Max Payne - 1 & 2 - FULL - Zamunda Torrent - indir - Tüm Serisi - Hızlı Torrent

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kopenhag

Torrent-Oyun.com
Ynt: Max Payne - 1 & 2 - FULL - Zamunda Torrent - indir - Tüm Serisi - Hızlı Torrent

torrent dosyasını indirdim açtım ama indirmiyor torrent bozuk sanırım...Eşlere Bağlanılıyor 0.0% diyor.

sabri_1881

Torrent-Oyun.com
Ynt: Max Payne - 1 & 2 - FULL - Zamunda Torrent - indir - Tüm Serisi - Hızlı Torrent

Ben hala daha oynarım.Hiç sıkılmadım bu oyunu oynarken.Her oynadığımda aynı tadı aldım

Ruffmack

Torrent-Oyun.com

win8 de uyumluluk sorunu var iki oyun içinde

yine de sağol emeğe saygı

XC9

Torrent-Oyun.com

Dosya bozuk galiba zaman aşımından dolayı , her ne kadar tracker eklesemde eşlere bağlanmıyor ?

XC9' Alıntı:
Dosya bozuk galiba zaman aşımından dolayı , her ne kadar tracker eklesemde eşlere bağlanmıyor ?
Güncel tracker eklediginden emin ol. SpAwN eger linklerde sıkıntı gorurse yada torrent eskidiyse bir sekilde duzeltmeye calisabilir, o uuzden etiketledim.

ekremcihat

Torrent-Oyun.com

Arşiv :thumbup:

hebelehubele

Torrent-Oyun.com

Çok özledim Max Payne serisini. Umarım çalışır. Teşekkürler reis adamsın :thumbup:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt