Torrent-Oyun | Marvel's Avengers (v 1.3 build 13.38) - [CPY] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Aynen cyber da kopya koruma sistemi olmayacak tabi son anda bir fikir değişikliği olmaz ise.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Güncelleme

DODI Repack eklenmiştir.Bu Repack'te Ultra Texture Pack ve diller seçenek olarak sunulmuştur.Dillerden sadece İngilizce'yi ve Ultra Texture Pack'i seçerseniz boyut 86,5 GB olacaktır.Yine dillerden İngilizce'yi seçip Ultra Texture Pack'i seçmezseniz boyut 60,1 GB olacaktır.Dil dosyalarından herhangi biri seçilmek zorundadır.İyi oyunlar.

Screenshot_1.png

Ekli dosyalar

waffle0

Torrent-Oyun.com
Merhaba, artık oyunlar windows 10 istemeye başlamış sanırım :D Benim bilgisayarda windows 7 var da sıkıntı çıkarır mı çok? Çıkarırsa windows 10 nasıl yükleyebilirim :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

melek12345

Torrent-Oyun.com
Güncelleme

DODI Repack eklenmiştir.Bu Repack'te Ultra Texture Pack ve diller seçenek olarak sunulmuştur.Dillerden sadece İngilizce'yi ve Ultra Texture Pack'i seçerseniz boyut 86,5 GB olacaktır.Yine dillerden İngilizce'yi seçip Ultra Texture Pack'i seçmezseniz boyut 60,1 GB olacaktır.Dil dosyalarından herhangi biri seçilmek zorundadır.İyi oyunlar.

O kadar kötü seed ki :D 1337x'den bakıyorum oyunun bu akşam 1.3.3 versiyonu nu koymuş 1.3.0 ı indiriyom ben :D

Öncelikle paylaşım için teşekkürler, ilk yüklendiği zaman buradan cpy versiyonunu indirdim, oynamak bugün nasip oldu. Farklı süper kahramanlarla oynamak hepsinin kendine has farklı yetenekleri comboları olması oyunu baya eğlenceli kılıyor. Kır dök parçala mantığında oynadınız mı gerçekten zevk veriyor. Öyle aman aman olmasada gayet kendini oynatan bir oyun. Denemenizi tavsiye ederim.

AykutB

GET OVER HERE!
Oyunlar tamam.Oyunlar inerken vakit geçirmek için gereken oyunlar da tamam.Şimdi geriye kalan tek şey iyi bir sistem sahibi olmak

melek12345

Torrent-Oyun.com
bende 400 lerde devam 1 oldu daha yüzde.. Allah sabır versin
Hayır şimdi sıkıntım şu. 54gb ı yüklendi 86 gb 'ın arakdaş hdd ye yüklüyodum "önemli bir cihaz hatası nedeiyle istek başarısız(writetodisk)" hatası verdi. ilerlemiyo54gb kaldı
Koca oyunu tekrardan başlattım :/ indirmeye

Son düzenleme:
Kolay gelsin oyunu indirdim kurulum kısmında Press Up To Unlock This Screen kısmında takılı kaldım ne kadar bassamda ilerlemiyo yardımcı olabilicek var mı ?

Kolay gelsin oyunu indirdim kurulum kısmında Press Up To Unlock This Screen kısmında takılı kaldım ne kadar bassamda ilerlemiyo yardımcı olabilicek var mı ?
O ekran gelince ekranın üzerinde herhangi bir yere mouse ile tıkla akabinde klavyede yukarı yön tuşuna bas. Bu kadar kardeşim.. Sonrasında nex next kurulumu yaparsın..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt