Torrent-Oyun | MotoGP 21 [DOGE] (+Repak'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
MTOGGP kapak 1.png

MotoGP 21 [DOGE]
(+Repak'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -22,6 GB

:pccikistarihi: 22.04.2021

:psnot:64 bit işletim sistemi ve en az Windows 8.1 gerektirir! (Win10 tavsiye edilir!)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1447000/MotoGP21/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

MotoGP21_Logo_RGB_OnWhite-460x75.png

Başlangıç noktasındaki yerini al ve şimdiye kadarki en gerçekçi ve sürükleyici MotoGP™ oyununa hazır ol.

MotoGP™'NİN EN İYİLERİ

MotoGP™, Moto2™ ve Moto3™ sınıflarıyla 2021 Sezonunu dibine kadar yaşa.
120'den fazla resmi sürücü, 20'nin üzerinde pist ve benzersiz bir gerçekçilik seviyesindeki yeni ve geliştirilmiş özellikler ile en sahici ve sürükleyici 2 tekerlekli yarış deneyimini yaşa. Üstelik ilk defa Long Lap Penalty geliyor.
Tarihe geçmiş 40'tan fazla sürücü ve bu sürücülerin efsaneleşmiş motosikletleriyle MotoGP™ tarihini yaşa.

OYUNUNU PLANLA

Menajerlik kariyerinin kontrolünü tamamen eline al: Resmi bir takıma katılmak ya da yeni bir takım yaratmak sana kalmış. Ardından teknik ekibini seç. Bu ekip, sana sezon ve kariyerin boyunca destek olarak en iyi sözleşmeyi seçmek ve motosikletini geliştirmek gibi konularda önemli kararlar vermene yardım edecek.
En yüksek sınıflara çıktıktan sonra ise kendi Junior Team'ini kurup onları her açıdan yöneteceksin.

HER AYRINTI KONTROL ALTINDA

Yarışın her unsurunu bizzat kendin kontrol edip yönettiğinde verdiğin her karar önem taşıyor. Yakıt seviyesine, Frenlerin sıcaklığına ve yıpranan Lastiklere dikkat et. Sürüş tarzına ve yarışın koşullarına göre önemli kararlar ver.

ŞIK BİR ŞEKİLDE KAZAN

İster motosikletini kullanırken ister etrafa bakarken olsun, MotoGP™21'de tarz çok önemlidir. Onlara gerçekte kim olduğunu göster! Kaskını, kıyafetini, çıkartmalarını, yarış numaranı ve desenini 5 inanılmaz grafik düzenleyici ile özelleştir!
Üstüne bir de herkesi sürüş tarzınla etkile! Ayrıca makine öğrenmesine dayalı devrim niteliğindeki nöral yapay zeka sistemimiz, müthiş iyileştirmelerle geri dönüyor: Gelmiş geçmiş en heyecan verici yarışlarda A.N.N.A.'nın yeni yüzlerini keşfetmeye hazır ol!

Arkadaşlarına çevrimiçi meydan okuyarak eğlenceyi yeni bir seviyeye taşı ya da Race Director modunda kendi etkinliklerini yarat ve Özel Sunucularımız sayesinde sorunsuz ve gecikmesiz bir deneyimin tadını çıkar.
:sistem_gereksinimleri:

1619113427061.png

:oyunfragmani:

ÖRNEK OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk iki torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

MotoGP21_Logo_RGB_OnWhite-460x75.png

nVzeHb.gif

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

KaiDo

Seviye 1
Hep bir hevesle indirdiğim ve oynamayı beceremediğim bir oyundur ^^ Yıllardır içimde kaldı.

Ekli dosyayı görüntüle 245222
FitGirl Repack eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese...

>> [12,8 GB] MotoGP 21 (+ 2 DLCs + Windows 7 Fix).torrent

Not: DODI ve FitGirl Repack'te Windows 7'de de oynayabilmek için bir fix mevcuttur.
Redditte setup kuruluşunun çok eğlenceli olduğu yazılmış meraktan indirim kurdum.Kurarken çok tatlı bi köpecik eşlik ediyor :D

Bu arada DOGE crack grubu yeni sanırım.Kendilerinden Denuvo beklemıyorum ama farklı oyunlarla gelebilirler tekrardan.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Redditte setup kuruluşunun çok eğlenceli olduğu yazılmış meraktan indirim kurdum.Kurarken çok tatlı bi köpecik eşlik ediyor :D

Bu arada DOGE crack grubu yeni sanırım.Kendilerinden Denuvo beklemıyorum ama farklı oyunlarla gelebilirler tekrardan.
Aynen, ben de ilk defa duydum.Belki ilerde ondan da Denuvo'lu oyun görebiliriz ama şimdilik biraz erken bence.Yine de Empress gibi direkt Denuvo denemesi ile başlayabilir hiç belli olmaz.İnşallah huyu da Empress'e benzemez (trip vs.).İsmi de bir manidar.DOGE-Doge-DOGE-Doge-DOGE-Doge-Dogecoin. :eek:

Setup'unu merak edenler aşağıdaki videodan bakabilirler.Bu arada korkmayın arkadaşlar Dogecoin şakaydı. ;D

Aynen, ben de ilk defa duydum.Belki ilerde ondan da Denuvo'lu oyun görebiliriz ama şimdilik biraz erken bence.Yine de Empress gibi direkt Denuvo denemesi ile başlayabilir hiç belli olmaz.İnşallah huyu da Empress'e benzemez (trip vs.).İsmi de bir manidar.DOGE-Doge-DOGE-Doge-DOGE-Doge-Dogecoin. :eek:

Setup'unu merak edenler aşağıdaki videodan bakabilirler.Bu arada korkmayın arkadaşlar Dogecoin şakaydı. ;D

Burda setup sesi yok hocam :D Oyunu indir setup bi kur pc nin sesini baya bi aç.Parçanın sonunda bi ses gelicek :)

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Burda setup sesi yok hocam :D Oyunu indir setup bi kur pc nin sesini baya bi aç.Parçanın sonunda bi ses gelicek :) hiç beklimiyordum o sesi :)
Sevdiğim tarzda bir oyun olsa indirip bakardım da değil maalesef.
Neyse kısmetse Denuvo'lu bir oyunda bakarım artık. :)

odellal

Torrent-Oyun.com
Oyunu steam'den satın alsam. Bilgisayarımı kaldırır mı acaba? (Ekran kartım: NVIDIA GEFORCE GTX 950M)

odellal

Torrent-Oyun.com
oyunu indirip kurdum. Epey oynadım ama yarışları yaptıktan sonra kazandığımız puanlara göre level atlıyorduk bildiğim kadarıyla. Ama sağ üstte "MotoGP Updates" diye bir şey yazıyor. Tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Acaba onun için update mi gelecek yoksa oyunun orjinal olması mı gerekiyor?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunu indirip kurdum. Epey oynadım ama yarışları yaptıktan sonra kazandığımız puanlara göre level atlıyorduk bildiğim kadarıyla. Ama sağ üstte "MotoGP Updates" diye bir şey yazıyor. Tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Acaba onun için update mi gelecek yoksa oyunun orjinal olması mı gerekiyor?
Muhtemelen orijinal sürümde güncelleme geldikçe kullanılabilecek bir özelliktir o.Korsan sürümde Steam vb. platformlara bağlanılamadığı için o tür güncellemelere veya online içeriklere erişmek mümkün olmuyor.Bahsettiğin puan sistemiyle alakalı bir bilgim yok maalesef.

RUBENム

war. war never changes.
Oyunu oynamadığım için bilmiyorum ama muhtemelen online mod gerektiren bir şeydir. Korsanda da online moda erişemeyeceğin için orijinal alman gerekiyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt