TO Haber | Mafia: Definitive Edition'dan 14 Dakikalık Oynanış Videosu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Mafia: Definitive Edition'dan 14 Dakikalık Oynanış Videosu

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü - 1930’lar, Lost Heaven, IL

Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya'da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri'ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

Bir Mafya Filmi Oynatın:
Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.

Lost Heaven, IL:
1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Yenilenen Klasik:
Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.

Mafia: Definitive Edition 25 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Xbox Store ve Steam'de 259,00 TL'den ön siparişte.

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Mafia 1'i hiç oynamadım ama acayip güzel duruyor oyun moruk :D

Olmuş, optimizasyon iyi olursa mükemmel hikayeye sahip bir oyundur. Özellikle mafia 2 seven arkadaşlar bunun hikayesine bayılacaktır.

DI_SGW

Torrent-Oyun.com
Güzel gözüküyor.Tek korkum Remake'i Mafia 3'ü yapan ekibin yapması.

ISKA

Seviye 13
İyi ki beklentimi düşük tuttum, gerçekten şaşırdım ve harika duruyor. Umarım sıkıntsızı bi' çıkış gerçekleştirir.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
onların yapması beni bir tık umutlandırıyor aslında, 3'ün güzel yanlarını alıp kötü kısımlarını düzeltseler mis gibi oyun olur.

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Hikaye ve bölüm tasarımla büyük çoğunlukla ellerinde yani Mafia3'te olduğu gibi bir hikaye ve bölüm tasarımları görmeyiz gibime geliyor ki Mafia 3 grafiksel açıdan vs başarılı bir oyundu bunu da remake olarak güzel yedirmişler Mafia1'e. Yapay zeka genel sorun galiba yapacak bir şey yok :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Mafia 3'ün kötü yanı bölüm tasarımları ve yapay zekasıydı, geri kalan kısımları gayet güzel işliyordu (oynanış, grafik, hikaye işlenişi).Mafia 1'in hikayesi ve bölüm tasarımları falan hazır olduğu için ekstra bir şey yapmalarına gerek yok (yapmışlardır ama).Benim için soru işareti olacak olan tek kısım yapay zeka ama onu da bu kadar tecrübeden sonra kotarabileceklerini düşünüyorum.

Edit: Yapay zeka konusundaki düşüncemden vazgeçtim!

5:55 (Bu adam nereye ateş ediyor acaba?)

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
Mafia 3'ün kötü yanı bölüm tasarımları ve yapay zekasıydı, geri kalan kısımları gayet güzel işliyordu (oynanış, grafik, hikaye işlenişi).Mafia 1'in hikayesi ve bölüm tasarımları falan hazır olduğu için ekstra bir şey yapmalarına gerek yok (yapmışlardır ama).Benim için soru işareti olacak olan tek kısım yapay zeka ama onu da bu kadar tecrübeden sonra kotarabileceklerini düşünüyorum.

inş arkada görmediğimiz biri vardır

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
inş arkada görmediğimiz biri vardır
Sen öyle diyince bir daha baktım da karakter oraya siper almadan önce bir arabanın önünden geçiyor.Karşıdaki düşman da ana karakterden sonra oraya sıkmaya devam ediyor.Belki arabada birileri vardır.Gerçi diğer sahnelerde de çok boşa sıkıyorlar.Ana karakter kolay isabet sağlayabiliyorken, düşmanların kurşunları çok sekiyor gibi geldi bana.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Umarım orjinaldaki zorluğu verebilirler. Karakterin değişmesi de pek hoşuma gitmedi

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

Mafia 3ün hikayesini sevmiş miydin gerçekten :(

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Mafia 3ün hikayesini sevmiş miydin gerçekten :(
Tümüyle olmasa da bazı kısımlarını evet sevmiştim.Örneğin o baştaki soygundan sonra kaçma kısmı hoşuma gitmişti (en baştaki değil).Daha sonra hikayeyi tam hatırlamıyorum ama yanımızdaki bize yardım eden CIA ajanı John Donovan'la olan esprili konuşmalar, ara sahneler gayet iyi kurgulanmıştı (kuru kuru olmaz oynamak lazım).Daha sonra pek iyi işleyememişler ama karakter bakımından bölgeleri kontrol eden 3 karakter olayı da iyiydi, Vito da onlardan biriydi (karakter yan görevleri tırttı işte).Keşke Vito'yu daha çok kullansalarmış.Derinlemesine baktığın zaman hikayede güzel şeyler bulabiliyorsun.Ama buna görev ve bölüm tasarımları olarak baktığın zaman eksik ve kötü görünüyor.Bölüm tasarımı derken; örneğin sana bir mekanı basma görevi verilecek ama henüz gitmemişsin.Açık dünyada gezinirken yolda bir mekan görüyorsun.Bilerek ya da yanlışlıkla çatışmaya girip bir nevi basıyorsun.Daha sonra göreve gidiyorsun bir bakmışsın o mekan basma görevi biraz önce çatıştığın mekanmış.Sadece bir tane olsa iyi.Bunlardan çok vardı.Bazı görevler hep birbirinin tekrarı gibi.Yani sadece hikaye açısından baktığım zaman iyi taraflarını görebiliyorum ama bunu görev yapma kısmına iyi yansıtamamışlar.Büyük ihtimal sebebi daha uzun olması gerektiği içindir.Klasik dizi mantığı, uzun olsun diye güzel şeyleri yok ediyorlar veya gölge düşürüyorlar.

Bu arada sen oynamış mıydın?

anil523

Torrent-Oyun.com
Mafia 1 bekletim düşük tuttum hangar olunca ama mükkemmel gözüküyor bakalım oyunu çıkmasını sabırlıkla bekliyom inşallah optimasyon iyi olur en önemli etken o.

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Tümüyle olmasa da bazı kısımlarını evet sevmiştim.Örneğin o baştaki soygundan sonra kaçma kısmı hoşuma gitmişti (en baştaki değil).Daha sonra hikayeyi tam hatırlamıyorum ama yanımızdaki bize yardım eden CIA ajanı John Donovan'la olan esprili konuşmalar, ara sahneler gayet iyi kurgulanmıştı (kuru kuru olmaz oynamak lazım).Daha sonra pek iyi işleyememişler ama karakter bakımından bölgeleri kontrol eden 3 karakter olayı da iyiydi, Vito da onlardan biriydi (karakter yan görevleri tırttı işte).Keşke Vito'yu daha çok kullansalarmış.Derinlemesine baktığın zaman hikayede güzel şeyler bulabiliyorsun.Ama buna görev ve bölüm tasarımları olarak baktığın zaman eksik ve kötü görünüyor.Bölüm tasarımı derken; örneğin sana bir mekanı basma görevi verilecek ama henüz gitmemişsin.Açık dünyada gezinirken yolda bir mekan görüyorsun.Bilerek ya da yanlışlıkla çatışmaya girip bir nevi basıyorsun.Daha sonra göreve gidiyorsun bir bakmışsın o mekan basma görevi biraz önce çatıştığın mekanmış.Sadece bir tane olsa iyi.Bunlardan çok vardı.Bazı görevler hep birbirinin tekrarı gibi.Yani sadece hikaye açısından baktığım zaman iyi taraflarını görebiliyorum ama bunu görev yapma kısmına iyi yansıtamamışlar.Büyük ihtimal sebebi daha uzun olması gerektiği içindir.Klasik dizi mantığı, uzun olsun diye güzel şeyleri yok ediyorlar veya gölge düşürüyorlar.

Bu arada sen oynamış mıydın?
Evet evet oynadım ama tamamını oynayamadım maalesef, oyunun açılış kısmı muazzam olmasına rağmen açılıştan sonra sıkıla sıkıla oynadım

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Evet evet oynadım ama tamamını oynayamadım maalesef, oyunun açılış kısmı muazzam olmasına rağmen açılıştan sonra sıkıla sıkıla oynadım
Bende 3. oyunda senaryonun giriş kısmına bayılmıştım. Spoiler vermeyeyim ama ihanete uğramayla falan başlıyorduk. Ne yalan söyleyeyim karakteri de sevmiştim ben. Ama dediğiniz gibi senaryo gelişme bölümüne geçtiğinde orada batırmaya başlıyordu oyun. Finali zaten hatırlamak dahi istemiyorum ancak bu kadar etkisiz akılda kalmayacak bir final olabilirdi.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt