Monster Energy Supercross The Official Videogame 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Monster Energy Supercross The Official Videogame 3 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10.13 GB

:pccikistarihi: 2020-02-04

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

450SX ve 250SX kategorilerinden 100 sürücüyle, 15 resmi stadyumla ve pistle 2019 AMA Monster Energy Supercross'u yeniden yaşa ve kariyer modunda ilk defa 2019 şampiyonasının Resmi Supercross Takımlarına katılma şansına sahip ol.
Resmi Supercross test pistlerinden ilham alan yeni kampta olağanüstü bir Ortak oyun deneyimine hazır ol!

Özel sunucuların eklenmesiyle birlikte çevrimiçi oynamak hiç olmadığı kadar eğlenceli! Herkese Açık veya Özel Lobide arkadaşlarına meydan oku!

Pist düzenleyicisi ile sınırsız sayıda pist yarat, paylaş ve indir. Hayallerindeki pisti yarat ya da favori pistin için oy ver ve favori pistini indir.

Yeni Supercross şampiyonu olmak için kadın sürücü olarak yarışabilirsin!

Yeni yer ve hava fizik motorları, yeni sürücü modelleri ve yeni animasyonlar daha da sürükleyici bir deneyim sunacak ve Supercross dünyasının tadını en iyi şekilde çıkarmana imkan sağlayacak!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i5 4460 3.2 GHz - AMD A10-7850K, 3.7 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 2GB - AMD Radeon R7 370X 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-4820K 3.7 GHz - AMD Ryzen 7 1700x
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB - AMD Radeon RX 480 8GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible​

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Darryl Messer

Darryl Messer
Paylaşım için teşekkürler eline sağlık. Local olarak çok oyunuculu seçeneği var ise deneyebilirim.

ByBeso

Torrent-Oyun.com
Evet bende onu farkettim.Paylaşım yapılmıyor.Acaba moderatörlerde bir sıkıntı mı var diye düşünüyordum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt