Mafia Definitive Edition'a bulaşmayın

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Mafia 3ten zevk aldıysan bir sorun var ama orda bak :p Ayrıca RE3 remake dediğin gibi RE2'nin gölgesinde kaldı ayrıca hatalı bir remastered ile çıkış yapsa bile Witcher eleştiri almayacaktır
Mafia 3'e baya geç başlamıştım.Çokça eleştirildiği için ''bi ara oynarım ya'' diyip neredeyse unutmuşken aklıma gelince bir anda yükleyiverdim ve oynamaya başladım.Oyun başlarda sinematik oynanışı ve hikayesiyle az da olsa heyecanlandırmıştı ama daha sonra görevlerin saçma dizayn edilmesinden dolayı ''tamam demek ki bu yüzden eleştirilmiş'' dedim.Yine de neredeyse hiçbir oyunda yapmadığım gibi oyunu yarıda bırakmak istemedim.İlla ki beni çekecek bir şeyler vardır dedim.Atmosferi ve oynanışı tırt olsa asla vakit kaybetmezdim.Ama dediğim gibi sonuna kadar oynadım ve zaman zaman heyecanlı, dişe dokunur bölümler de gördüm.Hikayesi de bence güzeldi.Sadece görev işleyişi bakımından kötüydü.Belki ben de beklentimi bu arkadaş gibi yüksek tutup çıktığı gibi oynasaydım (üstelik para verip :) ) aynı şekilde yerden yere vurabilirdim.

The Witcher 3 Remastered hatalı ve sorunlu çıkarsa, oyun da firma da eleştirilir, puanı az olur.Bu normal versiyonun üzerine az da olsa gölge düşürebilir ama onu yok edecek kadar olmaz tabi.Sonuçta bu bir HD'leştirme çalışması, yeniden yapım değil.Kişi oyunu oynayamıyorsa (özellikle konsol oyuncuları) nasıl eleştirmeyecek anlamadım? :D

Mafia 3'e baya geç başlamıştım.Çokça eleştirildiği için ''bi ara oynarım ya'' diyip neredeyse unutmuşken aklıma gelince bir anda yükleyiverdim ve oynamaya başladım.Oyun başlarda sinematik oynanışı ve hikayesiyle az da olsa heyecanlandırmıştı ama daha sonra görevlerin saçma dizayn edilmesinden dolayı ''tamam demek ki bu yüzden eleştirilmiş'' dedim.Yine de neredeyse hiçbir oyunda yapmadığım gibi oyunu yarıda bırakmak istemedim.İlla ki beni çekecek bir şeyler vardır dedim.Atmosferi ve oynanışı tırt olsa asla vakit kaybetmezdim.Ama dediğim gibi sonuna kadar oynadım ve zaman zaman heyecanlı, dişe dokunur bölümler de gördüm.Hikayesi de bence güzeldi.Sadece görev işleyişi bakımından kötüydü.Belki ben de beklentimi bu arkadaş gibi yüksek tutup çıktığı gibi oynasaydım (üstelik para verip :) ) aynı şekilde yerden yere vurabilirdim.

The Witcher 3 Remastered hatalı ve sorunlu çıkarsa, oyun da firma da eleştirilir, puanı az olur.Bu normal versiyonun üzerine az da olsa gölge düşürebilir ama onu yok edecek kadar olmaz tabi.Sonuçta bu bir HD'leştirme çalışması, yeniden yapım değil.Kişi oyunu oynayamıyorsa (özellikle konsol oyuncuları) nasıl eleştirmeyecek anlamadım? :D
Var mısın iddiaya? Umarım hatasız sorunsuz bir oyun çıkar fakat oldu ki hatalı bir ya da beklentinin altında kalan bir remastered çıktı o zaman ben diğer firmalara yapılan eleştirilerin onda dokuzunun yapılmayacağını savunuyorum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Var mısın iddiaya? Umarım hatasız sorunsuz bir oyun çıkar fakat oldu ki hatalı bir ya da beklentinin altında kalan bir remastered çıktı o zaman ben diğer firmalara yapılan eleştirilerin onda dokuzunun yapılmayacağını savunuyorum
Firmanın sevilmesinden dolayı bunu söylüyorsan o konuda hak veriyorum.Çünkü firma birçok açıdan alıcı lehine hamleler yapıyor.Örneğin çok sevilen Remedy bile para uğruna Control'ü yeni nesilde yeniden satın aldırarak oynattırıyor ki birçok yerden eleştiri de aldı.Ama CD Project Red oyuna sahip olanlara bu yükseltmeyi ücretsiz verecek.Düşün zamanında 30 TL civarına kadar inmiş bir oyunun yeni sürümünü ücretsiz alabileceksin (fiyat 100-200 arası olur bence).Kimsenin umrunda olmayan Türkiye için Türkçe dil desteği çıkarıyor.Oyunlarını her zaman en dolu şekilde çıkarmaya özen gösteriyor.Daha aklıma gelmeyen birçok konuda iyi adımlar atıyor (hakla ilişkiler departmanı sağlam :) ).Tabi ki öyle aman aman bir eleştiri almayacaktır ama oyun oynanamaz halde olursa satın alanlardan tepki görecektir, bu da bir gerçek.

Firmanın sevilmesinden dolayı bunu söylüyorsan o konuda hak veriyorum.Çünkü firma birçok açıdan alıcı lehine hamleler yapıyor.Örneğin çok sevilen Remedy bile para uğruna Control'ü yeni nesilde yeniden satın aldırarak oynattırıyor ki birçok yerden eleştiri de aldı.Ama CD Project Red oyuna sahip olanlara bu yükseltmeyi ücretsiz verecek.Düşün zamanında 30 TL civarına kadar inmiş bir oyunun yeni sürümünü ücretsiz alabileceksin (fiyat 100-200 arası olur bence).Kimsenin umrunda olmayan Türkiye için Türkçe dil desteği çıkarıyor.Oyunlarını her zaman en dolu şekilde çıkarmaya özen gösteriyor.Daha aklıma gelmeyen birçok konuda iyi adımlar atıyor (hakla ilişkiler departmanı sağlam :) ).Tabi ki öyle aman aman bir eleştiri almayacaktır ama oyun oynanamaz halde olursa satın alanlardan tepki görecektir, bu da bir gerçek.
Tepki görür insanlar garip, ne yapsan yaranamazsın duruma var ama evet firmanın sevilmesinden kaynaklı diyorum. Alacağı eleştiri minimum düzeyde olacaktır, Cyberpunk gibi bir oyuna Türkçe yapıyor bu adamlar bizler yerden yere vurursak ayıp ederiz mesela

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Ben şu an Mafia Remasterd'ın oynanış videosunu izliyorum. Grafikleri baya iyi yapmışlar.
PC versiyonunu bilemem ama Xbox sürümünde sinematikler hariç grafikler bayağı eski duruyor. 2015'te çıkan MGSV, Rise of the Tomb Raider, The Order 1886 daha iyi grafiklere sahip. Grafikler eski olmasına rağmen maalesef kasıyor da.

Bildiğiniz üzere; konsollarda multiplatform oyunlar, her nesilde malesef ki pc ye göre "geneli itibari ile" sınıfta kalmaktalar. Ps4 pro da dahi Mafia 1 remake cidden grafiksel anlamda downgrade yemiş durumda. Yani bu oyunu deneyim edecek arkadaşlar mümkünse pc platformunda deneyim etsinler derim. Hani en azından grafiksel şöleni orada gözlemleyebilirsiniz.

Ha kişisel görüşüme gelecek olursak. Oyundan pek bir şey beklemiyordum. Ve şuan gayet güzel duruyor oyun. Tabi büyük beklentiler içerisinde olan arkadaşlar için hezeyan olmuş olabilir orası ayrı..

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Oyunu Classic'ten farklı bir ayara çektim, açık konuşmak gerekirse biraz haksızlık etmişim, kabul ediyorum.

Yine de moralimi bozdu bu durum, ilk defa bi oyunu böyle bir ayarda oynamaya heveslenmiştim ama oynanışı Classic'te batırmışlar. Özüne sadık kalmayı hiç becerememişler. Orijinal hali kesinlikle böyle değildi. Maalesef(ve mecburen) modern şekilde devam ediyorum.

kanfur

Torrent-Oyun.com
o zaman şöyle yaparız.torrent'e düşerse denerim beğenirsem alırım (Yalanı) :)

MuratTamer

Dutch always has a plan..
o zaman şöyle yaparız.torrent'e düşerse denerim beğenirsem alırım (Yalanı) :)
Düşmez kolay kolay torente. Bitanesini kırsalar şu son denuvoyu kullanan AAA oyunların arkasıda gelecek ama işte aylar oldu ümitler iyice azaldı. Orjinalde alıyorum bütçem elverdiğince ama bu ekonomide bu fiyatlarda yetişemezki insan, hangi birine para yetiştirelim. İyi olurdu beklediğimiz birkaç oyun kırılabilse.

kanfur

Torrent-Oyun.com
her oyunu alamam orijinal o paraları haketmiyor.en azından bize özel fiyatlama olmalı ki alalım.bende mümkün olduğunca orijinal alırım

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Vaziyet o kadar kötü mü ?
Ve nasılsın beni hatırladın mı dostum @ArnoVDorian
Orijinal oyunun benzeri bir deneyim yaşatsın diye "Classic" modda oynamaya çalıştım ama maalesef çok kötü bir haldeydi. Modern haline çevirdiğimde ise haksızlık yaptığımı farkettim. Yine de asıl deneyimi tecrübe edememek üzdü, keşke daha iyi çalışsalarmış o kısma.

İyiyim, teşekkürler. Bir süredir forumda yoktum ama isimleri az çok hatırlıyorum. Hani "bunu hiç görmemiştim" dediğim kişi pek yok açıkçası. Sen nasılsın?

kesici000

Torrent-Oyun.com
Düşmez kolay kolay torente. Bitanesini kırsalar şu son denuvoyu kullanan AAA oyunların arkasıda gelecek ama işte aylar oldu ümitler iyice azaldı. Orjinalde alıyorum bütçem elverdiğince ama bu ekonomide bu fiyatlarda yetişemezki insan, hangi birine para yetiştirelim. İyi olurdu beklediğimiz birkaç oyun kırılabilse.
bu oyun son korsan koruma teknolojisini mi kullanıyor ?

Gerçekten hayatımda yaşadığım en büyük hayalkırıklıklarından birisi. Benim gibi oyuna para harcamayın diye uyarmak istedim, uzak durun. Cidden aşırı pişman olursunuz. Mafia 3 bile şaheserdir, o kadar söylüyorum. Kısaca yazayım neden uzak durmanız gerektiğini.

Mafia 3 kötü bir oyun olsa da oynanışı çok iyiydi, bu oyun ise hayatımda gördüğüm en kötü oynanışlardan birisine sahip. Orijinal oyun gibi gerçekçi yapmaya çalışmamışlar bile, ona rağmen nasıl böyle batırdılar, anlamadım.

Hikayenin akıcılığını bitirmişler. Ne zaman bir bölüm bitse, ekran kararıp bölümün tamamlandığı yazıyor, sürekli oyununuz kesiliyor. Hani cidden ilk defa bir oyunda canımı sıktı bu kadar fazla araya bir şeylerin girmesi.

Atmosfer denilen şeyden eser yok. Sanki dünyada sadece ana karakter varmış gibi, çevredeki hiçbir şey ilgimi çekmiyor. Tamamen ana karaktere odaklanıyorum oynarken. Hani sanki boşluktaymışım gibi.

Gerçekten bana güvenin ve paranızı başka bir oyuna saklayın.
Şimdi şöyle bir özeleştiri yapim.Oyuna para vermen gereken yerler vardır.Ödüller almış the witcher oynamadım ama alırsam orjinal alırım Skyrim,Doom da başarılı oyunlardan biridir.Şimdilik aklıma bunlar geliyor.Mafia 1 ve 2 sini severek oynadığım oyundu mafia 3 ü hiç indirmedim merakta etmedim.
Anlıyorum para verdiğin için yaralı ceylansın kaplansın :) bir oyuna para verirken oyunun başarı kalitesini göz önüne getiririm.Mafia 3 başarısızmı hayır.Benim saydığım örnekler kadar başarılı oyunlar değil.Mafia 3 alınırmı kurulurmu oynanırmı kişiye göre değişir,bu tarz hikayeleri sevenler çok..Mesela sleeping dogs mafia 1 ve 2 den benim için bir adım daha önde.Tanıdığım eketronikçi vardı.resident evili en az 5-6 kez mafia 1 hiç yoksa 5 kez bitirmiştir.Sleeping dogs oynanamıştır...
Oyuna verdiğin parayı arkadaşlarla aramızda toplayıp sana hem mafia 3 torrentini vercez hemde oyun parasını biz iade edicez :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt