan dolayı bu hata ile karşılaşıyor olabilirsin. Oyunu TaleWorlds.MountAndBlade.Launcher.exe 'den açmayı dener misin bir de.
Hocam selam ilk gönderdiğim resimde mesela başka pc den gelmiştir olayı vardı int de biraz araştırdım denedim yeniden başlatınca bide oyunun yerini c diskine alınca düzelti ama native de felan aynı şeyler yazıyordu kayıtlı oyun acarken kapanmalar falan oldu biraz dengesiz gibi geldi bana pc den diyeceğim gtx 1080 var ve i7 6700k var 1-2 saat oynayıp hevesimi aldım sonrasında sildim bir kaç güncelleme daha gelsin sonrasında tekrar indirecegım

Hocam selam ilk gönderdiğim resimde mesela başka pc den gelmiştir olayı vardı int de biraz araştırdım denedim yeniden başlatınca bide oyunun yerini c diskine alınca düzelti ama native de felan aynı şeyler yazıyordu kayıtlı oyun acarken kapanmalar falan oldu biraz dengesiz gibi geldi bana pc den diyeceğim gtx 1080 var ve i7 6700k var 1-2 saat oynayıp hevesimi aldım sonrasında sildim bir kaç güncelleme daha gelsin sonrasında tekrar indirecegım
Oyunun iyice gelişmesi için en az 2 yıl beklememiz lazım. Mod kurmayı deneyebilirsin. Bazı modlar var ki oyunu gerçekten güzelleştiriyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt