Torrent-Oyun | MARVEL'S AVENGERS - ENDGAME EDITION (Denuvo'suz) - [InsaneRamZes] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
AVENGERS KAPAK 4.png

MARVEL'S AVENGERS - Endgame Edition (Denuvo'suz) - [InsaneRamZes]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - ENDGAME EDITION (v2.0.2.1) (DENUVO'SUZ)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 148,2 GB ( kurulum gerektirmeyen, setup'sız)

:pccikistarihi: - 31.08.2021 (sürüm tarihi)

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

Önemli Not!.png
Oyunun bu crackli sürümünde Purple Arrow, Hawkeye ve Black Panther görevleri oynanamıyor!
Oyuna eklenen içerikleri aşağıdaki Oyun Hakkında bölümünde bulabilirsiniz.

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/997070/Marvels_Avengers/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

icon1.png

EKLENEN DLC İÇERİKLERİ:
》》Oyunsonu Kara Dul Kostümü
》》Oyunsonu Şahin Gözü Kostümü
》》Demir Adam Takım Elbisesi "Kanlı Moda"
》》Hulk kostümü "Gladyatör"
》》Thor kostümü "Genç Thor"
》》Kaptan Amerika Kostümü "Vatanseverliğin somutlaşmışı"
》》Miss Marvel Kostümü "Deneyimli"

》》Kate Bishop'un "Bird of Prey" kostümü

Çok oyunculu için ve lansman sonrası içeriği indirmek için çevrimiçi erişim gereklidir. Ücretsiz Square Enix Üyeleri hesabı yalnızca çok oyunculu için gereklidir.

Dünyanın En Güçlü Kahramanlarından oluşan ekibinizi kurun, güçlerinizi kucaklayın ve Süper Kahraman hayallerinizi yaşayın.

Marvel's Avengers, orijinal, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve işbirlikçi oynanışla birleştiren destansı, üçüncü şahıs, aksiyon-macera oyunudur*. Çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncudan oluşan bir takıma katılın, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyüyen bir Kahraman kadrosunu özelleştirin ve Dünya'yı artan tehditlere karşı koruyun.

Marvel'in Yenilmezleri; Kaptan Amerika, Demir Adam, Hulk, Kara Dul ve Thor'un San Francisco'daki yeni, yüksek teknolojili Yenilmezler Karargahı'nın açılışını yaptığı A-Day'de başlıyor. Gizemli bir düşman, büyük yıkımla sonuçlanan feci bir kazaya neden olduğunda kutlama ölümcül bir hal alır. Trajedi için suçlanan Avengers dağıldı. Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar yasaklanmış ve dünya tehlikedeyken, Kamala Khan adında kararlı bir genç kadın, AIM olarak bilinen gizli yeni gücün kontrolsüz gücünü durdurmak için Yenilmezleri yeniden bir araya getirmeye ve yeniden inşa etmeye başladığında, yayılan bir macera ateşlenir.

Marvel's Avengers , kusursuz Avengers oyun deneyimi için sürekli olarak sunulan yeni Kahramanlar ve yeni anlatılarla destansı yolculuğuna devam ediyor.

》》Kahraman kadronuzu yeniden oluşturmak ve güçlerini geri kazanmak için tek oyunculu kampanyada ilerleyin; sonra AIM ile tek başınıza veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla savaşmaya devam edin.
》》Dünyanın En Kudretli Kahramanlarının her biri için oyun tarzınıza uygun güçlü becerilerin ve yeni ekipmanların kilidini açın.
》》Bu ikonik Kahramanları, 80 yılı aşkın Marvel tarihinden ilham alan klasik, hayranların favorisi ve yepyeni orijinal kıyafetlerle özelleştirin.
》》Esnek dövüş sistemi, dinamik olarak ölçeklenen zorluk, ayrıca her Kahraman için benzersiz oyun tarzlarını desteklemek için özelleştirilebilir donanım ve beceriler.

》》Operasyon üssü olarak geri kazanılmış bir helikopter kullanan oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki sıcak noktalarda Kahraman Görevleri (tek oyunculu) ve Warzone Görevleri (tek oyunculu veya kooperatif) başlatır.
》》En fazla dört oyuncu, Dünya'yı yalnızca Yenilmezlerin üstesinden gelebileceği artan tehditlerden korumak için çevrimiçi olarak bir araya geliyor.
》》Anlatı, her yeni Süper Kahraman ve bölgenin ek ücret ödemeden teslim edilmesiyle birkaç yıl boyunca ortaya çıkacak.

*Tek oyunculu kampanya için bir kerelik çevrimiçi erişim gereklidir; çok oyunculu için ve lansman sonrası içeriği indirmek için çevrimiçi erişim gereklidir. Ücretsiz Square Enix Üyeleri hesabı gereklidir.
:sistem_gereksinimleri:

AVE sistem.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(ortalama 11 saat)

:psnot:

Oyunun tek bir sürümü vardır, o da kurulum gerektirmeyen setup'sız Steam-Rip versiyonudur.
Yeni eklendiği için hızı düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Önemli Not!.png

Oyunun bu crack'li sürümünde Purple Arrow, Hawkeye ve Black Panther görevleri oynanamıyor!
Oyuna eklenen içerikleri yukarıdaki Oyun Hakkında bölümünde bulabilirsiniz.

avengers title2.png

Ekli dosyalar

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler bu oyunun hala nasıl bir şey olduğunu çözemedim. Çoğu kişi oyunu beğenmemişti zamanında izlediği politikalardan ve başka sebeplerden dolayı bende kararsız konumdayım şuanda çünkü indirmek istesem 148 gb az değil yani :D

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Keşke şu oyuna türkçe yama gelse ingilizce oynarsam %90 bişe anlamıcam zevki kalır mı ki öyle ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için teşekkürler bu oyunun hala nasıl bir şey olduğunu çözemedim. Çoğu kişi oyunu beğenmemişti zamanında izlediği politikalardan ve başka sebeplerden dolayı bende kararsız konumdayım şuanda çünkü indirmek istesem 148 gb az değil yani :D
boyutun da maşallahı varmış :D. Paylaşım için teşekkürler
Rica ederim arkadaşlar, iyi oyunlar.Boyut konusunda yapacak bir şey yok maalesef.Oyun böyle paylaşılmış.

Arkadaşlar Purple Eye, Hawkeye ve Black Panther görevlerinin oynanamasının sebebi internet bağlantısı gerektirmesidir.
Aynen öyle, normalde orijinal sürümde oynanabilirler.

Keşke şu oyuna türkçe yama gelse ingilizce oynarsam %90 bişe anlamıcam zevki kalır mı ki öyle ?
Valla ben de oynamak için Türkçe yamasını bekliyordum ama hala yapanı göremedim.Hikayesini az anlayarak oynamak çok zevk vermez bence.Atıyorum örneğin oyunun kalitesine göre %60'lık zevk alacaksan, o %40'lara kadar düşer.

Bir önceki sürümde optimize sorunu ve oyun içinde görevlerde lag ve sıkıntı vardı mobları kesiyorsun kapı açılmıyor(sonraki save dönmek zorundasın), bazı animasyonlar girmiyor ve hikaye ilerlemiyor gibi sorunlar kalktımı

velatt

Seviye 1
ah be şöyle bir galactus villain'lı bir marvel oyunu çıkaydı...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bir önceki sürümde optimize sorunu ve oyun içinde görevlerde lag ve sıkıntı vardı mobları kesiyorsun kapı açılmıyor(sonraki save dönmek zorundasın), bazı animasyonlar girmiyor ve hikaye ilerlemiyor gibi sorunlar kalktımı
Kırılan sürüm en son sürümlerden biri, büyük ihtimal o tür sorunlar çözülmüştür bu sürümde ancak oynayıp denemediğim için kesin konuşamam.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Rica ederim arkadaşlar, iyi oyunlar.Boyut konusunda yapacak bir şey yok maalesef.Oyun böyle paylaşılmış.

Aynen öyle, normalde orijinal sürümde oynanabilirler.

Valla ben de oynamak için Türkçe yamasını bekliyordum ama hala yapanı göremedim.Hikayesini az anlayarak oynamak çok zevk vermez bence.Atıyorum örneğin oyunun kalitesine göre %60'lık zevk alacaksan, o %40'lara kadar düşer.
oyun zaten ahım şahım değil baya kişi beğenmemişti son durumunu bilmiyorum, o yüzde %10'lara kadar düşer belki de :d

Son düzenleme:

casper3428

Torrent-Oyun.com
oyun için teşekürler
-142gb si çok iyi miş
-neden eski oyunlar kırılmaya devam ediyor (total war 2-doom eternal dlc lisi -marvel-ve soylenti ama sıradaki tomb raider olabilir)
-yenilerden far cry 6 mesela neden olmuyor yada olması için 2 sene gerekir mi

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
oyun için teşekürler
-142gb si çok iyi miş
-neden eski oyunlar kırılmaya devam ediyor (total war 2-doom eternal dlc lisi -marvel-ve soylenti ama sıradaki tomb raider olabilir)
-yenilerden far cry 6 mesela neden olmuyor yada olması için 2 sene gerekir mi
Şu anda Denuvo'yu kıran tek bir kişi var. Empress neyi kırmak isterse onu kırıyor bir de 500 dolarlık bağışlar var özel olarak, Doom Eternal ve Tomb Raider bu bağıştan dolayı kırılacak.

Son düzenleme:

hknmutlu1905

Torrent-Oyun.com
Oyunun hikaye kısmı keyifliydi ama hikaye bittikten sonra oyun pat küt adam tokatlamaktan öteye gitmiyor, karakterler de çok saçma bir şekilde geliştiriliyor. Hikaye bitti biraz daha oynadım ve oyunu bir daha açmadım. Sözün özü hikayeyi anlamak için orta halli bir İngilizce yeterli. Bende o yok ve amaçsızca adam pataklamaktan zevk almam diyen biri bence beklentiye girmemeli

xoxo80

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol!
Merhaba Oyun yabancı dile indi sanırım Rusça. Dil seçimi yapamıyorum ve açılış ekranında uzun süre dönüp duruyor. aynı sorunu yaşayan var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba Oyun yabancı dile indi sanırım Rusça. Dil seçimi yapamıyorum ve açılış ekranında uzun süre dönüp duruyor. aynı sorunu yaşayan var mı?
Oyunu crack'ledikten sonra ana dosyasında steam_settings diye bir dosya oluşacak.O dosyaya girip force_language.txt dosyası aç ve russian yazısını silip yerine 'english' yaz.

1634132205287.png

Oyunu açamamandaki sebep crack'lememen olabilir bu arada.Crack dosyası oyunla birlikte inen ''Crack'' adındaki dosyadır.Önce crack işemini yapmalı daha sonra söylediğim gibi dili değiştirmelisin.İyi oyunlar.

1634132768674.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt