TO Haber | Metacritic Puanlarına Göre 2019’un En İyi 10 PC Oyunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Başlıksız-1.jpg

Metacritic verilerine göre en yüksek puanlı 10 PC oyunu;
  1. Red Dead Redemption 2 (93 Puan)
  2. Final Fantasy XIV: Shadowbringers (91 Puan)
  3. Disco Elysium (91 Puan)
  4. Tetris Effect (90 Puan)
  5. Resident Evil 2 (89 Puan)
  6. Devil May Cry 5 (89 Puan)
  7. Slay the Spire (89 Puan)
  8. Unity of Command II (89 Puan)
  9. Sekiro: Shadows Die Twice (88 Puan)
  10. Apex Legends (88 Puan)

DreamTheater16

Rabbim seni sevene sevdir beni amin...
her türden oyuna göre oluşturmuşlar herhalde bana göre bir dışında hepsinin sıralaması yanlış artı metro ve death stranding yok.

amazon123

Torrent-Oyun.com
her türden oyuna göre oluşturmuşlar herhalde bana göre bir dışında hepsinin sıralaması yanlış artı metro ve death stranding yok.
Türlerine göre oluşturmamışlar dostum metacritic bütün saygın kuruluşların verdiği puanların katsayıyla yansıtılmasıyla oluşuyor o yüzden bi oluşturma sıralama olayı yok bunda death stranding PC ye çıkmadı metroda da inceleme puanların da 70 ler yoğunlukta olduğu için liste dışı kalmıştır

rdr2 bu kadar puanı pcde hak ettiğini düşünmüyorum (oyun sorunlu orjinal olarak pc'de sahibim ! gördüğüm yaşadığım sorunları yazsam bunun için liste oluşur )

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt