Monitore bağlanamıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Y@ZY@GMuRu

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar. Ben geçtiğimiz efsane cuma fırsatıyla bir monitor aldım ve laptopu bağlamaya çalışıyorum fakat bir problemim var. Monitorun kutusundan display kablosu çıktı fakat iki ucuda büyüktü benim laptopumda ise mini display vardı . Onun için mini dp to dp dönüştürücü aldım. Display'ı taktım ve ayarlardan 2.ekrana bağlanmaya çalıştım. Şimdi şöyle oluyor:
Laptop'un ekranı simsiyah olup monitore geçiş yapıyor fakat monitor sürekli gidip geliyor. DP kablosunu çıkarttım taktım , dönüştürücüyüde aynı şekilde fakat çözüm olmadı. Sizce DP kablosunda mı problem var veya dönüştürücü mü sıkıntılı olabilir. Ben DP kablosundan şüphe ettim. Hatta kullanıcı yorumlarındada DP kablosunun çok kötü olduğunu yazmışlar. Veya benim bilmediğim bir ayar filan da olabilir tabiki. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

aNy1

Exciting time in the world right now.
Merhaba arkadaşlar. Ben geçtiğimiz efsane cuma fırsatıyla bir monitor aldım ve laptopu bağlamaya çalışıyorum fakat bir problemim var. Monitorun kutusundan display kablosu çıktı fakat iki ucuda büyüktü benim laptopumda ise mini display vardı . Onun için mini dp to dp dönüştürücü aldım. Display'ı taktım ve ayarlardan 2.ekrana bağlanmaya çalıştım. Şimdi şöyle oluyor:
Laptop'un ekranı simsiyah olup monitore geçiş yapıyor fakat monitor sürekli gidip geliyor. DP kablosunu çıkarttım taktım , dönüştürücüyüde aynı şekilde fakat çözüm olmadı. Sizce DP kablosunda mı problem var veya dönüştürücü mü sıkıntılı olabilir. Ben DP kablosundan şüphe ettim. Hatta kullanıcı yorumlarındada DP kablosunun çok kötü olduğunu yazmışlar. Veya benim bilmediğim bir ayar filan da olabilir tabiki. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba. Dönüştürücünüzü başka bir monitör üzerinde test eder misiniz?

Y@ZY@GMuRu

Torrent-Oyun.com
Merhaba. Dönüştürücünüzü başka bir monitör üzerinde test eder misiniz?
Böyle bir şansım yok maalesef . Bu zamana kadar hdmi kablosuyla bağlandım ve sıkıntı yaşamadım ama problemin nerede olduğunu bulmaya yarayacak bir bilgi değil sanırım.

aNy1

Exciting time in the world right now.
Kullanıcıya gereken cevaplar mesaj yoluyla iletilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt