Torrent-Oyun | Microsoft Flight Simulator (2020) [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle teşekkür ederim emeğinize sağlık bi sorum olucaktı oyunu bugün indirdim setupu açtım ama installa bastığımda hiçbirşey olmuyor tepki yok ne yapmam gerek
Win. Defender veya kullandığınız bir virüs programı tarafından engelleniyor olabilir, burdan sebebini anlamak zor açıkçası.Onları geçici olarak devre dışı bırakıp setup'u yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.Yine aynı olması halinde rar'dan çıkardığınız dosyaları silin.Ardından Utorrent'teki torrent'e sağ tıklayarak 'tekrar kontrol et' dedikten sonra yeniden rar'dan çıkartın.Eğer tekrar kontrol et dedikten sonra torrent programınız indirmeye devam ediyorsa eksik dosya inmiş demektir.

erdigkten

Torrent-Oyun.com
Win. Defender veya kullandığınız bir virüs programı tarafından engelleniyor olabilir, burdan sebebini anlamak zor açıkçası.Onları geçici olarak devre dışı bırakıp setup'u yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.Yine aynı olması halinde rar'dan çıkardığınız dosyaları silin.Ardından Utorrent'teki torrent'e sağ tıklayarak 'tekrar kontrol et' dedikten sonra yeniden rar'dan çıkartın.Eğer tekrar kontrol et dedikten sonra torrent programınız indirmeye devam ediyorsa eksik dosya inmiş demektir.
Teşekkürler denicem

hocam bunu güncel ve kurulu olan torrenti var mı kurulu olmasa da olur yeter ki güncel olsun

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Kurulmuş hali yok maalesef.En güncel sürümü Xatab'ın repack'lediği v1.12.13.0u10 var.Aşağıdaki torrent'ten indirebilirsin.Şimdiden iyi oyunlar.

Ekli dosyayı görüntüle 244867
Son sürümlü (v1.12.13.0u10) Xatab Repack eklenmiştir.
Konudaki ilk torrent eski sürümdür, bilginize.

>> [76,0 GB_Xatab] (v1.12.13.0u10) Microsoft Flight Simulator (2020).torrent
Hocam ben bu sürümü indirdim fakat girdiğimde rusça bir hata ile karşılaşıyorum ve oyun açılmıyor ne yapabilirim?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam ben bu sürümü indirdim fakat girdiğimde rusça bir hata ile karşılaşıyorum ve oyun açılmıyor ne yapabilirim?

Sorun sisteminin yetmiyor olması da olabilir, crack'in eksik uygulanmış olması da olabilir, örneğin virüs programınızın veya Win Defender'ın silmesi gibi.Ekran kartınız veya Windows güncelleştirmelerinin eksik olması da soruna sebep olmuş olabilir.Yani birden fazla ihtimal var.Bahsettiğin şekilde bir uyarıyı ilk defa senden duyuyorum.Söylediğim ihtimaller haricinde sunabileceğim bir çözüm önerisi yok maalesef.Bu arada orijinalde de optimize vb. sorunlarla çıkış yapan bir oyun olduğu için orijinalinde de yaşanan bir sorun da olabilir, bilgin olsun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt