Mafia II: Definitive Edition [CODEX] [Update-1] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mstrz-_

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar cracki oyun dosyasına attım launcherdan start diyince bişey olmuyor neden bilen var mı?

oyunu indirdim kurdum launcher açılıyor starta bastığımda tepki vermiyor ne yapmam lazım?

jonvey

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu kurdum hersewyi yaptım 0000007 hatası alıyorum recback kurdujm aynı hatayı onda da verdi

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Mafia.II.Definitive.Edition.Update.1-CODEX
EKLENDİ İLK SAYFADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

jonvey

Torrent-Oyun.com
yunu indirdim kurdum launcher açılıyor starta bastığımda tepki vermiyor

MİNİMANİST

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim kurdum launcher açılıyor starta bastığımda tepki vermiyor ne yapmam lazım?
yunu indirdim kurdum launcher açılıyor starta bastığımda tepki vermiyor
Selamın Aleyküm bu sorunu yaşayanlar için; konu ve oyun başında bulunan update' i indirip kurun. Ben bu şekilde yaptım oyun açıldı. İyi oyunlar dilerim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt