Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY] FULL | Torrent | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BlackDark

oyun delisi
Ynt: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY] FULL | Torrent | Hızlı İndir | PC

badboy128

Konnichiwa
Ynt: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY] FULL | Torrent | Hızlı İndir | PC

bu oyunun cracki nasıl bir crack anlamadım?
burdan değil de zamundadan indirdim aynı sürüm cpy yine fakat oyun dosyadan çıkarma tarzı geldi 10 parttan 28 gb çıkardı ama kurulum yoktu zaten kurulu olarak çıkarmış bende oyuna gireyim dedim steam açıldı goccoo demo diye bir oyunun kurulumunu sordu onu kapattım sonra mgs 5 açıldı fakat steam üzerinden açıldı o da gocco diye bir oyun oynuyormuş gibi görünüyorum ama mgs 5 oynuyorum böyle bi crack daha önce hiç görmemiştim bu nasıl crack :D

TuranT

Torrent-Oyun.com

PS3'te Oynamıştım Güzel Oyun :thumbup:

AnKaRaxAttaCk

Pro Gamer Since 1999 (1000+games)

Deniyeceğim oyunlardan merakla aklımda aslına bakarsanız geriye dönük önceki serileri ile bağlantılı mı ?

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com
Beyler bu mu sorunsuz yoksa corepack mi hangisini indirelim? Bir ara indirmiştim ilk bölüm hastaneden sonra ekrana nur indi sandım meğerse ekran öyle kalmış ikinci bölüme geçemedi yardımcı olursanız sevinirim.

Scorppa1n

Torrent-Oyun.com
beyler oyun açılmıyor MSVCR110.dll hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
oyun sorunsunz çalışıyor arkadaşlar 08.04.2020 de indirdim oyunu kurduktan sonra masaüstüne k-gelen icon açılmıyor onu silin oyunun kurulu olduğu yerdeki mgsvtpp adlı iconu masaüstüne kısayol yapın oyun açılıncada 20 30 tane şey geliyor hepsine enter diyip geçin işlem bu kadar :d025:

Raaiyuu^^

Torrent-Oyun.com
Oyunu oynayanlar için soruyorum. Oyunda gizlice giderken silahımızda susturucu takılı vaziyette fakat gizliliğimiz gittiği zaman susturucuyu otomatik çıkarıyor ve geri takamıyorum. Yani ortalık sakinlediği vakit düşmanlar sizi aramazken susturucuyu tekrar takmak istiyorum nasıl olacak bilen var mı? ( Biraz değişik bir soru oldu )

Düzeltme ; Sorumun cevabını buldum. Susturucunun belirli bir ömrü varmış. O bitince susturucu devre dışı kalıyor. Tekrar cephane istediğiniz zaman susturucuda geliyor.

Son düzenleme:

Turkileri

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunun türkçe yaması var diye her yerde yazıyor ama hiçbir şekilde bulamadım bilen varsa lütfen bana atabilir mi ?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt