Torrent-Oyun | Mass Effect: Legendary Edition [v2.0.0.48602+DLC'ler] (Denuvo'suz) [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | P

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
mass effect 1 Le için Türkçe yama gelirse bilgilendirirmisiniz arkadaşlar beni özelden teşekkürler.

1. oyunun fitgirl repack versiyonunu yükledim ancak kurulum sırasında isdone.dll extraction fail hatası alıyorum. Bunun çözümü var mıdır?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1. oyunun fitgirl repack versiyonunu yükledim ancak kurulum sırasında isdone.dll extraction fail hatası alıyorum. Bunun çözümü var mıdır?
Aşağıdaki çözümleri deneyebilirsin.Sırası fark etmiyor.
  • Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (boyut oyundan oyuna göre değişir).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Rus veya Latin harfler dışında varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (ı,İ,ğ,ü,ş,ç,ö gibi).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silmen önerilir)
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif
mass effect 1 Le için Türkçe yama gelirse bilgilendirirmisiniz arkadaşlar beni özelden teşekkürler.
Unutmazsam bilgilendiririm hocam.

Aşağıdaki çözümleri deneyebilirsin.Sırası fark etmiyor.
  • Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (boyut oyundan oyuna göre değişir).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Rus veya Latin harfler dışında varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (ı,İ,ğ,ü,ş,ç,ö gibi).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silmen önerilir)
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • Ekli dosyayı görüntüle 246850

Unutmazsam bilgilendiririm hocam.
Dediklerini yapmama rağmen sorun çözülmedi. Yükleme sırasında CPU'nun %90 ile %100 arasında olduğunu fark ettim. Sebebi bu olabilir mi acaba. Kullandığım CPU AMD Ryzen 5 2600

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dediklerini yapmama rağmen sorun çözülmedi. Yükleme sırasında CPU'nun %90 ile %100 arasında olduğunu fark ettim. Sebebi bu olabilir mi acaba. Kullandığım CPU AMD Ryzen 5 2600
CPU'nun o kadar kullanılması normal bir durum, hatta oyunlarda da genelde bu seviyelerde kullanılıyor.
Eksiksiz yaptığına eminsen ve bu çözüm önerileri işe yaramadıysa başka bir torrent önermekten başka bir şey söyleyemeyeceğim maalesef.

Crocs

Torrent-Oyun.com
merhaba. Bende direk olarak oyun başlatılamıyor. Görev yöneticisinden de baktım programı başlatmak için tıklayınca ne CPUda ne de bellekte kıpırtı bile yok. Görev yöneticisinde çalışan programlar arasında da görünmüyor
dosya konumunda açıp orijinal kısayoldan açınca düzeldi :)

CPU'nun o kadar kullanılması normal bir durum, hatta oyunlarda da genelde bu seviyelerde kullanılıyor.
Eksiksiz yaptığına eminsen ve bu çözüm önerileri işe yaramadıysa başka bir torrent önermekten başka bir şey söyleyemeyeceğim maalesef.
Başka torrentlerde de aynı sorunu alıyorum maalesef.

Extraction işleminde hata aldığım için sıkıştırılmamış 110gb'lık dosyayı indirmek istedim ancak o linkte de dosya bulunmuyor. Link düzeltildiğinde yazarsanız sevinirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Başka torrentlerde de aynı sorunu alıyorum maalesef.

Extraction işleminde hata aldığım için sıkıştırılmamış 110gb'lık dosyayı indirmek istedim ancak o linkte de dosya bulunmuyor. Link düzeltildiğinde yazarsanız sevinirim.
Müsait olduğumda bakacağım, biraz bekletmek zorundayım, şimdiden kusura bakma.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tamam beklemedeyim teşekkürler
Torrent'i yeniledim dostum, aşağıdaki linkten indirebilirsin.

>> https://pixeldrain.com/u/H4P9n3bn

Bu arada çözümleri eksik yazmışım, aşağıdaki adımları da deneyebilirsin istersen.
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı.
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.

waffle0

Torrent-Oyun.com
Öncelikle paylaşım için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Bunlardan ilk oyunu indirip oynasam ve hoşuma giderse diğerlerini indirsem bir sakıncası olur mu? Yani seçimlerin diğer oyunları da etkiler değil mi? Teşekkür ederim şimdiden, mass effect oynucam oynucam diyordum baya iyi şans oldu direkt ilk 3 oyun değil mi en baştan başlamış oluyorum? Teşekkür ederim tekrar :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle paylaşım için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Bunlardan ilk oyunu indirip oynasam ve hoşuma giderse diğerlerini indirsem bir sakıncası olur mu? Yani seçimlerin diğer oyunları da etkiler değil mi? Teşekkür ederim şimdiden, mass effect oynucam oynucam diyordum baya iyi şans oldu direkt ilk 3 oyun değil mi en baştan başlamış oluyorum? Teşekkür ederim tekrar :)
Güzel yorumun için teşekkür ederim ancak seçimlerin diğer oyunlara etkisi olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok maalesef.Oynayan ya da bilen arkadaşların cevaplaması gerekiyor.İyi forumlar.

Nanuk

Torrent-Oyun.com
2 gün önce bitirdim mass effect 3 ü çok iyiydi dediğin olay içinde 1 de yaptığın seçimler save aktarırsan 2. ve 3.oyunlarda da karşına çıkıyo öyle oynanması daha keyifli ilk oyunda kurtardığımız bir adam son oyunda karşımıza falan çıkabiliyor bu olay için ilk oyunun yan görevlerine katlandım

4DavyJones

Torrent-Oyun.com
beyler me le 2 nin Türkçe yaması olan varsa atabilirmi ? kaldırmış o yapan kişi . ilk oyunu google lens çeviri ile oynadım bunuda öyle oynamayayım. olan varsa atabilirmi

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.
beyler me le 2 nin Türkçe yaması olan varsa atabilirmi ? kaldırmış o yapan kişi . ilk oyunu google lens çeviri ile oynadım bunuda öyle oynamayayım. olan varsa atabilirmi
İlk oyunun da,ikinci oyunun da,üçüncü oyunun da çevirisi mevcut. Bu sadece ikinci oyunun ana çevirisi DLCleri kapsamıyor. (Legendary yazmışsın benim hatam. Çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.)

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt