Torrent-Oyun | Mortal Kombat 11 - [EMPRESS] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
MK11 Kapak_xatab.png

Mortal Kombat 11 - [EMPRESS]
(-Repack'ler Çıkınca)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Screenshot_1.png

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 101 GB

:pccikistarihi: 23.04.2019

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile MK her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Mortal Kombat 11 Standart Sürümüne dâhil olanlar:

• Ana Oyun

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

This Game may contain content not appropriate for all ages, or may not be appropriate for viewing at work: Frequent Violence or Gore, General Mature Content

:sistem_gereksinimleri:
MK11.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

GÜNCELLEME

DODI ve FitGirl Repack'leri eklenmiştir.Her iki Repack'te de hikaye moduna ait videoları isterseniz indirmeyebilirsiniz (oynanır).
DODI.png
Screenshot_4.png

Güncelleme 2:

Xatab Repack eklenmiştir.Boyutu 85,9 GB olup seçenekli indirme durumu yoktur.

Screenshot_2.png

Mortal-Kombat-11-Logo-Alt.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Steamden satın almıştım zamanında bana göre boyutuna değmeyecek oyun hele online yoksa 1-2 güne sıkılırsınız ben online olmasına rağmen 1 hafta sonra silmiştim.

RUBENム

war. war never changes.
101 gb dövüş oyunu mu olurmuş yaw. Elinize sağlık.
101 GB'ın en az 75GB'ı sinematikler. Geri kalanıysa her karakterlerin farklı farklı kostümleri olması. Kostüm konusunda emin değilim bu arada. Oyunun bağımlısı 10 yaşındaki kardeşim gününün çoğunu karakterlere kıyafet açmak ile geçirdiğine göre baya fazla kıyafet var.

casper3428

Torrent-Oyun.com
ben sıradaki buyuk oyunu merak ediyorum
ben bu oyun gruplarının neden böle gaza geldiklerini merak ediyorum
ben acaba kırılmayan butun oyunlar kırılırmı diyede merak ediyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
pc de ofline mod yok defalarca denildi bu kırılmaz yani cod internet istiyor zorunlu
Dostum singleplayer başka, offline mod başka.Offline mod internet zorunluluğundan dolayı yok, ama oyunun içinde bir singleplayer (hikaye) modu mevcut.Her ne kadar zor olsa da bir ihtimal CoD'a gelecek olan yeni güncellemeyle single kısmının offline olma ihtimali var.Güncellemenin detayları aşağıdaki haberde mevcut.

Yeni CoD: Modern Warfare Güncellemesi İle Spesifik Modları Silebileceksiniz

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt