Monster Tulpar T7 v20.3 RTX3060 Gaming Laptop(İstanbul)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar merhaba alalı 4-5 ay oldu.Kutu fatura herşey mevcut.Jelatinleri bile üzerinde duruyor ,touch pad haricinde sökmedim sıfır ayarında bilgisayar.
Yanında rampage soğutucu vericem.
Fiyat:13.500 düşünüyorum.Yer istanbul üsküdardayım.

• Intel® Comet Lake Core™ i7-10750H 8C/16T; 16MB L3; 8GT/s; 2.6GHz > 5.0GHz; 45W; 14nm
  • Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 2933MHz
  • 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2 2280 PCIe 3.0 x4 (Okuma: 2300 MB/s - Yazma: 940 MB/s) + 250GB Ben sonradan ekledim.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 30.05mm İncelik
  • 2.5Kg Ağırlık

Ekli dosyalar

gsaslan99

Torrent-Oyun.com
Sıfırı 12.999 lira :D:D Stoklarda şuan yok farkındayım ama üst modellerindeki fiyatlara zam gelmediği için stokların daha pahalıdan yenileneceğini sanmıyorum.

yok daha stoğa gelmeyecek yeniler geldi 11. nesil işlemcilerle birlikte onlarda 17 bin küsürden satılıyor.

Son düzenleme:

HJPotter

But here in this kingdom we will endure .
Bir ürünün jelatinlerini açtığın an o ürünün fiyatı yarıya inmesi gerek. Sonuçta 2. Ele geçiyor. Bu yüzden kimse almamalı.
Yok artık :D Keşke 2.el alım-satım işine girseniz de hep sizden alsak.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Yok artık :D Keşke 2.el alım-satım işine girseniz de hep sizden alsak.
Dostum kusura bakma milleti kazıklamayı deneyen herkesten nefret ediyorum. Bu işden anlamayan birileri almasin diye ileti attım. Sen gir o bilgisayarı bu işten anlamayan birilerine satmaya çalış. Hem uğraşmadan da halledersin işini.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Fiyat iyi de en sorunlu monster serilerinden biri aslında bu üretim serisi. Asla size sitemim yok arz talep dengesi sonuçta ama keşke satabileceğiniz bir laptop alsaydınız zamanında

HJPotter

But here in this kingdom we will endure .
Dostum kusura bakma milleti kazıklamayı deneyen herkesten nefret ediyorum. Bu işden anlamayan birileri almasin diye ileti attım. Sen gir o bilgisayarı bu işten anlamayan birilerine satmaya çalış. Hem uğraşmadan da halledersin işini.
Elbette ki haklısın ancak "Bir ürünün jelatinlerini açtığın an o ürünün fiyatı yarıya inmesi gerek" demene takılıyordum dostum. Zaten sadece "jelatin" durumundan dolayı, ürün satıcısından böyle bir şey beklemek de kazıklamak olurdu. Arkadaşın 0 fiyatına satması zor fakat yarıya indirmesi de abes kaçar. Umarım istediği şekilde satışını gerçekleştirir.

11700 tl ye satılmıştı 20 haziran da 1 hafta boyunca stoklardaydı.. Alim mi alim mi diye düşündüm almamıştım..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt