Mafia Definitive Edition'a bulaşmayın

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Dün Eastergamers yayınında izledim. Benim hoşuma gitti. Ps4 versiyonu oynuyordu.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Enis kirazoğlu bir incelesin bakalım ordan anlaşılır. Tavsiye ederim youtube den izleyin

Öncellikle şu konuya değinmek istiyorum Orjinal Mafia'yı aşırı seven biri olarak Remake halinin bütçesi düşük bir yapım bunu unutmamak lazım

Ve Orijinal oyun gibi gerçekçi yapmaya çalışmamışlar bile kısmına katılmıyorum classic zorluk diye bir seçenek var onunla oynarsan tabi %100 orjinal oyunun zorlugunu yaşamazsın ama aynı deneyimi az çok alırsın

Atmosfer denilen şeyden eser yok. kısmıda tamamen yanlış bir yorum MAFİA oyunları hiçbir zaman açık dünya oyunu olmaya uğraşmadı bu orjinal mafia 1 içinde geçerli dışarıda olan dünyada ilgi çekici bir detay yoktu odaklanılan kısım hep senaryo olmuştur(MAFİA 3 rezaletini yokmuş gibi konuşuyorum)

Tek katılabileceğim nokta cidden oyunu çok kesmişler bir noktadan sonra bırakında oynayalım arkadaş dedirtmiyor değil

Son olarak MAFİA 3 aynı tür ve yakın tür olarak hiçbir oyunla kıyaslanmayacak kadar rezalet ötesi bir yapımdır

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Öncellikle şu konuya değinmek istiyorum Orjinal Mafia'yı aşırı seven biri olarak Remake halinin bütçesi düşük bir yapım bunu unutmamak lazım

Ve Orijinal oyun gibi gerçekçi yapmaya çalışmamışlar bile kısmına katılmıyorum classic zorluk diye bir seçenek var onunla oynarsan tabi %100 orjinal oyunun zorlugunu yaşamazsın ama aynı deneyimi az çok alırsın

Atmosfer denilen şeyden eser yok. kısmıda tamamen yanlış bir yorum MAFİA oyunları hiçbir zaman açık dünya oyunu olmaya uğraşmadı bu orjinal mafia 1 içinde geçerli dışarıda olan dünyada ilgi çekici bir detay yoktu odaklanılan kısım hep senaryo olmuştur(MAFİA 3 rezaletini yokmuş gibi konuşuyorum)

Tek katılabileceğim nokta cidden oyunu çok kesmişler bir noktadan sonra bırakında oynayalım arkadaş dedirtmiyor değil

Son olarak MAFİA 3 aynı tür ve yakın tür olarak hiçbir oyunla kıyaslanmayacak kadar rezalet ötesi bir yapımdır
Son cümlene :))

Türkçe desteği olmayan oyunlara para vermiyor olmama rağmen, boşta olduğum ve oynayacak oyun kalmadığı için para verip aldım. Öncelikle şunu belirteyim sırf nostalji yapmak için bile alıp oynanır. Grafikler konusunda sıkıntı yok,günümüze uygun. Ufak tefek performans sorunları olduğu kesin. İnceleme yapan sitelerin puanlarına güveniyorsanız ortalaması 70-80 ki bu puanlar düşük değil. Oyunu oynayan oyuncuların puanlaması 86 şuan. Bu da epey iyi bir puanlama. Oyunun 9 saatlik bir süresi var. Bana kalırsa kısa. Oynanış konusunda işin içinde hangar 13 ün olduğunu baya hissetiriyor. Bunu kötü anlamda söylüyorum. Tabiki tercih meselesi ama, kesinlikle almayın dedirtecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Belki bana yaşattığı nostaljinin hatrına belki uzun süredir bir solukta oturup bitirdiğim oyun olmadığından bana oldukça keyif verdi. Oynanış süresini göz onunda bulundurarak alıp almamak size kalmış.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar

Atmosfer konusunda dediğimi anlamak için introyu izlemeniz yeterli. Atmosferle alakalı sorunum büyük oranda hava durumu. Biraz daha boğuk bir havaya sahip olmasını beklerdim. Fazla renkli olmuş.

Oyun bence çok güzel olmuş çatışmalar biraz hızlı olması kötü olsada çok zevkli ,grafikler süper benim uzun süredir aradığım oyunmuş sanırsam. Araba sürüşü gerçekten beklediğimden güzel Classic de oynuyorum bazen mermi korkutuyor ama bol bol var etrafta npc ler çok iyi sıkıyor. Sık sık siyah ekran gelmesi biraz bozuyor yapacak bir şey yok.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
son 2 ay içersinde kingdoms of amulur,mafia 1,2,3,Crysis remastered,prince of persia gibi oyunları firmalar olumlu anlamda düzgün bir işçilik yapmadılar hep baştan sağma gibime geliyor ama 6-7 ay önce saints row 3 remastered grafik kalitesini yaklaşan bir oyun henüz görmüş değilim.(mafia 3 evet kötü bir oyun ama dergi toplamak cok zevkli).

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
son 2 ay içersinde kingdoms of amulur,mafia 1,2,3,Crysis remastered,prince of persia gibi oyunları firmalar olumlu anlamda düzgün bir işçilik yapmadılar hep baştan sağma gibime geliyor ama 6-7 ay önce saints row 3 remastered grafik kalitesini yaklaşan bir oyun henüz görmüş değilim.(mafia 3 evet kötü bir oyun ama dergi toplamak cok zevkli).
Saints Row'a iyi diyorsan (kötüdür demiyorum) Mafia 1'e de iyidir demen gerekiyor.Ya da en azından oynadıktan sonra bunu söylersin diye tahmin ediyorum.Başkasının kişisel düşüncesini direkt benimsemek pek mantıklı değil bence.Yanlış anlaşılmasın, o arkadaşın kişisel düşüncesi çok yanlış demiyorum.O, onun kendi zevkine göre yaptığı bir çıkarımdır.Ha sen de oynarsın ve aynı şeyi düşünürsün amenna, ama oynamadan ''zaten iyi olmayacağı söyleniyordu ya'' diyip bu ön yargıyı sürdürmeyi devam ettirirsek asıl yanlışı burda yaparız.
Kırdıysam özür dilerim.
Bu arada remastered oyunlar konusundaki çıkarımına katılıyorum.Hiçbirini oynamadım ama göründükleri kadar yorumlayacak olursam Kingdoms of Amalur ve PoP grafik olarak, Mafia 2-3 ve Crysis Remastered ise performans olarak baya beklentilerin altında çıkan oyunlar (Mafia Remake'i oynamadım).RE2 ile elle tutulur ilk iyi remake oyunundan sonra daha iyi işler görürüz dedik ama birkaç tanesi hariç gerisi resmen bu yeniden yapım işini sırf para için yaptığını göstermiş oldu.

melihbass

Saints Row'a iyi diyorsan (kötüdür demiyorum) Mafia 1'e de iyidir demen gerekiyor.Ya da en azından oynadıktan sonra bunu söylersin diye tahmin ediyorum.Başkasının kişisel düşüncesini direkt benimsemek pek mantıklı değil bence.Yanlış anlaşılmasın, o arkadaşın kişisel düşüncesi çok yanlış demiyorum.O, onun kendi zevkine göre yaptığı bir çıkarımdır.Ha sen de oynarsın ve aynı şeyi düşünürsün amenna, ama oynamadan ''zaten iyi olmayacağı söyleniyordu ya'' diyip bu ön yargıyı sürdürmeyi devam ettirirsek asıl yanlışı burda yaparız.
Kırdıysam özür dilerim.
Bu arada remastered oyunlar konusundaki çıkarımına katılıyorum.Hiçbirini oynamadım ama göründükleri kadar yorumlayacak olursam Kingdoms of Amalur ve PoP grafik olarak, Mafia 2-3 ve Crysis Remastered ise performans olarak baya beklentilerin altında çıkan oyunlar (Mafia Remake'i oynamadım).RE2 ile elle tutulur ilk iyi remake oyunundan sonra daha iyi işler görürüz dedik ama birkaç tanesi hariç gerisi resmen bu yeniden yapım işini sırf para için yaptığını göstermiş oldu.
kanka ne kırılması yahu 35 yaşında adamım aştık artık bunları;kanka herkesin kişisel düşüncesi sonuçta buranın amacı bu; RE2 fikrine katılıyorum adamlar parayı bulup resident evil 3 de batırdılar ve bundan sonra ki firmalar remaster yaz geç paraya para deme zaten virüs var herkes evde modunda yapımcılar test etmeden direk salıyorlar piyasa sonuçta hüsran.o degilde cyberpunk 2077 bence 10 yıl sonra remaster olarak çıkar cd project tokat gibi cevap verir gene tüm oyun firmalarına.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
kanka ne kırılması yahu 35 yaşında adamım aştık artık bunları;kanka herkesin kişisel düşüncesi sonuçta buranın amacı bu; RE2 fikrine katılıyorum adamlar parayı bulup resident evil 3 de batırdılar ve bundan sonra ki firmalar remaster yaz geç paraya para deme zaten virüs var herkes evde modunda yapımcılar test etmeden direk salıyorlar piyasa sonuçta hüsran.o degilde cyberpunk 2077 bence 10 yıl sonra remaster olarak çıkar cd project tokat gibi cevap verir gene tüm oyun firmalarına.
Dostum forumda herkesin yaşı belli olmadığı için ve kafa yapısını bilmediğim için olur olmaz alınır diye öyle yazma gereği duydum.Maalesef yaşı küçük olup da alınan çok var.Hatta 20''li yaşlarda olup da yine psikolojik durumundan dolayı falan alınan çok insan var.Kimin alınıp alınamayacağını kestiremiyorum maalesef.Keşke herkes yaşını profilinde belirtse de ona göre hitap etsek (sana dostum dememem gerekiyor aslında :) ).

melihbass

Dostum forumda herkesin yaşı belli olmadığı için ve kafa yapısını bilmediğim için olur olmaz alınır diye öyle yazma gereği duydum.Maalesef yaşı küçük olup da alınan çok var.Hatta 20''li yaşlarda olup da yine psikolojik durumundan dolayı falan alınan çok insan var.Kimin alınıp alınamayacağını kestiremiyorum maalesef.Keşke herkes yaşını profilinde belirtse de ona göre hitap etsek (sana dostum dememem gerekiyor aslında :) ).
problem yok ortak 2012 den beri sizinleyim içinden ne demek istiyorsa de rahat ol kanka :)

tommyvereceti

clay_was_here
hala yapimci firmalarin oyunculari onemsedigini mi saniyoruz biz turk oyuncular olarak sektorde yokuz bile bence

GREY

[TechGuy]
modelleme ve grafikler çok güzel ama animasyonlar ve oynanabilirlikteki akıcılık mafia 3'ün yanına yaklaşamaz

Mitmit34

Torrent-Oyun.com
Platiden alıcaktım 7 dolar nedir platiyede zam gelmiş galiba :D 3 dolar olsa eyw da

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt