Torrent-Oyun | Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [v.115_FitGirl+Xatab] FULL | Torrent | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Turkileri

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunun türkçe yaması var diye her yerde yazıyor ama hiçbir şekilde bulamadım bilen varsa lütfen bana atabilir mi ?

ismaily

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba... Oyunu bir de yeni çıkmış olan Türkçe Yama ile oynamak istiyorum. Torrent den (Corepack i buradan) ve başka yerden de Fitgirl indirdim.
Ama bir türlü kuramadım. Kurarken devamlı İsDone.Dll hatası alıyorum. Net ten ne kadar video yazı vs baktım hepsini yaptım ama ama nafile her defasında da (iki ayrı kurulumda da) bu dll hatasını alıyorum. Dll dosyalarını buldum gerekli yerlere attım. CMD komutlarına yazdım. Sanal belleği 6.000/12.000 veya 100/300 yaptım ama yine olmadı. Çözümü var mı diyeceğim ama ne var ne yok nette buldum yaptım olmadı.
RDR2 oyununda olduğu gibi kurulu hazır indirebileceğim bir yer var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar merhaba... Oyunu bir de yeni çıkmış olan Türkçe Yama ile oynamak istiyorum. Torrent den (Corepack i buradan) ve başka yerden de Fitgirl indirdim.
Ama bir türlü kuramadım. Kurarken devamlı İsDone.Dll hatası alıyorum. Net ten ne kadar video yazı vs baktım hepsini yaptım ama ama nafile her defasında da (iki ayrı kurulumda da) bu dll hatasını alıyorum. Dll dosyalarını buldum gerekli yerlere attım. CMD komutlarına yazdım. Sanal belleği 6.000/12.000 veya 100/300 yaptım ama yine olmadı. Çözümü var mı diyeceğim ama ne var ne yok nette buldum yaptım olmadı.
RDR2 oyununda olduğu gibi kurulu hazır indirebileceğim bir yer var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Bahsettiğin Türkçe yamanın uyumlu sürümünü bilmiyorum fakat müsait olduğum süre boyunca yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle istediğin tarzda bir torrent var fakat seed'i çok az olduğu için torrent başlamıyor.

1606849675028.png

1606849744853.png
Yine de denemek istersin diye torrent'ini aşağıya bıraktım.
Onun haricinde sorunun kaynağı repack'lerin sende düzgün çalışmaması olarak düşünüp repack'siz sürümü de ekledim.Ekstra olarak daha güncel sürüm olarak Xatab Repack'i de ekledim.Deneye deneye doğru sonuca ulaşırsın inşallah.Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

ismaily

Torrent-Oyun.com
Çok teşekkür ederim. Xatap sürümler çoğu zaman çalışıyorlar bende. CorePack çok nadir ama fitgirl neredeyse hiç çalışmıyor yani hiç oyun kuramıyorum bu repack le nedense.
Galiba ram lerden olabilir...
Kısaca Xatap sürümünü indirip deneyeceğim. Tekrar teşekkürler...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok teşekkür ederim. Xatap sürümler çoğu zaman çalışıyorlar bende. CorePack çok nadir ama fitgirl neredeyse hiç çalışmıyor yani hiç oyun kuramıyorum bu repack le nedense.
Galiba ram lerden olabilir...
Kısaca Xatap sürümünü indirip deneyeceğim. Tekrar teşekkürler...
Rica ederim, umarım işe yarar.Şimdiden iyi oyunlar.

Fitgirl yüksek boyutta oyun kurmıycaksın düşük boyutta oyun kurucaksın.
Oyunu yüklediğinde sorunsuz açılıyor ama malum süresi çok bekletiyor bee.
AC ODYSSEY i 7 saatte kurdu makine işsiz işsiz bekliyorsun.

ismaily

Torrent-Oyun.com
:) Aynen öyle..

Xatap işe yaradı. Kurdum. Türkçe yamayı da (KASIM güncellemesi olanı) kurdum oda sorunsuz. Tekrar teşekkürler sayın Şehmus Talay ..

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
:) Aynen öyle..

Xatap işe yaradı. Kurdum. Türkçe yamayı da (KASIM güncellemesi olanı) kurdum oda sorunsuz. Tekrar teşekkürler sayın Sahmuz TALAY ...
Rica ederim.Yalnız küçük bir düzeltme yapayım; ismim Şehmus Talay.Düzeltirsen sevinirim.
İyi oyunlar. :))

ismaily

Torrent-Oyun.com
Sayın TALAY oyuna güncelleme gelmiş galiba...PC içinse ekleyebilir misiniz?

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Eğer 9 Şubat 2021'de gelen 3 GB'lık güncellemeden bahsediyorsanız, "kullanım şartlarında değişiklik" ve "kişisel bilgi güvenliği" hakkında güncellemeler yapıldığı için, korsan sürümü ilgilendiren bir olay yok.
@ismaily

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sayın TALAY oyuna güncelleme gelmiş galiba...PC içinse ekleyebilir misiniz?
Güncelleme gelmemiş hocam, muhtemelen konu sahibinin paylaştığı sürüm eski (1.0.7.1).Aşağıdaki daha güncel sürümleri kullanabilirsiniz.Ek olarak 1.15 update'ini tek başına da indirebilirsiniz ancak Corepack Repack'in de çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.Repack'siz Codex sürümüne sahip olanlar kesin olarak bu update'i kullanabilirler.İyi oyunlar.

>> [Update v1.15_541 MB] Metal.Gear.Solid.V.The.Phantom.Pain -CODEX.torrent

>> [10,7 GB_FitGirl] (v 1.15 + DLCs) Metal Gear Solid V The Phantom Pain.torrent
>> [20,3 GB_Xatab] (v 1.15 + DLCs) Metal Gear Solid V The Phantom Pain.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ismaily

Torrent-Oyun.com
Eğer 9 Şubat 2021'de gelen 3 GB'lık güncellemeden bahsediyorsanız, "kullanım şartlarında değişiklik" ve "kişisel bilgi güvenliği" hakkında güncellemeler yapıldığı için, korsan sürümü ilgilendiren bir olay yok.
@ismaily

Evet 9 şubat ta gelen güncelleme büyük ihtimal. Türkçe yamasını indirmiştim Anonymous tan. Güncelleme yaparsanız tekrar yamanında güncel halini indirmeniz lazım vs deniliyor(du). Gerek kalmadı güncellemeye o zaman....
Cevaplar için ve paylaşımlar için teşekkürler...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt