Mafia II: Definitive Edition [CODEX] [Update-1] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Açıklayamayınca ''boşver''. peki ok.
seninde anladığın üzere böyle gereksiz bir detaya takılıp birde bir şey fark etmiş gibi iğneli yorum yazan biriyle kaybedecek vaktim yok ama madem ısrar ediyorsun yanıtlayayım.

Orada kastedilen anlam eski insanların 480p gördüğü düşüncesi değildi. Bir dönemi yansıtmanın en iyi yolu görüntü kalitesini de buna uygun dizayn etmektir. O fotoğraf karesinde gördüğümüz düşük kalitedeki eski püskü resimler aynı zamanda dönemin ruhu ve seviyesini yansıtıyordu. Yani instagramdaki ultra hd çektiğin görüntü formatında o dönemi yansıtamazsın. Keskinliği bile bu kadar düşükse eski oyun olmasından dolayı HD yapman sadece gözle görülemeyen kapanmış kusurları açığa vurmuş ve yenisinin rahatsız edici bir görüntü oluşturmasına neden olmuş.
Benzeri gereksiz yorumlarınızın tekrarında cevap vermeyeceğimi hatırlatmak isterim. İyi günler.

Son düzenleme:
seninde anladığın üzere böyle gereksiz bir detaya takılıp birde bir şey fark etmiş gibi iğneli yorum yazan biriyle kaybedecek vaktim yok ama madem ısrar ediyorsun yanıtlayayım.

Orada kastedilen anlam eski insanların 480p gördüğü düşüncesi değildi. Bir dönemi yansıtmanın en iyi yolu görüntü kalitesini de buna uygun dizayn etmektir. O fotoğraf karesinde gördüğümüz düşük kalitedeki eski püskü resimler aynı zamanda dönemin ruhu ve seviyesini yansıtıyordu. Yani instagramdaki ultra hd çektiğin görüntü formatında o dönemi yansıtamazsın. Keskinliği bile bu kadar düşükse eski oyun olmasından dolayı HD yapman sadece gözle görülemeyen kapanmış kusurları açığa vurmuş ve yenisinin rahatsız edici bir görüntü oluşturmasına neden olmuş.
Benzeri gereksiz yorumlarınızın tekrarında cevap vermeyeceğimi hatırlatmak isterim. İyi günler.
Müsaden ile yazdıklarını biraz daha temiz ve net bir şekilde toparlayayım istedim hocam.

Yani arkadaş diyor ki; Oyun yapımcıları oyunlarında, çıkış yaptığı döneme göre bazı makyaj hileleri kullanarak atmosfer yaratırlar. Yani makyajdan kastım, blur veya Af vs benzeri grafiksel özellikler ile bir şeyleri, dönem cihazlarının kapasitesine göre en verimli halde ve dönemi yansıtması adına en gerçekçi şekilde kullanmayı amaçlarlar. Ve buradan şu sonucu çıkarmış oluyoruz. Eğer döneminde adamlar bu atmosferi yarattıysa, sen bunu alıp günümüze sadece dokuları yükselterek ya da çözünürlüğü arttırarak getirirsen, 10 sene öncekine nazaran çok daha yapay bir görünüm oluşturur. Çünkü her ne kadar doku ya da çözünürlük artsa dahi malesef günümüze uygun olmayacak ve yapay duracaktır oyun.. Ha eğer ultra hd görüntü+ günümüz teknolojik efektleri ile o atmosferi tekrardan yaratmayı amaçlayacaksak, işte o zaman remake kavramı mecburen devreye girmek zorunda kalacaktır. Yani özünde anlatılmak istenilen budur diyebilirim.

Son düzenleme:

Boşver hocam zaten yorma kendini. Herif forumun trollerinden biri.

Dönem dizi/filmlerinde bile görüntü kalitesini düşüremeyecekleri için, dönemi yansıtması bakımından daha az ve farklı ışıklandırmalar kullanılır. O yüzden yani senin demek istediğin gayet anlaşılır. Adamın algısında problem varsa senin yapabileceğin bir şey yok :)

Prochnost25

Torrent-Oyun.com

Gereksiz yorum demeseydin iyiydi ama yine de usulünce açıklamışsın teşekkür ederim. Kastettiğin şeyi anlamadığım için sordum buna da iğneli yorum demişsin ama olsun. en azından söylediğin şeyin altında yatan anlamı öğrenmiş oldum ancak ileride bir şeyler öğrenmek isteyen insanların üzerine kaplan edasıyla agresifçe saldırmazsan daha iyi olur.

Prochnost25

Torrent-Oyun.com
Boşver hocam zaten yorma kendini. Herif forumun trollerinden biri.

Dönem dizi/filmlerinde bile görüntü kalitesini düşüremeyecekleri için, dönemi yansıtması bakımından daha az ve farklı ışıklandırmalar kullanılır. O yüzden yani senin demek istediğin gayet anlaşılır. Adamın algısında problem varsa senin yapabileceğin bir şey yok :)
Neye göre troll dediğini anlamadım ancak yargısız infazda üzerine yokmuş. insanların 1-2 yorumunu okuyup buna göre o insanı 'troll' diye nitelendiriyorsan ne mutlu sana seni kendi haline bırakıyorum. Ancak arkadaşlar için ön yargı oluşturmazsan sevinirim zira şu forumda 1 kere bile usulsüzce tartışma yapmışlığım yoktur. Ayrıca IGN in review larının mantıklı olduğunu senin görüşlerinle uyuştuğunu söyleyerek kaliteni belli etmişsin zaten.

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Gereksiz yorum demeseydin iyiydi ama yine de usulünce açıklamışsın teşekkür ederim. Kastettiğin şeyi anlamadığım için sordum buna da iğneli yorum demişsin ama olsun. en azından söylediğin şeyin altında yatan anlamı öğrenmiş oldum ancak ileride bir şeyler öğrenmek isteyen insanların üzerine kaplan edasıyla agresifçe saldırmazsan daha iyi olur.
Dostum bak, yoruma şu şekilde yaklaşsaydın " uyumu neden bozduğunu tam anlayamadım daha detaylı açıklar mısınız? "

bunu seve seve cevaplardım ama sen bu şekilde yaklaşmak yerine yapmış olduğum yorumun direk saçma olduğuna kanaat getirip alay etmeyi tercih ettin. O dönemdeki insanlar 480p diyerek başlayan cümlenin başka bir niyeti olamaz.

Ben de cevaplamak istemedim bu isteğime de saygısızlık gösterdin.

Hem açıklayıp hemde bu seviyeye uygun cevap verdiğimde bu seferde beni suçluyorsun, yani ben seni tanımam etmem nasıl yaklaşırsan o şekilde yaklaşırım, biraz hatayı lütfen kendinizde arayın. Yaşınız kaç olursa olsun öğrenmenin yaşı yok ama neyde iyi olursanız olun hata yapma payınızı düşünmeden ki hata yapmamış bile olsanız üslubumuza daha fazla dikkat edelim ki gereksiz bir tartışma ortamı oluşmasın.

Madem hiçbir kötü niyet beslemediniz ve bu tutumu haketmediğinizi düşünüyorsunuz sadece tek tavsiyem benzeri tutumlarla karşılaşmamanız için daha dikkatli olmanızı öneriyorum. İyi forumlar

tiger1944

Torrent-Oyun.com
13 gb lık xatab sürümünü indirdim biraz oynadım bende herkesin dediği gibi bir fark göremedim sadace ara sinamatik videolar biraz daha net ve parlak gibi eski türkçe yamayı kurmayı denedim ama olmadı kurulmuyor

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
bende intel ekran kartını görüyo nvidiayı görmüyor denetim masasından nvidiayı seçmeme rağmen

Arkadaşlar indirdim ben repack versiyonunu fakat oyun kaydetmiyor bilen varsa çözümünü bana özelden atabilir mi ? Çözemedim netten baktım ama

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
13 gb lık xatab sürümünü indirdim biraz oynadım bende herkesin dediği gibi bir fark göremedim sadace ara sinamatik videolar biraz daha net ve parlak gibi eski türkçe yamayı kurmayı denedim ama olmadı kurulmuyor
Optimizasyon sorunu devam ediyor mu ?

Arkadaşlar save sorunu yaşayan var mı benim gibi ? Oyunu 3 saat oynadım. Ertesi günü bir daha girdm save lememiş oyunu. O kadar da sağ üstte saving yazıyordu. Nasıl çözülcek bu sorun bilen dm atabilir mi ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt