Mount & Blade II: Bannerlord [e1.4.0 Erken erişim] RePack от xatab

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Mount & Blade II: Bannerlord [e1.4.0 - HotFix Early access xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 24.8 GB

:pccikistarihi: 09.05.2020

:pcnot: Extra bir işlem yapmanıza gerek yok setup kurulduktan sonra exe'dden girebilirsiniz
:pcnot: Oyunun Erken Erişim sürümüdür. FULL değildir

:pcnot: e1.4.0 Early access

:pcnot: Oyuna başlamak için ".NET Framework 4.8" Yüklemeniz gerekiyor
indirmek için tıklayın

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın.

Strateji / Aksiyon RPG
Engin Kalradya kıtasında keşfe çıkın, baskınlar düzenleyin ve yolunuz boyunca dostlar düşmanlar edinin. Kendi ordunuzu yetiştirip savaşa sokun; bir yandan birliklerinizi komuta ederken diğer yandan onların yanında aksiyonun kalbine dalıp düşmanla çarpışın.

Tek Oyunculu Sandbox Haritası
Oyunu dilediğiniz gibi oynayın! Hiçbir oynanışın birbirinin aynısı olmadığı dinamik sandbox macerasında güce giden yolunuzu kendiniz çizin.

Kapsamlı Karakter Oluşturma ve Geliştirme Sistemi
Oyun tarzınıza uygun karakterinizi oluşturup geliştirin. Ustalığınızı temsil eden özelliklere erişim sağladıkça görevleri yerine getirerek becerileri geliştirin.

Gerçekçi Ekonomi
Tütsüden savaş atlarına hemen her şeyin fiyatının arz ve talebe göre dalgalandığı, iniş çıkışlı simüle edilmiş bir feodal ekonomide mevcut malları görün. Kuşatma sonrası açlıkla savaşan bir şehre tahılı ilk getiren olarak ya da haydutların kestiği bir karavan rotasını yeniden açarak anarşiyi kendi lehinize kullanın.

Çok Oyunculu Oyun Modları
Küçük ölçekli çatışmalardan yüzlerce oyuncunun dahil olduğu destansı savaşlara, birçok farklı çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı taktiksel hünerlerinizi ve dövüş becerilerinizi test edin.

Beceri Tabanlı Yönlü Dövüş Sistemi
Öğrenilmesinin kolay ancak ustalaşmanın da bir o kadar zor olduğu, derin ve sezgisel dövüş sistemini kullanarak düşmanlarınızı mağlup edin.

Nefes Kesen Savaşlar
Savaş alanına inin ve ortaçağ savaşlarının vahşiliğini ekranda, her biri kendi detaylı yapay zekasına sahip yüzlerce birlikle kendi gözününden ya da üçüncü bir göz gibi deneyimleyin.

Kapsamlı Modlanabilirlik
Oyunu, kendi hazırladığınız, tamamen benzersiz bir macerayı deneyimlemek üzere uyarlayın. Mount & Blade II: Bannerlord’u geliştirmek için kullanılan oyun motoru ve araçlar, topluluğumuzun erişimine açık, böylece mod geliştiriciler Kalradya’yı yeniden yorumlayabilir ya da kendi benzersiz dünyalarını yaratabilirler!

Oyuna girmekte sıkıntı yaşayan veya çökme sorunu yaşayanlar bunları indirip kursunlar

Microsoft visual c++ 2015
Kod:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145
Net core 2.1 Runtime
Kod:
https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-core/thank-you/runtime-2.1.17-windows-x64-installer
Net framework 4.7.2
Kod:
https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-framework/thank-you/net472-web-installer
Microsoft visual c++ 2017
Kod:
https://aka.ms/vs/16/release/vc_redist.x64.exe
Net framework 4.8
Kod:
https://dotnet.microsoft.com/download/dotnet-framework/thank-you/net48-web-installer
TÜRKÇE DİL OLMASINI İSTİYORSANIZ
İlk önce yamayı indirin

Olmaz ise eğer aşağıdakileri uygulayın

oyun klasöründeki belirttiğim dosyaları silmeniz ve oyun menüsünden türkçeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Tek olan dosyaları silmeyin, Aynı olupta tr uzantılı olmayanları silin.
Modules>Costume Battle>Module Data>>>buradaki ""tr"" uzantılı olmayanları siliyoruz.
Modules>Native>Module Data>Languages>Tr>>>buradaki ""tr"" uzantılı olmayanları siliyoruz.
Modules>SandBox>Module Data>Languages>Tr>>>buradaki ""tr"" uzantılı olmayanları siliyoruz.
Modules>SandBoxCore>Module Data>Languages>Tr>>>buradaki ""tr"" uzantılı olmayanları siliyoruz.
Modules>StoryMode>Languages>Tr>>>buradaki ""tr"" uzantılı olmayanları siliyoruz.​

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Bellek: 6 GB RAM
Boş Alan:60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
Bellek: 8 GB RAM
Boş Alan: 60 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Adem4126

Torrent-Oyun.com
Sizin ilk attığınız bannerlordu indirmeme gerek var mı ? direk bunu indirsem girebilir miyim
Elinize Sağlık
İlkinde 1.0mbps ile indiriyorum ölüm :D

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Mount & Blade II: Bannerlord [Early Access] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC
bunu indiriyoruz ya bizde hotfix indirip içine atsak bunlar gibi direkt giremezmiyiz illa emulatorle mi girecez ?
Oyunu indir denemen için link atarım.

Sizin ilk attığınız bannerlordu indirmeme gerek var mı ? direk bunu indirsem girebilir miyim
Elinize Sağlık
İlkinde 1.0mbps ile indiriyorum ölüm :D
Direk bunu indirsende girebilirsin.

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Bu neden 24gb uzun kurulum mu ? kusura bakma bu konulara tam hakim değilim de 10 15gb için sorun çıkmasın
Gereksiz dosyaların atılarak yeniden paketlenmiş hali örnek vermek gerekirse online dosyalar diğer fazla diller vs çıkartılıyor haliylede boyutu biraz daha düşük oluyor.

bununla diğeri arasındaki fark nedir ?
Bu repack yani sıkıştırılmış versiyonu boyut haricinde fark yok.

Diğerinin inmesine 20dk kalmasa bunu indirirdim. Bu arada oyunun süresi ne kadar şu anlık?

eu61

'TRABZONSPOR'
Türkçe dil olduğuna emin misiniz? Xatab'ın sitesinde sadece İngilizce mevcut gözüküyor.

Türkçe dil olduğuna emin misiniz? Xatab'ın sitesinde sadece İngilizce mevcut gözüküyor.
Türkçe olmayabilir. Bu sıkıştırılmış versiyon ve genelde diğer bütün dil dosyalarını çıkarıyorlar. İngilizce hariç. Diğerini indirmeni tavsiye ederim. Hız sürekli değişiyor diyen arkadaşlar için de şunu söyleyebilirim ki bu torrent. Hız tabi ki dalgalanır. Hızın düşmesini istemiyorsanız part part tek link verilen sitelerden indirmeniz lazım.

ismet5252

Torrent-Oyun.com
Yalnızca hotfix crack var mı acaba? İlk çıkan sürümü çoktan indirdim çünkü.

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Diğer ilk açtığım konudan kopyala yapıştır yaptığım için Türkçe notu kalmış orada. Evet İngilizce olduğu belirtilmiş. Düzeltiyorum konuyu

Yalnızca hotfix crack var mı acaba? İlk çıkan sürümü çoktan indirdim çünkü.
Özelden attığımı denermisin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt