Mafia II: Definitive Edition [CODEX] [Update-1] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Murusti

Torrent-Oyun.com
Gecen oyun haberlerinde yazıyodu 2 ve 3 remastered 1.oyunuda renake cıkacak diye bu onu simdi

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Şimdi sorun şu, eskisi ne kadar o grafikleri hd olmasa da hd olmaması o dönemi çok iyi yansıtıyordu bize, yani inanılmaz bir uyum yakalamıştı Hd yapmaları dahada kötü yapmış bence uyumu bozmuş. Mafia 3 HD'ye gerek yoktu zaten grafikleri yeterliydi kaliteliydi ama içerik kötüydü. Sadece Mafia 1 ' i bekliyorum açıkçası mafia 1'in yeniden yapıma ihtiyacı vardı diğerleri fasa fiso

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
bu eski oyunun aynısıysa indirmeye gerek yok baştan sona yeni görevlerlerle falan çıktı sanmıştım sadece grafik olayı için indirip yeniden oynamak oynayan bitiren biri için bence gereksiz birşey

Murusti

Torrent-Oyun.com
Şimdi sorun şu, eskisi ne kadar o grafikleri hd olmasa da hd olmaması o dönemi çok iyi yansıtıyordu bize, yani inanılmaz bir uyum yakalamıştı Hd yapmaları dahada kötü yapmış bence uyumu bozmuş. Mafia 3 HD'ye gerek yoktu zaten grafikleri yeterliydi kaliteliydi ama içerik kötüydü. Sadece Mafia 1 ' i bekliyorum açıkçası mafia 1'in yeniden yapıma ihtiyacı vardı diğerleri fasa fiso
mafia 1 remake nezaman cıkacak yakın zamanlardamı

Faded

sertlik kanında var hayatın.
"The American Dream, it's more like a nightmare."

Hayatımın oyunu ya. Paylaşım için çok teşekkürler.

Prochnost25

Torrent-Oyun.com
HD olmaması o dönemi yansıtıyordu derken? eskiden insanlar 360p 480p görüyordu da benim mi haberim yok?

apikoksk

Torrent-Oyun.com
bu seriye hep başlamak istiyordum bir türlü başlayamadım. 1. oyun ile bağlantısı nasıl? Beklememe gerek var mı 1 in remake olanını yoksa anlaşılır mı hikaye?

Thrill

PS4 5.05 Exploit
YouTube'daki karşılaştırma videolarına göre pek fark yok orijinal oyunla aynı grafikler.
Aynı oyun motorunda güncelleniyor kaplamalar ama fazla bir değişiklik yok gibi.
O kadar boyutunu arttıracak ne yaptılar merak ettim.

Son düzenleme:

yusufbabw2

SİLAH KARDEŞLERİ ÖMÜR BOYU KARDEŞTİR
bu eski oyunun aynısıysa indirmeye gerek yok baştan sona yeni görevlerlerle falan çıktı sanmıştım sadece grafik olayı için indirip yeniden oynamak oynayan bitiren biri için bence gereksiz birşey
Katılıyorum aynı görevleri yapmak bencede sıkıcı ama grafikleri güzel olmuş daha erken gelseydi keşke. Artık mafia 1 beklicez

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt