Mafia III: Definitive Edition [CODEX] [Update-1] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar tr yama çalışıyor ama önce oyunu kurup açın ilk görevde şu para kamyonuna binene kadar oynadım ben sonra çıkıp yamayı kurdum oyuna girince new game yapıp oynadım sorunsuz oyuyorum şu an yaklaşık bi 3 saat oynadım oyunuda burdan indirdim
Hocam o zaman yanlış yönlendirme yapmıyayım ben mafia 2 de denedim olmadı hatta sonra emin olmak için yamanın oldugu sitedeki yorumlara baktım ordada olmuyor dediler sanırım 3 üncü oyunda oluyor eğer dediğin gibiyse 3 üncü oyunda da deneyeyim

Hocam o zaman yanlış yönlendirme yapmıyayım ben mafia 2 de denedim olmadı hatta sonra emin olmak için yamanın oldugu sitedeki yorumlara baktım ordada olmuyor dediler sanırım 3 üncü oyunda oluyor eğer dediğin gibiyse 3 üncü oyunda da deneyeyim
3. oyunda denedim ben zaten 2.yi bilmiyorum 3.yü gönül rahatlığıyla indirip kurabilirsiniz yama çalışıyor ama oyun çok sıkıyor bir süre sonra oynuyacak hiç bir şeyiniz yoksa indirin :D

SonNokTa

Torrent-Oyun.com
fps yine b..k gibi boşuna indirmeyin kotanıza yazık . max 5 fps farkediyo gtx 1050 ti da 30 40 fps yogun alanlarda 15/20 fps orta ayarda gerisini siz düşünün

Beep

GG Beep!
Türkçe yama sorunsuz çalışıyor ama, bir görev bitince loading ekranına attı ve öyle kaldı devam etmiyor

Sheriff Buffalo

Torrent-Oyun.com
2K GAMES'ten ricam olacak. Eğer 4.oyun gelecek ise (geleceğini düşünüyorum) Hangar 13'e bırakmamalılar. Gerçekten hayatımızda önemli yere sahip olan Mafia I-II oyunlarından sonra 3.oyunu yerin dibine soktular. İnsanın "Rica ediyorum, mümkünse sen oyun yapma Hangar 13" diyesi geliyor.

vrlglsn

Torrent-Oyun.com
1050 ti ekran karti 8 gb ram ile oynanilir mi ? i7 işlemcim var ?

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Mafia.III.Definitive.Edition.Update.1-CODEX
EKLENDİ İLK SAYFADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

Tr-GhostCu

ALLAH'IN TAKDİRİ TEDBİRİ BOZAR...
elinde launcher.exe launcher.exe.config dosyası ve launcherlanguages klasörü içindeki launcher.resources.dll bu dosyaları gönderebilecek olan varmı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt