Marvel Avengers yardım edecek yokmu?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
arkadaşlar merhaba aşağıda resim de bulunan göreve geldim fakat açılması gereken kapı bir türlü açılmıyor oyun bug da kalıyor burayı geçen varsa save dosyasını atabilirmi acaba ?
Adsız.jpg

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Full gameplay'ine baktın mı dostum, emin misin bug olduğuna?

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Hatırlıyorum bu görevi. Üst kattan ateş etmeye başlıyorlardı. Oradaki bütün düşmanları taş ata ata öldürünce kapı açılıyordu.

üst taraftan çıkan adamların arkasına doğru taş atınca arkadaşın dediği gibi ufak bir patlama olup topluca ölüyordu adamlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt