Metal Gear Solid 5 - Kurulum Rehberi/Crack Fix ve Sorunlara Çözüm

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Ynt: Metal Gear Solid 5 - Kurulum Rehberi/Crack Fix ve Sorunlara Çözüm

My0neS' Alıntı:
İntel olupta tepki alamama durumunda direkt yabancı kaynaklara başvurmalıyız herhalde. Çözüm falan bulursam paylaşırım.
Imzandaki ekran kartiyla mi oynamaya calisiyorsun?
UKF' Alıntı:
User cloud dan indirmeye çalısınca beni facebook a atıyor
Farkli tarayici ile acin,bende duzgun
00kronat00' Alıntı:
Hocam bende i3 işlemci amd ekran kartı var fakat oyun tepki vermiyor ekran kartımın amd olmasından ötürümü çünkü amd işlemci yazmışsınız ? :-\ :-\
Kart nedir tam olarak?

TR-CaptainBlack

Fire and Blood

ilk bölümü geçtikten sonra siyah ekran oldu save 1 i attım 3dm klasörüne ama girdiğimde en baştan başladı save 2 yide denedim ancak yinede olmadı oyunu her seferinde yönetici olarak çalıştırdım

Volkan Şafak

Torrent-Oyun.com

setup u kurdugum zaman son 1.5 saat kala setup duruyor ılerleme kaydetmmıyor hata fılan da vermıyor acaba neden boyle yapıyor

serhat8190

Torrent-Oyun.com

SpAwN' Alıntı:
Açık olan tüm yazılımları kapatın. Oyunun simgesini direk çalıştırın, yönetici olarak çalıştırmadan. 10 saniye sonra açılması gerek oyunun bir engel yoksa oyunun kurulu klasöründen direk Launcher.exe yı çalıştırın
Oyunu normal açınca "Run-time error '75':" hatasını, yönetici olarak açınca "Steam is currently in offline mode" hatasını alan arkadaşlar.. bende bu şekilde hata alıyordum konuda buna çözüm bulunamamıştı. Eğer benim gibi böyle hata alıyorsanız başka sitelerden araştırdım, oyunun yüklü olduğu ana klasörün ismi "Metal Gear Solid V Phantom Pain" ise onu "Metal Gear Solid V" olarak değiştirin ve launcherden oyunu açın büyük ihtimalle bendeki gibi işe yarayıp oyun açılacaktır. İnşallah işinize yarar.

Samet Arslanoğlu

Torrent-Oyun.com

Volkan Şafak' Alıntı:
setup u kurdugum zaman son 1.5 saat kala setup duruyor ılerleme kaydetmmıyor hata fılan da vermıyor acaba neden boyle yapıyor
+1 +1 +1 1+ +1

Oyun Virüslü trojen buluyor bazılarıda virüs programını devre dışı bırakın felan diyor inanmayın trojenin iyisi kötüsü yoktur zaten 3dm nin kırıdığı tüm oyunlar virüslüdür

kurulumda crack yapılmamış direk lunchere tıklayıp oyunamı girecektik acaba ben v2 crackı yaptığımdan dolayımı oyun açılmıyordu hmmm:.

Skye

Sorunlarınız İçin PM Atabilirsiniz.

Abi iyi hoş güzel 2 saat demişsinde yaklaşık 4 saattir değişim yok.

bu oyun bilgisayardan bilgisayara sorun çıkarabiliyor ya,onu anladım

Pasha68

Torrent-Oyun.com

İndirdiğim rarda ki ilac dosyasını atıyorum ancak Launcheri çalıştırdığım da Run-time error '75': Path File access error hatası çıkıyor karşıma, yönetici olarak çalıştırdığım da erkana gelmiyor işletim sistemim İntel i3.

sasua42

Torrent-Oyun.com

hocam ben yükledim sonra crack attım mvscp110.dll ve 2 tane daha dll hatası verdi bende onları internetten indirip oyunun klasörüne attım dll hatası kesildi ama şimdi de 0xc0000007b hatası verdi.Dediğiniz gibi verdiğiniz programları indirdim kurdum fakat net freamwork 4.6 zaten kurulu hatası verdi yüklemedi.0xc0000007b hayası devam ediyor ne yapmalıyım?

sasua42' Alıntı:
hocam ben yükledim sonra crack attım mvscp110.dll ve 2 tane daha dll hatası verdi bende onları internetten indirip oyunun klasörüne attım dll hatası kesildi ama şimdi de 0xc0000007b hatası verdi.Dediğiniz gibi verdiğiniz programları indirdim kurdum fakat net freamwork 4.6 zaten kurulu hatası verdi yüklemedi.0xc0000007b hayası devam ediyor ne yapmalıyım?
bendede aynı sorun var . belkide ikimizdede notebook olduğu içindir .

Şimdi şöyle bir sorun var bende . Önce launcere tıkladım crack yaptıkdan sonra . fakat oyun açılmadı hata bile vermedi . İşlemcim intel olmasına rağmen . Görev yöneticisine tıkladığımda 8-9 tane launcer.exe ile karşılaşdım . Hepsini kapattıkdan sonra launceri boş verdim ve oyun konumundakı mgsvtpp kısayoluna tıklamaya başladım . msvcp110 kayıp dedi . Tamam yükledim system32-ye atdım . sonrasında 0x00007b hatasını aldım . Fakat hem visual c hemde framework yüklü olduğu halde aynı hatayı almağa devam ediyorum . Mantıklı bir açıklaması olan insanlardan yardım bekliyorum . Ezberle cevap olan farklı crack , yönetici olarak çalıştır cümlelerinden farklı . Teşekkürler .

Kylo

Sw 1977-2012

Kurulumda zaman aşımı veriyor help:. help:.

blackhammerI

Torrent-Oyun.com

kurulum sırasında truva tı virüsü tespit edildi direk sildim. Yokmu bi çözümü ?

stezgel

Torrent-Oyun.com

Oyunun sorunsuz bir şekil de indirdim ve kurdum. Teşekkürler :) thanks:. thanks:.

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com

Diğer upload dosyasını indirdim fremake i de kurdum lakin diğer hepsi de program onların kurulumunu veya başka bişey yapılacağını bilgi olarak verseydiniz be. Şuan bekliyorum o dosyadakileri ne yapacağım. Bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi ? thanks:.

Erdem Oludeniz

Torrent-Oyun.com

bu oyunu yukledı hatta 3 kez kaldırıp tekrar yukledım hıc tepki vermiyo sorun ne olabılır

not : görev yöneticisinde 1.0.0.0 (32bit) diye arke planda birsey calısıyor sadece

yadım edebilecek var mı

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt