Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY] FULL | Torrent | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY]
⠀⠀FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 28.63 GB

:pccikistarihi: 01.09.2015

:pccikistarihi: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcnot: Oyunun sorunsuz sürümüdür.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Konami Digital Entertainment, en son bölüme sahip diğer "METAL GEAR SOLID V Deneyimi" ile devam ediyor, METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. Fox Engine tarafından desteklenen en son teknolojiye sahip üyelikte yeni bir çağ açan MGSV: The Phantom Pain, kendilerine açık dünya görevlerini gerçekleştirmek üzere taktiksel özgürlük verildiği için oyunculara üstün bir oyun oynama deneyimi sağlar.

MGSV olaylarından dokuz yıl sonra: GROUND ZEROES ve fall of Mother Base, Snake a.k.a. Big Boss, dokuz yıl süren komadan uyanır. Yıl 1984. Soğuk Savaş, nükleer silahlar küresel krizi şekillendirdikçe uygun ortam oluşturmaktadır. İntikam alma duygusuyla hareket eden Snake, yeni bir özel ordu kurarak gölge gurubu XOF'un peşinde savaş alanına geri döner.

METAL GEAR SOLID ekibi, kendi kısır döngüsünde tutulanlardan kaynaklanan savaş ve zulüm psikolojisi gibi olgunlaşmış temaları istekli şekilde keşfetmeye devam ediyor. Açık dünya tasarımı, fotogerçekçi görsel uygunluğu ve oyun tasarım özellikleri yönünden zenginliği ile yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan MGSV: The Phantom Pain, sinematik hikaye anlatımı, güçlü temaları ve sürükleyici taktiksel oynanabilirliği açısından oyun endüstrisinde ayırıcı özelliklerden bir tanesi olarak damgasını vuracak.

Temel Özellikler:
- Görevlere ve genel oyun ilerleyişine nasıl yaklaşacakları konusunda oyunculara en üst düzeyde özgürlük sağlayan Açık Dünya oyun tasarımı
- Fox Engine fotogerçekçi grafikler, ince oyun tasarımı ve gerçek yeni nesil oyun üretim kalitesi sunar
- Oyun konsollarının ötesindeki deneyimi, genel fonksiyonelliği ve oyuna erişimi artırmak için diğer cihazlara taşıyan çevrimiçi bağlantı.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i5-4460 @ 3.40 GHz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650, 2 GB VRAM

DirectX: Version 11

Boş Alan: 28 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=A9JV0EvCkMI​

Ekli dosyalar

ΛCIT

What are you looking at ?
Ynt: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY] | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

serdarQ

Torrent-Oyun.com
Ynt: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [CPY] | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

Vay süper oldu bu thanks:. thanks:.

tesekkurler

gams

Torrent-Oyun.com

serinin en berbat oyunu

ISKA

Seviye 13

Akşama artık indiririz.Eline sağlık

Akslepios

Torrent-Oyun.com

Maşallah Nazar Değmesin CPY'ye önce Deus Ex sonra Metal Gear Solid... Çok hızlı kırılmaya başladı!

STR4NGE

✯✯Why so Serious❓✯✯

Kota bitti oyun geldi ne şans ama s20:. thanks:.

Serkan Doğan

Seni Seviyorum Sura.

Oyunun son sürüme kadar güncellediğini ve çıkan tüm DLC'leri barındırdığını da ben buradan bildireyim.

Ayrıca Not kısmına da dalga geçer gibi bir şeyler eklemişler galiba. O da şöyle.

Congrats friend, in the hope that she's gonna be the right one
for a long long time. Cin Cin!

Akslepios' Alıntı:
Maşallah Nazar Değmesin CPY'ye önce Deus Ex sonra Metal Gear Solid... Çok hızlı kırılmaya başladı!
Deus EX'in neden kırıldığını az çok tahmin edebiliriz. Skidrow'a karşı bir cevap. Ayrıca Metal Gear Solid daha önce sağlam olmasa da kırılmıştı. Yani oyunun 1 Eylül 2015'de yayınlandığını ve 1 yıldan daha fazla sürede tam bir şekilde kırıldığını belirteyim. Oyun zaten sattı baya.

STR4NGE' Alıntı:
Kota bitti oyun geldi ne şans ama s20:. thanks:.

Bismillah daha yenileneli 24 saat olmadı. Ben indircem şimdi. 50 GB'nin 30'u duruyordur.

T-O RESPECT

Torrent-Oyun.com
Ynt: Metal Gear Solid V:The Phantom Pain [CPY] | Torrent İndir| Hızlı İndir | PC

thanks:. Ground Zeroes bitince bunu oynayacağım bu sürümde Türkçe yama çalışır mı?

Teşekkürler.

Serkan Doğan' Alıntı:
Ayrıca Not kısmına da dalga geçer gibi bir şeyler eklemişler galiba. O da şöyle.

Congrats friend, in the hope that she's gonna be the right one
for a long long time. Cin Cin!
Bence o dalga geçme değil de bir arkadaşlarını tebrik ediyorlar,''onun'' (she) uzuuun bir süre için doğru kişi olacağı ümidiyle,tebrikler! demişler.

Serkan Doğan

Seni Seviyorum Sura.
Ynt: Metal Gear Solid V:The Phantom Pain [CPY] | Torrent İndir| Hızlı İndir | PC

T-O RESPECT' Alıntı:
thanks:. Ground Zeroes bitince bunu oynayacağım bu sürümde Türkçe yama çalışır mı?
Bu oyun için TR yama yok. Ground Zeroes için ise Yüzde 50 var. O da Taner Saydamın yarım yamalak bir yaması. Adamın kendisi de yarım zaten.

Madem bir işe girişiyon sonunu getir. Niye bırakıyorsun ki yarım yamalak.

STR4NGE

✯✯Why so Serious❓✯✯

Serkan Doğan' Alıntı:

Bismillah daha yenileneli 24 saat olmadı. Ben indircem şimdi. 50 GB'nin 30'u duruyordur.
Gece saat 00:00 olduğu an operasyona başlıyoruz. İlk abim açıyor 25 gb tamamlayınca ben açıyorum 25'i bende bitirince işlem tamamlanıyor. Zaten eskiden 10 mbit iken şimdi 25 yaptık çok hızlı bitiyor kota s4:.

neocreed12

Torrent-Oyun.com

Diğer sürümü indirdim çalışmamıştı AMD yüzünden dediler nundada ayni sorun olur mu acaba? O kadar kota boşa gitmişti daha ay başı şimdiden boşuna bitirmek istemiyorum

neocreed12

Torrent-Oyun.com

STR4NGE' Alıntı:
Gece saat 00:00 olduğu an operasyona başlıyoruz. İlk abim açıyor 25 gb tamamlayınca ben açıyorum 25'i bende bitirince işlem tamamlanıyor. Zaten eskiden 10 mbit iken şimdi 25 yaptık çok hızlı bitiyor kota s4:.
00.00dan sonra kota düşmüyor mu?

Serkan Doğan

Seni Seviyorum Sura.

STR4NGE' Alıntı:
;D ;D Aynen ya hızı yükseltince daha da erken bitiyor. Bizde 8'den 16'ya yükselttik. 5 Günde bitiyor. Ama ben şimdi bitircem kotayı bu oyun için.

neocreed12' Alıntı:
Diğer sürümü indirdim çalışmamıştı AMD yüzünden dediler nundada ayni sorun olur mu acaba? O kadar kota boşa gitmişti daha ay başı şimdiden boşuna bitirmek istemiyorum
Yok o sorun bunda. 3DM'nin hatalı Crack'i idi o. Bu tam crack. Soruyn yok.

BaDFeaRLeSS

Torrent-Oyun.com

SchnAps

Torrent-Oyun.com

Bunun diğer sürümlerle farkı nedir ?

Elric

Götür beni uzaklara...

Çok teşekkürler...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt