Monster Pusat Gamepad Hakkında Görüşleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MONSTER PUSAT GAMEPADDEN MEMNUN KALIR MIYIM

• Kullanılan toplam oy
    12

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Selamlar dostlar,

3-4 yıldır kullandığım emektar Logitech F710 gamepadim çalışmamaya başladı maalesef. Aslında gamepadde sorun yok. Windows 10'un yeni 2004 güncellemesi sonrası ne yaptıysam oyunlarda tanımıyor ve aygıt yöneticisinde ünlem işareti şeklinde gözüküyor. Aygıt yöneticisinden xbox 360 olarak tanıtma, x mod - d mod değişikliği, logitech connect utility vasıtasıyla alıcı gamepad bağlantısını yeniden kurma gibi yaygın tüm çözüm yollarını denedim bu arada. Sonra araştırdığımda gördüm ki; bu yeni güncelleme sonrası birçok F710 kullanıcısı bu problemle karşılaşmış. Elbet çözülür ilerleyen güncellemelerde ama bu vesileyle gamepadi değiştireyim diyorum. Monster Pusat hoşuma gitti, nette yorumları da fena değil gibi. Bütçem 200-250 lira civarı, Pusat 300 lira imiş. Mecburen biraz arttıracağım bütçemi. Kullanan var mı arkadaşlar aranızda, özellikle dayanıklılık açısından birkaç yıl sorunsuz kullanabilir miyim?

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
ben bu ürünü 3-4 ay kadar kullandım yaklaşık 1.5 yıl kadar önce o zaman 180 tl verip almıştım o paraya bile pişman etmişti açıkçası keşke xbox 360 kol alsaydım demiştim titreşim özelliği çok vasattı kolu şarj ederken oynayamıyorsun tetik tuşları da beni rahatsız etmişti 300 seviyelerine çıkacaksan biraz daha bakın derim tavsiye etmem bu ürünü hele 300 tl ye !!

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Kablolu da tercih edebilirim. Özellikle kablosuz olma şartım yok.
malesef çok kötü zamanda alıyosun ben geçen kasım xbox one s gamepadi 300 e almıştım şu anda 750 tl ye fırlamış şaka gibi epey araştır ve en içine sineni al derim mevcut durumlardan ötürü herhangi bir gamepadi öneremiyorum

MuratTamer

malesef çok kötü zamanda alıyosun ben geçen kasım xbox one s gamepadi 300 e almıştım şu anda 750 tl ye fırlamış şaka gibi epey araştır ve en içine sineni al derim mevcut durumlardan ötürü herhangi bir gamepadi öneremiyorum
Bu pusat bile birkaç hafta önce 200 lirayken şimdi 300 lira. Diğer one s lere falan yaklaşılmıyor zaten. Ya da benim f710 un f310 kablolu modelini alıp geçerim Pusat'ta içime sinmezse. O da 150-200 lira civarıydı. En azından bildiğim daha once kullandığım bir gamepad.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Beyler yanlış bilgilendirmiş olmayayım, yanlışım varsa düzeltirsiniz ama bildiğim kadarıyla bu fiyatlar lüks tüketim vergisiyle birlikte daha da pahalılaştı.Bilmem ne zaman biraz düşüp sabitlenecekmiş, o zamanı bekleyebilirsiniz.Bilen arkadaşlar tarihi vs. yazarlar.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Beyler yanlış bilgilendirmiş olmayayım, yanlışım varsa düzeltirsiniz ama bildiğim kadarıyla bu fiyatlar lüks tüketim vergisiyle birlikte daha da pahalılaştı.Bilmem ne zaman biraz düşüp sabitlenecekmiş, o zamanı bekleyebilirsiniz.Bilen arkadaşlar tarihi vs. yazarlar.
Oyun konsollarına gelen vergi 1 Ekim'de %20ye düşüp sabitlenecek bilmiyorum o kontrolcüleri kapsıyor mu ama kapsıyordur diye düşünüyorum.

Ben bir yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gayet de memnuniyetle kullanıyorum. Tek eksisi şarj ederken oynayamamak fakat şarjı uzun bir süre gidiyor ve iki saatte de şarj oluyor. Fakat ben 180₺'ye almıştım 300₺'ye değer mi emin değilim.

ben bu ürünü 3-4 ay kadar kullandım yaklaşık 1.5 yıl kadar önce o zaman 180 tl verip almıştım o paraya bile pişman etmişti açıkçası keşke xbox 360 kol alsaydım demiştim titreşim özelliği çok vasattı kolu şarj ederken oynayamıyorsun tetik tuşları da beni rahatsız etmişti 300 seviyelerine çıkacaksan biraz daha bakın derim tavsiye etmem bu ürünü hele 300 tl ye !!

Titreşim çok da aradığım bir özellik olmadığı için bir yorum yapamam fakat Mafia 2 oynarken yol koşullarına göre hafif ya da kuvvetli titreşim veriyordu. Tetik tuşları da yine Mafia 2 ve Gta IV oyunlarında özellikle sürüş sırasında çok küçük bir basışta dahi tepki veriyordu o konuda da bir sorun yaşamamıştım.

MuratTamer

Ben bir yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gayet de memnuniyetle kullanıyorum. Tek eksisi şarj ederken oynayamamak fakat şarjı uzun bir süre gidiyor ve iki saatte de şarj oluyor. Fakat ben 180₺'ye almıştım 300₺'ye değer mi emin değilim.

Titreşim çok da aradığım bir özellik olmadığı için bir yorum yapamam fakat Mafia 2 oynarken yol koşullarına göre hafif ya da kuvvetli titreşim veriyordu. Tetik tuşları da yine Mafia 2 ve Gta IV oyunlarında özellikle sürüş sırasında çok küçük bir basışta dahi tepki veriyordu o konuda da bir sorun yaşamamıştım.
300 liraya bir anda fırlaması insanı sinir ediyor gerçekten ama gelin görün ki 300 liraya çok fazla seçenekte yok. 300 lirada iyi bir rakam aslında bir gamepad için. Buna rağmen Pusat alabiliyoruz mevcut ekonomide 300 lira gibi bir rakama.

Bütçene uygun başka bir model yoksa rahatlıkla alabilirsin. Herhangi bir sorun olduğunda teknik servis müşteri memnuniyetine önem verdiği için çok hızlı bir şekilde hallediyor. İlk aldığım zaman şarj olmuyordu önce mail attım aynı gün döndüler ve eğer şehrimde varsa teknik servise götürmemi yoksa da kargo ile göndermemi (kargo ücretini onlar karşılıyor) söylediler. Neyse ki yaşadığım şehirde teknik servis vardı gamepadi götürdüm ve 3 gün içerisinde yeni bir gamepad ile değiştirdiler.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Bütçene uygun başka bir model yoksa rahatlıkla alabilirsin. Herhangi bir sorun olduğunda teknik servis müşteri memnuniyetine önem verdiği için çok hızlı bir şekilde hallediyor. İlk aldığım zaman şarj olmuyordu önce mail attım aynı gün döndüler ve eğer şehrimde varsa teknik servise götürmemi yoksa da kargo ile göndermemi (kargo ücretini onlar karşılıyor) söylediler. Neyse ki yaşadığım şehirde teknik servis vardı gamepadi götürdüm ve 3 gün içerisinde yeni bir gamepad ile değiştirdiler.
Dediğin gibi MSI'n teknik servisi gayet iyidir.Geçen senelerde ekran kartım bozulmuştu.Aldığım bayi kapanmıştı.Neyse ne yapayım diye düşünürken aklıma teknik servisini aramak geldi ama ürünün 2 yılı çoktan dolmuştu.olsun yine de belki yardımcı olurlar diye aradım, söyledim böyle böyle bir sorunu var ve 2 yıllık olan garantisi süresi doldu ne yapabiliriz buna diye.Karşımdaki kişi [bayan] siz bize faturayla birlikte yollayın hallederiz, onun garantisi fatura tarihinden itibaren 3 yıldır demişti.Ama ne yazık ki kaybolan faturayı kapanan bayi yüzünden tekrar yazdıramadığım için yaptıramamıştım.Onun yerine temizinden 2. el garantili bir üst seviye ekran kartı aldım.Aslında baktığın zaman iyi de oldu bir anlamda. :)

MuratTamer

Hocam selamlar. Pusat alayım geçeyim diyorum, bu bendeki F710'un 2004 sürümlü Win10 driver problemi kim bilir ne zaman çözülür belli değil.

Monster Pusat için DH'de bir arkadaş her pc yi açtığımda alıcısını tak çıkart yapmak gerekiyor demişti. Böyle bir şey var mı gerçekten? Kasanın arkasına takarım unuturum diyordum ama öyle her pc açılış kapanışında sök tak yapma olayı doğru ise almaktan vazgeçeceğim gibi duruyor :)

EDIT: Sipariş verdim haydi hayırlısı bakalım.

Son düzenleme:

MuratTamer

Arkadaş ne Pusat'mış gelemedi bir türlü. Pazar akşamı siparişi verdim, bugün perşembe öğle oldu kargo takipte daha dağıtım şubesine bile gelmiş gözükmüyor. Monster'ın kendi web sitesinden yakın geçmişte alışveriş yapan oldu mu? Kaç iş gününde teslim aldınız? Laptop falan olsa bir derece anlayacağım tedariktir paket hazırlığıdır falan ama bu minik bir kutu. Kes faturayı ver kargoya :) hafta sonuna sarkmaz inşallah.

Magium

Seviye 1
Arkadaş ne Pusat'mış gelemedi bir türlü. Pazar akşamı siparişi verdim, bugün perşembe öğle oldu kargo takipte daha dağıtım şubesine bile gelmiş gözükmüyor. Monster'ın kendi web sitesinden yakın geçmişte alışveriş yapan oldu mu? Kaç iş gününde teslim aldınız? Laptop falan olsa bir derece anlayacağım tedariktir paket hazırlığıdır falan ama bu minik bir kutu. Kes faturayı ver kargoya :) hafta sonuna sarkmaz inşallah.
Selamlar, msi gc20 kullanıyordum ocak ayında almıştım 3 ay kullandıktan sonra analoglar saçmalamaya başladı. Örneğin sol analog u yukarı doğru kaldırdığımda tekrar merkezi sağı solu algılıyordu. Kalibrasyonu bozulmuştu anlaycağınız. Ardından servise yolladım. Servispoint yetkili servisi msi markası icin. Kısa bi sürede iade/değişim hakkı verdiler. Tekrar böyle bir durum yaşanır mı diye şüphe ettiğimden msi dan uzak durdum açıkcası. İade istedim. Geçtiğimiz cuma pusat gamepad siparişimi verdim. Şöyle bir durum var, monster hızlıca anlaşmalı oldugu aras kargo firmasının "sahrayıcedid" şubesine ürünü teslim etti. Ancak kargo firmasından oradaki şubeden kaynaklı olacak ki hemen yola çıkmadı ürün, bir kaç gün sonra yola çıktı. hala yolda :) ben de senin gibi bekliyorum. Tahminen ürün bana yarın ulaşır. Sana da bir an önce ulaşması dileğiyle :) ( Bu arada msi da bozulana kadar gayet güzeldi. )

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt