Torrent-Oyun | Marvel's Avengers (v 1.3 build 13.38) - [CPY] (-Repack'ler Çıkınca) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
avengers 3.DODI.png

Marvel's Avengers ( v 1.3 build 13.38 ) - [CPY]
(-Repack'ler Çıkınca)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: ( v 1.3 build 13.38 )

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 133,15 GB

:pccikistarihi: 4.9.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot: Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:oyunhakkinda:

Online access required for multiplayer and to download post-launch content. Free Square Enix Members account required for multiplayer only.

Assemble your team of Earth’s Mightiest Heroes, embrace your powers, and live your Super Hero dreams.

Marvel’s Avengers is an epic, third-person, action-adventure game that combines an original, cinematic story with single-player and co-operative gameplay*. Assemble into a team of up to four players online, master extraordinary abilities, customize a growing roster of Heroes, and defend the Earth from escalating threats.

Marvel’s Avengers begins at A-Day, where Captain America, Iron Man, the Hulk, Black Widow, and Thor are unveiling a new, hi-tech Avengers Headquarters in San Francisco. The celebration turns deadly when a mysterious enemy causes a catastrophic accident which results in massive devastation. Blamed for the tragedy, the Avengers disband. Five years later, with all Super Heroes outlawed and the world in peril, a sprawling adventure ignites when a determined young woman named Kamala Khan sets out to reassemble and rebuild the Avengers to stop the unchecked power of the secretive new force known as AIM.

Marvel’s Avengers continues the epic journey with new Heroes and new narrative delivered on an ongoing basis, for the definitive Avengers gaming experience.

• Progress through the single player campaign to rebuild your Hero roster and restore their powers; then continue to battle AIM solo or online with friends.
  • Unlock powerful skills and new gear for each of Earth’s Mightiest Heroes to suit your playstyle.
  • Customize these iconic Heroes with classic, fan-favorite, and all-new original outfits inspired by over 80 years of Marvel history.
  • Flexible combat system, dynamically scaling difficulty, plus customizable gear and skills to support unique playstyles for each Hero.

• Using a reclaimed helicarrier as a base of operations, players launch Hero Missions (single-player) and Warzone Missions (single-player or co-op) in hotspots around the globe.
  • Up to four players assemble online to defend the Earth from escalating threats that only the Avengers can overcome.
  • The narrative will unfold over multiple years, with every new Super Hero and region delivered at no additional cost.

*One-time online access required for single-player campaign; online access required for multiplayer and to download post-launch content. Free Square Enix Members account required.

:sistem_gereksinimleri:
Avengers.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ

İNCELEME VİDEOSU

NOT:
İki torrent de aynıdır, sadece kaynakarı farklı olup alternatif olmaları açısında paylaşılmıştır.Üçüncüsü ise repack'tir, boyut haricinde diller ve Ultra Texture Pack seçenek olarak sunulmuş.

Güncelleme

DODI Repack eklenmiştir.Bu Repack'te Ultra Texture Pack ve diller seçenek olarak sunulmuştur.Dillerden sadece İngilizce'yi ve Ultra Texture Pack'i seçerseniz boyut 86,5 GB olacaktır.Yine dillerden İngilizce'yi seçip Ultra Texture Pack'i seçmezseniz boyut 60,1 GB olacaktır.Dil dosyalarından herhangi biri seçilmek zorundadır.İyi oyunlar.

Yükleme ekranındaki ''Press Up to Unlock This Screen'' İçin yapmanız gereken:
yon-tuslari.png
Screenshot_1.png

Güncelleme

FitGirl Repack eklenmiştir.Bu Repack'te Ultra Texture Pack ve diller seçenek olarak sunulmuştur.Dillerden sadece İngilizce'yi ve Ultra Texture Pack'i seçerseniz boyut 50,6 GB olacaktır.Yine dillerden İngilizce'yi seçip Ultra Texture Pack'i seçmezseniz boyut 60,1 GB olacaktır.Dil dosyalarından herhangi biri seçilmek zorundadır.İyi oyunlar.

Screenshot_1.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Mitmit34

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ben şansıma sokayım. Mafia alıyorum mafia kırılıyor. Avangers alıyorum kırılıyor. Nese iade isteyim bari.

Birde oyunun steam versiyonu 61 gb neden acaba.

133 indiricek arkadaşlara sabır dilerim.. Playstatiında 40-50 gb iken burada 133 gb olmasının sebebini anlamıyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Arkadaşlar ben şansıma sokayım. Mafia alıyorum mafia kırılıyor. Avangers alıyorum kırılıyor. Nese iade isteyim bari.

Birde oyunun steam versiyonu 61 gb neden acaba.
133 indiricek arkadaşlara sabır dilerim.. Playstatiında 40-50 gb iken burada 133 gb olmasının sebebini anlamıyorum
Texture Pack (27 GB) ve dillerdendir (46 GB) büyük ihtimal, yoksa oyunun kendisi 56 GB'mış.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Sadece Crack Mevcut mu acaba plati hesabı vericem steam versiyonun içine crack atayım.
Aşağıdaki kaynakta var ama reklamlardan mıdır bilinmez Kaspersky tehdit uyarısı veriyor.Bana kalsa indirilir de mesuliyet kabul etmiyorum ama.

https://filecrypt.co/Container/0C68767972.html

Dilleri silebiliyoz mu indirirken? BOşuna 46gb dil indirmeyelim hızlı yuklensin.
Repack'lerde seçenek olarak sunulacak, bu torrent'te öyle bir seçenek yok maalesef.

Cpy ve Empress yavaş ciğerimizi söktün :D Dead Stranding bende açılmadı.

Dx12 destekli ekran kartı isityor büyük ihtimal. Marvelin isem gerensinimlerinde de dx12 yazıyor buda açılmaz mı acaba.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Cpy ve Empress yavaş ciğerimizi söktün :D Dead Stranding bende açılmadı.

Dx12 destekli ekran kartı isityor büyük ihtimal. Marvelin isem gerensinimlerinde de dx12 yazıyor buda açılmaz mı acaba.
Evet, açılmaz büyük ihtimal.

Sadece Crack Mevcut mu acaba plati hesabı vericem steam versiyonun içine crack atayım.
Şansa aşağıdaki torrent'e rastladım.Torrent'teki dosyalar oyunun yüklenmiş halini içeriyor.Ayrıca crack ve Steam dosyasını da barındırıyor.Galiba Steam klasöründeki dosyalar pc'nizdeki Steam klasörüne atmanız gerekiyor.Crack'i de ana oyunun dizinine.Sadece crack'i indirmek mümkün.

Ekli dosyalar

Mitmit34

Torrent-Oyun.com
Aşağıdaki kaynakta var ama reklamlardan mıdır bilinmez Kaspersky tehdit uyarısı veriyor.Bana kalsa indirilir de mesuliyet kabul etmiyorum ama.
Sagol. İndirdim kurdum savelerimi açamıyorum.Kendi yeni save dosyası açtı benimkileri içine attım gene olmadı gitti 2 saat ilerlerme varmı çözümü bilen varmı acaba.

060

Torrent-Oyun.com
Taze Taze Çıkıyor. Birde Fifa21'i Kırsa On Numara Olacak. Eğer Fifa21'i Kırmazsa Artık CPY'ın Bunun İçin Para Aldığını Düşünücem. Başka Denuvo Olan Oyunları Kırdı Sonuçta :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Sagol. İndirdim kurdum savelerimi açamıyorum.Kendi yeni save dosyası açtı benimkileri içine attım gene olmadı gitti 2 saat ilerlerme varmı çözümü bilen varmı acaba.
Yukarıdaki yorumda yeni crack buldum, save sorununu giderir mi bilmiyorum ama.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt