Torrent-Oyun | Mass Effect: Legendary Edition [v2.0.0.48602+DLC'ler] (Denuvo'suz) [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | P

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Paylaşım için çok teşekkürler. Oynadığım en iyi RPG oyunlarından biridir. Zamanın çok ilerisinde bir oyundu orjinali. Ne zamandır tekrar oynamak istediğim bir oyundu zaten. İyiki acele etmemişim de Legendary Edition'ı yakalamışım. Bioware'i EA satın almamış olsaydı parasını verip alınacak bir oyun. Ama EA'e zırnık koklatmam Mass Effect 3'e yaptıkları rezillikten sonra.

Herkese tavsiye ederim, şimdiden iyi oyunlar!

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için çok teşekkürler. Oynadığım en iyi RPG oyunlarından biridir. Zamanın çok ilerisinde bir oyundu orjinali. Ne zamandır tekrar oynamak istediğim bir oyundu zaten. İyiki acele etmemişim de Legendary Edition'ı yakalamışım. Bioware'i EA satın almamış olsaydı parasını verip alınacak bir oyun. Ama EA'e zırnık koklatmam Mass Effect 3'e yaptıkları rezillikten sonra.

Herkese tavsiye ederim, şimdiden iyi oyunlar!
Teşekkür ederim hocam, sana da iyi oyunlar.

Bu herkeste oluyor mu yoksa bi tek bana mı özel ? 3 saat 23 dakika geçmesine rağmen bana hala 15 saat 56 dakikalık yükleme süresi olduğunu gösteriyor ve bu sürekli artıyor. İlk indirmeye başladığımda 5 dakika-10 dakika şeklinde arta arta geldiği noktaya bak. Bunun bir çözümü falan olması lazım abi ben hayatımda 1 oyun için 3 buçuk saat setup beklediğimi hatırlamıyorum, ya 30 dakika sürer yada max 1 saat sürer ve setup tamamlanır. Çözümü falan varsa paylaşın rica ediyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Bu herkeste oluyor mu yoksa bi tek bana mı özel ? 3 saat 23 dakika geçmesine rağmen bana hala 15 saat 56 dakikalık yükleme süresi olduğunu gösteriyor ve bu sürekli artıyor. İlk indirmeye başladığımda 5 dakika-10 dakika şeklinde arta arta geldiği noktaya bak. Bunun bir çözümü falan olması lazım abi ben hayatımda 1 oyun için 3 buçuk saat setup beklediğimi hatırlamıyorum, ya 30 dakika sürer yada max 1 saat sürer ve setup tamamlanır. Çözümü falan varsa paylaşın rica ediyorum.
Ben bir oyunun 8-9 saat yüklendiğine şahit oldum 3-4 saat ne ki. :) (pc'yi gece açık bırakarak)
Belli bir yüzde de uzun bir süre takılı kalmadığı sürece sorun yok demektir.Yükleme süresi pc'nin gücüne bağlı olarak değişebiliyor ama Fitgirl Repack genel olarak oyundan oyuna göre değişse de hep en yavaş yükleme yapandır.Bir de yükleme sırasında pc'yi kullanıyorsan o da gecikmesine sebep oluyor.Ya normal repack'siz sürüm kullan ya da DODI gibi diğer alternatiflere yönel.Yalnız onlardaki yükleme süresi 30 dk. veya 1 saati falan aşabilir haberin olsun.Süre oyundan oyuna göre değişiyor.Mesela DODI Repack olarak indirdiğim SGW Contracts 2, 10 dk sürerken, Mass Effect Andromeda 1 saat 15 dk. sürmüş.Bir de DOOM Eternal 15 dk. sürerken, SW: Jedi Fallen Order 2 saat 45 dk. sürmüş.Ss'leri aşağıda.

SGW Contracts 2 [10 dk].png
ME ANDROMEDA [1,15 dk].png
DOOM ETERNAL [15 dk].png
SW- Jedi Fallen Order [2,45 dk].png
Unravel TWO [12 dk].png
Gears 4 [6,06 dk].png

↓ 11:35 ↓
Observer [11 dk].png
Middle-earth Shadow of War [5,15 dk].png

Ben bir oyunun 8-9 saat yüklendiğine şahit oldum 3-4 saat ne ki. :) (pc'yi gece açık bırakarak)
Belli bir yüzde de uzun bir süre takılı kalmadığı sürece sorun yok demektir.Yükleme süresi pc'nin gücüne bağlı olarak değişebiliyor ama Fitgirl Repack genel olarak oyundan oyuna göre değişse de hep en yavaş yükleme yapandır.Bir de yükleme sırasında pc'yi kullanıyorsan o da gecikmesine sebep oluyor.Ya normal repack'siz sürüm kullan ya da DODI gibi diğer alternatiflere yönel.Yalnız onlardaki yükleme süresi 30 dk. veya 1 saati falan aşabilir haberin olsun.Süre oyundan oyuna göre değişiyor.Mesela DODI Repack olarak indirdiğim SGW Contracts 2, 10 dk sürerken, Mass Effect Andromeda 1 saat 15 dk. sürmüş.Bir de DOOM Eternal 15 dk. sürerken, SW: Jedi Fallen Order 2 saat 45 dk. sürmüş.Ss'leri aşağıda.

Dediğin gibi 8-9 saat sürse tamam dicem ama 4 saat geçmesine rağmen hala %17.8 tamamlanmış anca. 10 dakika önce 16 saat 26 dakika kalmışken şimdi 17 saat 33 dakika diyor ve bu git gide katlanıyor. ME3 FitGirl sürümünü indiren arkadaşlar allah rızası için bana setubun toplamda ne kadar sürede bittiğini bi söyleyin de sorunun benden kaynaklı olup olmadığını anlayabileyim. Eğer benden kaynaklıysa indirmeyi bırakıcam çünkü cidden hiç 17-18 saat bekleyemem bir setubun bitmesi için. Hayatımda böyle saçma bir olay görmedim malesef.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dediğin gibi 8-9 saat sürse tamam dicem ama 4 saat geçmesine rağmen hala %17.8 tamamlanmış anca. 10 dakika önce 16 saat 26 dakika kalmışken şimdi 17 saat 33 dakika diyor ve bu git gide katlanıyor. ME3 FitGirl sürümünü indiren arkadaşlar allah rızası için bana setubun toplamda ne kadar sürede bittiğini bi söyleyin de sorunun benden kaynaklı olup olmadığını anlayabileyim. Eğer benden kaynaklıysa indirmeyi bırakıcam çünkü cidden hiç 17-18 saat bekleyemem bir setubun bitmesi için. Hayatımda böyle saçma bir olay görmedim malesef.
Uzun bir süre takılı kalmıyorsa beklemekten başka çare yok.Onun yavaş veya hızlı olması biraz da sistemine bağlı (ram ve işlemci).Bir de dediğim gibi Fitgirl Repack genel olarak böyle yavaş yükler.Orda yazan bitiş süresine de çok güvenme çoğunlukla yazdığı süre kadar sürmeyebiliyor.Boşuna başkasının süresine de bakma çünkü herkeste aynı sürede kurulmuyor.DODI'de tek bir oyun seçme yok diye onu indirmiyorsan aşağıdaki Dixen18 Repack'ine de bakabilirsin.Üçüncü oyunun boyutu 20,5 GB bu repack'te.

>> [45,4 GB_dixen18] (ME 3 20,5 GB) Mass Effect. Legendary Edition.torrent

Ekli dosyalar

RUBENム

war. war never changes.
ME3 FitGirl sürümünü indiren arkadaşlar allah rızası için bana setubun toplamda ne kadar sürede bittiğini bi söyleyin
2.5 saatte kurmuştum. Fakat senin yükleme takılmış. Yüklemeye başlamadan önce uyumluluğu Windows 7 olarak ayarla ve yönetici olarak çalıştır. Ayrıca Fitgirl kullanmamaya özen göster.

Son düzenleme:
2.5 saatte kurmuştum. Fakat senin indirme takılmış. Yüklemeye başlamadan önce uyumluluğu Windows 7 olarak ayarla ve yönetici olarak çalıştır. Ayrıca Fitgirl kullanmamaya özen göster.
Zaten uyumu win 7 ve yönetici olarak çalıştırdım ve ayrıca indirme takılmadı indirilen dosyalar birbirinden farklıydı. Yani takılma durumu söz konusu değil fakat gerekenden uzun sürdü onu anlamadım. FitGirl kullanma diyorsun da ben sadece ME3 oynayacağım için sadece FitGirl versiyonu vardı indirme seçeneklerinde ve mecbur onu indirdim. Son kez setubu deniyeceğim ve aynı şekilde sonuç alırsam üstteki Dixen 18 seçeneğini indireceğim.

RUBENム

war. war never changes.
Zaten uyumu win 7 ve yönetici olarak çalıştırdım ve ayrıca indirme takılmadı indirilen dosyalar birbirinden farklıydı. Yani takılma durumu söz konusu değil fakat gerekenden uzun sürdü onu anlamadım. FitGirl kullanma diyorsun da ben sadece ME3 oynayacağım için sadece FitGirl versiyonu vardı indirme seçeneklerinde ve mecbur onu indirdim. Son kez setubu deniyeceğim ve aynı şekilde sonuç alırsam üstteki Dixen 18 seçeneğini indireceğim.
İndirme yazmışım ama yüklemeyi kastettim. Fitgirl'de çoğu kez başıma geldi yüklerken takılma durumu. Farklı alternatiflerle çözüme ulaşacağını düşünüyorum, kolay gelsin.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hiç boşuna Fitgirl ile zaman kaybetme hocam, Dixen18'in indirme hızı ne durumda bilmiyorum ama Fitgirl ile şimdiye kadar kaybettiğin zaman kadar zaman kaybedeceğini düşünmüyorum.

LeyzZ

Seviye 1
89.9 GB olan versiyonunu indirdim ve yükledim. Yanlış değilsem setup'ta crack'i otomatik yaptı. Açmayı denediğimde tepki vermedi. Yönetici olarak çalıştırınca da bir şey değişmedi gidip crack'i elle yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Yüklediğim sürümde mi sıkıntı var acaba yoksa başka crack mi bulmalıyım?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
89.9 GB olan versiyonunu indirdim ve yükledim. Yanlış değilsem setup'ta crack'i otomatik yaptı. Açmayı denediğimde tepki vermedi. Yönetici olarak çalıştırınca da bir şey değişmedi gidip crack'i elle yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Yüklediğim sürümde mi sıkıntı var acaba yoksa başka crack mi bulmalıyım?
89,9 GB olan bir torrent yok dostum, eğer baştaki 88,9 GB olanı kastediyorsan onunla birlikte gelen bir crack dosyasının da olması gerekiyor.Rar'dan çıkan dosyaların ss'ini atarsan hangisi olduğunu söyleyebilirim, ismi her zaman crack olmayabiliyor.Eğer crack'i doğru yaptıysan da sisteminle alakalı bir uyuşmazlık vardır.Bahsettiğim sürümle ilgili olağandışı herhangi bir olumsuz geri dönüş olduğunu hatırlamıyorum.

LeyzZ

Seviye 1
Sorun microsoft hesap isminde türkçe karakter olmasından kaynaklanıyor yazıyor bazı sitelerde. Orijinal oyunda da oluyormuş bu sorun. Onu da denedim fakat hala düzelmedi.
88.9 GB olan versiyonu yükledim (yanlış yazmışım). içindeki crack dosyasının ismi FLT. Dediğim gibi el ile de crack yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Gece bir çözümünü bulamazsam başka bir versiyonu indiririm artık. Origin RIP olabilir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt