Mount & Blade II: Bannerlord [e1.4.3 Beta Hotfix] [EARLY ACCESS] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
onun mantığı farklı fakat ben yinede oyunun saves dosyası içinede remote diye klasör ekledim belgelerim klasöründe de vardı orayada ekledim ne olur ne olmaz diye ama değişen birşey yok
Hocam, sürümünü yükseltmen (hotfixe geçmen) ya da betadan çıkman lazım aksi halde çözülemez çünkü sebebi belli beta sürümü hatalı zaten hotfix gelme sebebide bu.

Reis oyunu kuramıyorum bildiğin.Kursamda açmıyor.Yine de çalıştır diyorum olmuyor.Steam steamapps birşeyler eklemişsiniz ne yapacağız onuda bilmiyorum.Burda yardımcı olunuyor indirmelerin yanına (video koyularak yada açıklanarak) diye indirdik burdan hiçbirşey yok.Yardımcı olabilecek var mı ?

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Reis oyunu kuramıyorum bildiğin.Kursamda açmıyor.Yine de çalıştır diyorum olmuyor.Steam steamapps birşeyler eklemişsiniz ne yapacağız onuda bilmiyorum.Burda yardımcı olunuyor indirmelerin yanına (video koyularak yada açıklanarak) diye indirdik burdan hiçbirşey yok.Yardımcı olabilecek var mı ?
Az araştırmak gerek kurulum gayet kolay.

Leonidas149a

Torrent-Oyun.com
Save sorunu yaşayan ve kayıtlı oyununa giremeyen arkadaşlar bir çözüm buldum anlatıyorum önce oyunu dosyaların arasında bulunan crack dosyasından crackleyin sonrasında oyunun dosyaları arasında Battleye diye bir klasör var klasörün içinde bulunan İnstall_Battleye'yi çalıştırın daha sonra Battleye klasörünü olduğu gibi silin sonrasında save problemi yaşamayacaksınız.İyi oyunlar herkese :)

Save sorunu yaşayan ve kayıtlı oyununa giremeyen arkadaşlar bir çözüm buldum anlatıyorum önce oyunu dosyaların arasında bulunan crack dosyasından crackleyin sonrasında oyunun dosyaları arasında Battleye diye bir klasör var klasörün içinde bulunan İnstall_Battleye'yi çalıştırın daha sonra Battleye klasörünü olduğu gibi silin sonrasında save problemi yaşamayacaksınız.İyi oyunlar herkese :)
Kimseden sağlıklı bi çözüm önerisi gelmeyince heves falan kalmamıştı bende silmiştim artık tüh :D Neyse bir ara heves edip tekrar kurarda bu sorunu yaşarsam aklımdasın sağol :D

agatb

Torrent-Oyun.com
oyunu nasıl yükleyeceğimizi tarif edebilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim

agatb

Torrent-Oyun.com
güzel söylüyorsun da imaj dosyası yok ki kurulum yapalım. daemon tools ile kurulacak şekilde değil indirilen dosyalar. katılımsız gibi dosyalar var.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt