Microsoft Flight Simulator Çok Kasıyor (Kilitlendi)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba oyunu bugün buradan Hoodlum indirdim kurdum ama oyun başladığı zaman uçuş anında yani menülerde değil, o kadar çok kasıyor ki grafik ayarlarından Render scaling diye bir ayar vardı onu 30 a kadar çektim ancak kasması azaldı neden böyle ya o kadarda heves etmiştim :) tüm ayarlar en düşükte ve o ayar 100'dü sabit olarak ben 30 yaptıktan sonra kasma bayağı bir azaldı Render scaling yani ama bu seferde çok kötü oldu grafikler pixeller sayılmaya başladı.

Sistemim 12 GB Ram, MSI GTX 1050 Ti ekran kartım, i5 4690 işlemci. Gu kadar kasması normal mi sizce lütfen yardımcı olursanız sevinirim olmadı sileceğim çünkü arası yok böylede grafikler bayağı kötü oldu oynanmıyor hiç.

Merhaba oyunu bugün buradan Hoodlum indirdim kurdum ama oyun başladığı zaman uçuş anında yani menülerde değil, o kadar çok kasıyor ki grafik ayarlarından Render scaling diye bir ayar vardı onu 30 a kadar çektim ancak kasması azaldı neden böyle ya o kadarda heves etmiştim :) tüm ayarlar en düşükte ve o ayar 100'dü sabit olarak ben 30 yaptıktan sonra kasma bayağı bir azaldı Render scaling yani ama bu seferde çok kötü oldu grafikler pixeller sayılmaya başladı.

Sistemim 12 GB Ram, MSI GTX 1050 Ti ekran kartım, i5 4690 işlemci. Gu kadar kasması normal mi sizce lütfen yardımcı olursanız sevinirim olmadı sileceğim çünkü arası yok böylede grafikler bayağı kötü oldu oynanmıyor hiç.
RTXde bile kasıyordu bir ara çok normal 1050de kasması

Herhangi bir şekilde çözümü yoksa benim için sileyim madem 100 GB yer edinmiş olurum diskimde :D

Bu oyunu indirip kurabilmek için 5 tane oyunumu sildim şimdi gelde baştan onları yükleyim madem siliyorum :D teşekkürler
Ne yaparsan yap elindeki sistem ile tat vermeyecek buna eminim kardeşim. Yani hiç uğraşma sil derim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt