Monitör tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Selam arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisi ve neden ben aoc arasında gidip geliyorum.

AOC C24G1 23.6" 1ms 144Hz

MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms

Ogz93

Seviye 8
MSI Optix G24C4. G27C4 modelini kullanıyorum, gayet memnun olduğumu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Görüntü kalitesi gayet güzel, menüsü oldukça kullanışlı ve Nvidia için G-sync desteği sunuyor. (Yazılım ile tabi) Aklın da bu model ile ilgili bir soru varsa sorabilirsin, yardımcı olurum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt