Mount & Blade II: Bannerlord (Cevaplandı)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1.5.6 beta dan çıkmış mı? Takip etmiyorum 1 haftadır. O zaman 1.5.7 de beta ya çıkmıştır.korsana beta yı ekliyorlarsa 1.5.7 de gelmiş olmalı ama oyunun kendisi problem yuvası iken beta denemek ne kadar akıllıca bilemiyorum.
Kullandığım kaynakta beta olduğuna dair bir bilgiye rastlamadım muhtemelen betadan çıkmış halidir.Hatta başka kaynağa da baktım orda da yazmıyordu.Bu arada daha düşük boyutlu GOG sürümü de varmış, indirmek isteyen ona da bakabilir, ilk paylaştığım Steam sürümüydü (42,3 GB olan).

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler.Ben 1.5.5 indirdim kurdum.Update ayrı olarak var mı :)
Rica ederim, maalesef kıran grup tarafından ya da herhangi bir kaynakta bu oyun için sadece update dosyaları paylaşılmıyor.

Edit: Bu arada son sürüme sahip değilim diye üzülme, yarın bir gün yine bir güncelleme gelir yine son sürüme sahip olmamış olursun.Çok da elzem bir güncelleme olduğunu sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt