Torrent-Oyun | Marvel's Avengers (v 1.3 build 13.38) - [CPY] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melek12345

Torrent-Oyun.com
Şimdi birkaç sorum var. Marvel's Avengers'in hikayesi ne kadar? Hikaye bitiyo mu yani? Bitince sağda solda sadece dövüş mü oluo multiplayer? YOKSA biz o bölümlere tek girebiliyoz mu botlarla yanımızda? Ya da bu oyunun hamachiyle falan oynanabilme imkanı var mı coop?
Bi diğeri: Fark ettiniz mi bilmiyorum oyunun 1.3.3 ü çıktı 1.3ten hemen sonra. Keşke indireydim, 1.3 to 1.3.3 update'i de yok ayrı olarak :/ 80gb indirecez gene cok yavaş bir de deli ediyo. 4mb/s lik internette 2.5'larda veya arada çok 200kb lara düşüyo.
NEYSE OYUNDA SES SORUNU VAR. ÇÖZÜMÜ BULAMADIM ÖYLE Bİ HATAYA KARŞILAŞTIM FAKAT ÇÖZÜM NET GÖREMEDİM. HULK oynarken bazı yaptığı hareketlerin efekt sesleri falan yok. Sinir bozuo ortam sesizken vermiyo heyecan :D NEyse bu kadar diceğim. Oyun güzel tatlı oynanıo. Her şey full 2k da ultra texture pack le beraber 60-144 arası oynuyorum. sert savaşlarda 55lere kadar inebiliyo ama genelde 70civarı oynanabilir düzeyde hissetmiyorum zaten pek kasma. Grafikler gerçekten harika. Ama boktan servis sistemine çalıştıkları için oyunun içine etmişler. İLLA TRAINER bulup hileyle ilerlicez crack versiyonda eğer coop crack yoksa HİÇ*. SAĞDA SOLDA KUTU AÇMAKTAN OYNAYAMIYOSUN :D

Oyunda çözemediğim bir bulanıklık var. Neden acaba? Başına gelen ya da sebebini bilen var mı?
DLSS ayarına bak girerken launcher'den. Ultra perfomance'de iken ben denedim çok bulanık gibiydi. QUALITY ise efsane netlik.

MAZE

Papa'da ki İman Kadar Rap Türkiye'de Özgür!!
DLSS ayarına bak girerken launcher'den. Ultra perfomance'de iken ben denedim çok bulanık gibiydi. QUALITY ise efsane netlik.
DLSS ayarları deaktif görünüyor. Bir ayar yapamıyorum. Nedendir acaba? Nvidia DLSS ayarı var ama deaktif dediğim gibi. Ekran kartım Nvidia.

melek12345

Torrent-Oyun.com
DLSS ayarları deaktif görünüyor. Bir ayar yapamıyorum. Nedendir acaba? Nvidia DLSS ayarı var ama deaktif dediğim gibi. Ekran kartım Nvidia.
He hocam kusura bakmayın sölemeyi uınuttum. EN SON NVIDIA DRIVER kurmanız gerek :D Bende de ilk başta yoktu güncelleyince geldi :D Belki 20 serisi 30serisi sadece desteklıyodur bilmioyrum bi günceleyin güncelemediyseniz

MAZE

Papa'da ki İman Kadar Rap Türkiye'de Özgür!!
He hocam kusura bakmayın sölemeyi uınuttum. EN SON NVIDIA DRIVER kurmanız gerek :D Bende de ilk başta yoktu güncelleyince geldi :D Belki 20 serisi 30serisi sadece desteklıyodur bilmioyrum bi günceleyin güncelemediyseniz
Evet baktım da DLSS 20 serilerinde varmış. Güncelleme varmış fark etmemişim. Nvidia driver güncelledim sorun çözüldü. Dolaylı yoldan da olsa çözdük sorunu şükür :) Teşekkürler. Bu arada merak eden olursa Fitgirl olanı indirdim.

bu sürüm 1.3 mü yoksa 1.3.3 mü. farkı ne bu sürümlerin bazı arkadaşlar güncelleme olduğunu söylüyor şuan dodi repack olanı indiriyorum

edit: Sitedeki marvel's avengers oyun sürümü 1.3 gözüküyor ancak günceli 1.3.3müş. Ben de dodi repack 77gbini indirdim 10gb falan kaldı o kadar indirdikten sonra 1.3.3 için baştan mı indirmek lazım? Direk 1.3ten 1.3.3e güncelleme dosyaları yok mu? Ben baktım bulamadım acaba yardımcı olabilir misiniz,teşekkürler.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
bu sürüm 1.3 mü yoksa 1.3.3 mü. farkı ne bu sürümlerin bazı arkadaşlar güncelleme olduğunu söylüyor şuan dodi repack olanı indiriyorum

edit: Sitedeki marvel's avengers oyun sürümü 1.3 gözüküyor ancak günceli 1.3.3müş. Ben de dodi repack 77gbini indirdim 10gb falan kaldı o kadar indirdikten sonra 1.3.3 için baştan mı indirmek lazım? Direk 1.3ten 1.3.3e güncelleme dosyaları yok mu? Ben baktım bulamadım acaba yardımcı olabilir misiniz,teşekkürler.
Özelden cevaplanmıştım ama tekrar edeyim, diğer arkadaşlar da bilsin; oyunun tek bir sürümü kırıldı, hiçbirinin birbirinden fazlası olamaz.Oyun Denuvo'lu olduğu için update gelme olasılığı düşük.Ayrıca hepsinin sürümü 1.3.3'tür (Repack'ler ana sürümden paketleniyor).Orijinale gelecek herhangi bir güncelleme kırılmadığı sürece siteye eklenemeyecektir, bilginize.

Aşağıda siteden indirebilirsin.İyi oyunlar.

https://filecrypt.co/Container/0C68767972.html

melek12345

Torrent-Oyun.com
1.3.3 indirdim koca 80gb ı tekrar indirdim :d sadece 1.3'ten 1.3.3 e geçmek için umarız değer :D ses sorunları falan gider bakalım... DLSS ayarı oyun içine gelmiş . LAUNCHER'de vardı zaten..

Deneyeceğim inşallah olur aylardır bu oyunu bekliyordum oynayamazsam üzülürüm .d

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak):

Denedim ama yine
DXGI ERROR DEVICE HUNG, bu hatayı veriyor maalesef çözüm arıyorum farklı farklı kaynaklardan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Marvel's Avengers Save dosyası

Hikaye Görevi% 100 tamamlandı, diğer bazı yan görevler tamamlandı fakat hepsi değil demişler. " İçerisindeki txt dosyasında save in nereye atılacağı not düşülmüş! Cs den bir kullanıcıya ait save dosyasıdır."

Download:
http://www.mediafire.com/file/lpccykg993vhn9o/Avengers_SaveGame.zip/file

Deneyeceğim inşallah olur aylardır bu oyunu bekliyordum oynayamazsam üzülürüm .d

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak):

DXGI ERROR DEVICE HUNG, bu hatayı veriyor maalesef çözüm arıyorum farklı farklı kaynaklardan.

Soru:
Game keeps crashing for me in the beginning near the sewers, the ms marvel section. DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG. says I do not have enough resources but the game ran fine for almost the first hour before this.. and I swapped to potato settings and i'm still getting the error.

Cevap ve çözüm:
You need to CAP the frame limit to 30 in NVIDIA panel - if you have nvidia card ofc, then it will be gone...

Son düzenleme:
oyun açılırkan : your saved data appears that corrupted. you will continue by deleting the previous one gibi bir hata verdi tüm oyuna yeniden başlamak istemiyorum nasıl düzeltebilirim. En son pym ile buluşmuştuk biraz daha ilerlemiştim o civarlarda bir save bulamaz mıyım nasıl düzelicek bu
edit: sorunu çözdüm, belgelerdeki save dosyalarını kopyalayıp yeni oyun açıp sonra eski savelerimi yerine geri koydum düzeldi.
edit2: oyunun hikaye biraz geriye gitmiş pymden öncesine, umarım ileride yine öyle sorun çıkmaz.

Son düzenleme:

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
oyun açılırkan : your saved data appears that corrupted. you will continue by deleting the previous one gibi bir hata verdi tüm oyuna yeniden başlamak istemiyorum nasıl düzeltebilirim. En son pym ile buluşmuştuk biraz daha ilerlemiştim o civarlarda bir save bulamaz mıyım nasıl düzelicek bu
edit: sorunu çözdüm, belgelerdeki save dosyalarını kopyalayıp yeni oyun açıp sonra eski savelerimi yerine geri koydum düzeldi.
edit2: oyunun hikaye biraz geriye gitmiş pymden öncesine, umarım ileride yine öyle sorun çıkmaz.
arkadaşlar elinde save game olanlar bana pm den atabilirmi story bitmemiş hali lazım 5.ci görevden sonra

Son düzenleme:

Nuada

Torrent-Oyun.com
Oyun çalıştı fakat bende en düşük ayarlarda çok kastı. Hulk ile oynadıktan sonra oyunu kapatıp sildim. Artık ileride düzgün bilgisayarımız olursa o zaman yükler oynarız.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt