Torrent-Oyun | Mortal Kombat 11 - [EMPRESS] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Fitgirl kuruluma başladık bakalım, girişte kuruluma başlamadan önce 4-5 saat arası diyor. Dodı ve xatab kurulum süreleri fitgirl ile aynı mıdır?
dodi den ındırdım ben normal kurulum 50 gb kusur olanı yuklemeye actım 18 - 19 saat dıyordu dedım yukledıkce duser boyle yuklememı olur %2 ye 2 saatte geldi baktım boyle olmayacak 19 20 saat surecekti iptal edip 70 kusur cıvarı yıne dodi nın fast ınstall yuklemesını ındırdım 1 saat surmeden kuruldu.

dodi den ındırdım ben normal kurulum 50 gb kusur olanı yuklemeye actım 18 - 19 saat dıyordu dedım yukledıkce duser boyle yuklememı olur %2 ye 2 saatte geldi baktım boyle olmayacak 19 20 saat surecekti iptal edip 70 kusur cıvarı yıne dodi nın fast ınstall yuklemesını ındırdım 1 saat surmeden kuruldu.

Hafta içi gündüz çalıştığım için gündüz yükleme şansım yok. Akşam eve eve gelince bilgisayarı açıyorum. İlk gece sabaha kadar açık kaldı sabah kalktığımda 59.1 de ekranı kapattım. Akşam geldiğimde yine 59.1 den devam etti böyle yapa yapa bitirdim

Oyunda bi problem yok story modu dahil nekadar şey varsa bitirdim oyunda görebildiğim tek sıkıntı sinematiklerde ara sıra pixelleşme olup araya drop girmesi.

maffay__musty

maffay__musty
Arkadaşlar bu sürümde krypt ler açık değil mi ? Yani nasıl açabiliriz. İnternet bağlantısı mı gerekli...

jok

Torrent-Oyun.com
101 gb gerçekten indirecekmisiniz diye sürekli böyle yüksek gb olanlar da bu yorumları görüyorum 101 gb bişeymi ya isterse 500gb olsun sevdiğimiz oyunu yine indiririz günlerce bekleriz nasıl olsa torrent 101gb 7 saatte indi bende 2.7mb hız ile

maffay__musty

maffay__musty
Arkadaşlar ben oyunun xatab sürümünü sorunsuz bir şekilde kurdum. Oyuna giriş yapıyorum ana menü, options vs. hiç sorun yok ama hem dövüşçümüzü seçtikten sonra hem de story moda girdiğimde oyun öylece bekliyor. Oyun çalıştığı halde o bölümde kalıyor ilerlemiyor. @Transient Ghost

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Arkadaşlar ben oyunun xatab sürümünü sorunsuz bir şekilde kurdum. Oyuna giriş yapıyorum ana menü, options vs. hiç sorun yok ama hem dövüşçümüzü seçtikten sonra hem de story moda girdiğimde oyun öylece bekliyor. Oyun çalıştığı halde o bölümde kalıyor ilerlemiyor. @Transient Ghost
Herhangi bir crack veya update olmadığı için yardımcı olamıyorum maalesef.Aşağıdaki CS.Rin konusunu incele istersen belki kayda değer bir şey bulursun.

https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=94105&hilit=mortal+kombat+11&start=1455

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt