Metro Exodus - FitGirl FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

@KorsaN

M A N H U N T
bu repack sürümü sistemle alakalı hatalar veriyor , oyunu bırakıp bilgisayarın orasını burasını karıştırıp duruyor insan.
5,10 GB daha fazla indirip cyp sürümünü indirip kurun derim.

Bu sürümde sıkıntı mı var? 4 gündür bununla uğraşıyorum. 10 saat, 12 saat 16 saat derken son denemede de 18 saatte kurdu ve dll dosyası eksik deyip yüklemeyi iptal etti.

arkadaşlar ısdone hatası alıyorum sürekli. ısdone yükledim ama gene de çözüm bulamıyorum.

Repack sürümlü oyunlarda kurulum yaparken bazı sistemler o hatayı veriyor bende de aynı bütün cözüm yöntemlerini denedim ise yaramadı, normal sürümü indirirsen sorunsuz kurarsın yine de bazılarında ise yarayan bir yol var deneyebilirsin;

ise yaramazsa alttaki torrent ile tekrar indir kurulumda sıkıntı cıkmaz normal sürüm
https://www.dosya.tc/server24/rylc70/Metro.Exodus-CPY-_rarbg.to_.torrent.html
Hocam ben de denedim ama halledemedim bi türlü repacklerde olmuyor

arkadaşlar oyunu indirdim kurdum güzelce de tr yamayı kurdum baya ilerledim oyunda 2 3 saat filan sonra kapattım oyunu tekrar girdiğimde oyun save almamıştı. Kaç gündür save sorunun çözümünü arıyorum her şeyi yaptım ama bulamadım lütfen yardım edin

ThE bEsT

Hiç Kimse.
arkadaşlar oyunu indirdim kurdum güzelce de tr yamayı kurdum baya ilerledim oyunda 2 3 saat filan sonra kapattım oyunu tekrar girdiğimde oyun save almamıştı. Kaç gündür save sorunun çözümünü arıyorum her şeyi yaptım ama bulamadım lütfen yardım edin
Oyundayken manuel olarak kaydetmeyi denediniz mi?

murat1981pls

Torrent-Oyun.com
arkadaslar oyunu kurarken 360 gb lık hard dıske sıgmıyor bu nasıl bir iş.yardım lutfen

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt