Mafia II: Definitive Edition [CODEX] [Update-1] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Mafia II: Definitive Edition[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 39.16 GB

:pccikistarihi: 2020-05-19

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Ana oyunu ve tüm DLC'leri içerir.
Mafia suç efsanesinin ikinci bölümü - 1940'lar - 50'ler Empire Bay, NY
Göz alıcı HD ayrıntıyla yeniden düzenlenmiş oyunda organize suçun Altın çağında bir gangsterin hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Arkadaşı Joe ile birlikte Vito kendini ispatlamak için çalışır ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlar ile ailede yükselir.

Altın Çağ Draması:
Mafya'daki bir adamın ikonik mafya dramalarından ilham alınan yaşantısının içine girerek tüm görkemine ve ürkütücülüğüne şahit olun.

Empire Bay, NY:
2. Dünya Savaşı Sonrası Empire Bay, NY, fırsatlarla dolu ve organize suçun savaş sonrası Amerika'nın gelişen endüstrilerinden beslendiği bir şehir.

Eksiksiz ve Yeniden Düzenlenen Favori:
İlk defa Mafia II'yi göz alıcı HD'de sunulan tek bir pakette deneyimleyin.
Mafia ve Mafia III Definitive Edition'larda Vito'nun Deri Ceketini ve Otomobilini açmak için Mafia II: Definitive Edition'ı edinin.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit
İşlemci: Intel i5-2500K or AMD FX-8120
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB NVIDIA GeForce GTX 660 or 2GB AMD Radeon HD7870
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit
İşlemci: Intel i7-3770 or AMD FX 8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4GB NVIDIA GeForce GTX 780 or 4GB AMD Radeon R9 290X
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible​

:pcoyunfragmani:

REPACK İNDİRME LİNKİ [13,4 GB] [xatab Repack]

Torrent- Tıkla İndir

ÇIKAN UPDATELER

Mafia.II.Definitive.Edition.Update.1-CODEX
1.05 GB

Torrent-Tıkla İndir
Yandex- Tıkla İndir
Google Drive- Tıkla İndir
Mega-
Tıkla İndir

Ekli dosyalar

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
ne ara çıktı ne ara kırıldı oyun eline sağlık

Bunda ne var? Director Cuts'lar falan mı? Bitince gene freeroam olmuyorsa sırf DLC için indirmeye değmez.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bunda ne var? Director Cuts'lar falan mı? Bitince gene freeroam olmuyorsa sırf DLC için indirmeye değmez.
Mafia 2: Definitive Edition, 2010 yılında çıkmış olan oyunun HD Remaster versiyonu olacak. Yani yüksek çözünürlüklü görselliğin yanı sıra, oyunun çıkışı sonrasında yayınlanan tüm içeriklere de beraberinde sahip olabileceksiniz. Eğer Steam kütüphanenizde Mafia 2 bulunuyorsa, Definitive sürümünü herhangi bir ücret ödemeden edinebileceksiniz.

deeplife76

Torrent-Oyun.com
bende mafia 2 var steamde ama vermemiş mafia 3 te vardı onu vermiş. eski türkçe yama bunda geçerlimi acaba

Mafia 2: Definitive Edition, 2010 yılında çıkmış olan oyunun HD Remaster versiyonu olacak. Yani yüksek çözünürlüklü görselliğin yanı sıra, oyunun çıkışı sonrasında yayınlanan tüm içeriklere de beraberinde sahip olabileceksiniz. Eğer Steam kütüphanenizde Mafia 2 bulunuyorsa, Definitive sürümünü herhangi bir ücret ödemeden edinebileceksiniz.
hocam emin misin bana vermedi çünkü

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Türkçe yamasını buna deneyen var mı aranızda?

Teşekkürler herkese.

Yerine 3'ü verebilirlerdi iyi ki vermemişler, bu konuda tebrik etmek lazım.
hocam emin misin bana vermedi çünkü
Bana geldi.

Şans demek. Beni es geçti. :eek::) Tamam dediğin gibi bende baktım şimdi evet bende de kütüphaneniz de bulunuyor yazıyor. ama kütüphanede yok. Ama tıkladığımda yüklemeye geçiyor. Bilgilendirme için sağol

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt