Mass Effect: Andromeda [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

DANGEROUS21

Torrent-Oyun.com
Ynt: Mass Effect: Andromeda [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Oyun şahane sorunsuz oynanıyor.

astronot34

Torrent-Oyun.com
Ynt: Mass Effect: Andromeda [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

oyun doom a benziyor sanırım ?

AnKaRaxAttaCk

Pro Gamer Since 1999 (1000+games)

Serisine hayran olduğum bende yeri efsane olan ve son oyununun hala türkçe yamasını ümitle beklediğim bir oyun inşallah çıkarırlar o şekilde ağız tadıyla oynarız . thanks:.

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

Ah bir de bu oyunun Türkçe yaması gelse var ya uzay bilimi meraklısı olarak oyunu bitirmemek için sindire sindire oynamakta ayrı bir keyif olur..

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com

Bu oyuna Türkçe yama gelmemesini anlamıyorum. gönüllü olarak ekip oluşturmak isteyen var mı?

Morningstar

Sweet Nerevar
Web sitesi
penetratorgod.medium.com
Sızdırılan TR yamanın hatırına deneyeyim dedim ama gerçekten ingilizce oynadığım dönemde hatırladığım kadar kötü oyun hala. Maalesef yama bile bu oyunu kurtarmıyor. Bu oyunda ruh eksik çünkü her şey çok anlamsız ve yapmacık geliyor. İlginç bir olay örgüsü veya derin bir karakter yok. Orijinal üçlemenin her içeriğini sonuna kadar dibini sıyırmış biriyim ve en ufak bir etkileşimi bile atlamazken Andromeda'nın daha başlarında diyalogları geçmeye başladım ve bu hiç bana göre değildir. RPG oyunlarda diyalogları asla atlamam fakat o kadar sıkıcı ve uzunlar ki tahammül edemiyorsunuz bu oyunda ve umarım ilerledikçe biraz fikrimi değiştirebilir. En sevdiğim oyun serisinin bu hale getirildiğini görmek çok üzücü. 4. oyunun durumu bu haldeyken yeni çıkacaği hakkında söylentiler dönen oyun hakkında endişeleniyorum.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun Metin2'ye benziyor sanırım.
Metin 2'yi bilmem de çok az da olsa Mass Effect 3'e benzetmeye çalışmışlar gibi geldi bana (ne alakaysa).
Ama Mass Effect 3'e benzeyeyim derken Anthem'in hikaye modu olarak piyasaya çıkmış gibi de düşünebiliriz.Bu arada henüz oynamadım ama Death Stranding bittikten sonra başlamayı düşünüyorum.

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.
Metin 2'yi bilmem de çok az da olsa Mass Effect 3'e benzetmeye çalışmışlar gibi geldi bana (ne alakaysa).
Ama Mass Effect 3'e benzeyeyim derken Anthem'in hikaye modu olarak piyasaya çıkmış gibi de düşünebiliriz.Bu arada henüz oynamadım ama Death Stranding bittikten sonra başlamayı düşünüyorum.
Nasıl oyun? Hep kargo taşıyoruz diye biliyorum. Sıkmıyor mu? Spoiler yememek adına izlemedim hiç.

Cevap, Death Stranding konusuna taşındı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt