Mass Effect Legendary Edition Karşılaştırma Videosu Paylaşıldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kaçınız bundan önce remastered yapılan NFS Hot Pursuit'i hatırlıyor veya biliyor? :)
Adamlar resmen ölümü gösterip sıtmaya razı ediyor.Elinde onlarca remastered yapılabilecek eski ama güzel oyun var ki bu remastered işini beceremediklerinden olsa gerek (+service sistemli oyun sevdası yüzünden) bu oyunlardaki potansiyeli göremiyorlar bir türlü.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Kaçınız bundan önce remastered yapılan NFS Hot Pursuit'i hatırlıyor veya biliyor? :)
Adamlar resmen ölümü gösterip sıtmaya razı ediyor.Elinde onlarca remastered yapılabilecek eski ama güzel oyun var ki bu remastered işini beceremediklerinden olsa gerek (+service sistemli oyun sevdası yüzünden) bu oyunlardaki potansiyeli göremiyorlar bir türlü.
ME iyi satarsa bir umut Dead Space ve Medal of Honor remasteredı bekliyorum. Zaten ellerinde orijinal ekip var MoH için, VR oyunundan sonra bir remastered gelse çok iyi olur.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ME iyi satarsa bir umut Dead Space ve Medal of Honor remasteredı bekliyorum. Zaten ellerinde orijinal ekip var MoH için, VR oyunundan sonra bir remastered gelse çok iyi olur.
Dead Space serisini oynamıştım ama MoH'un 2010 öncesini oynamamıştım, ikisi de güzel olur gerçekten.Hatta çok övülen KOTOR serisini de yeniden canlandırsalar çok iyi olacak.Gerçi onun combat sistemi de eski, sadece remastered yetmez.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Dead Space serisini oynamıştım ama MoH'un 2010 öncesini oynamamıştım, ikisi de güzel olur gerçekten.Hatta çok övülen KOTOR serisini de yeniden canlandırsalar çok iyi olacak.Gerçi onun combat sistemi de eski, sadece remastered yetmez.
KOTOR remake sızıntıları var hocam son birkaç aydır. Aspyr tarafından yapılıyor. Ben geleceğine kesin olarak inanıyorum şahsen. Adamlar önceki birçok Star Wars oyununu KOTOR dahil farklı platformlara port etmişti. (Başka oyunlarda da tecrübeleri var). Hatta yakın zamanda eski BioWare çalışanlarından birçok kişi Aspyr'a katıldı bu da ihtimali çok yükseltiyor. Sırf kesin olarak geleceğine inandığım için oyuna tekrar başlamadım. 1-2 seneye gelir diye umut ediyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt