Torrent-Oyun | MAFIA - Definitive Edition (REMAKE) [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

saw33

Torrent-Oyun.com
Refresh rate tazeleme hızıdır, yani csgodan örnek vereyim -freq monitörün 144 hz ise başlangıca -freq 144 yazarsın o framei hissetmek için frekansı monitörünün desteklediği HZ'e eşitler vsync ise dikey senkronizasyon yani fpsi kilitler sen yanlış bakmışsın.Mesela vsynce de csgodan örnek verirsek fps_max 300 (alt sınır ne kadarsa) komutu fps sınırlandırma.Yani fps sürekli farklı yerlerde 300e düşüp aniden 400e çıkınca drop oluyor, profesyoneller bile 300e 400e kilitler fpsini takılmasız oynamak için.Sen gidip iyi sistemde r6yı 75e sabitlediysen bruh derim :)).
Hocam monitör hızı 75 hz ona yapacak bişeyim yok vsync de sabitleyince işte çok daha akıcı oluyor oyun ondan dolayı açıyorum her oyunda :D

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Mafya 3 ten sonra bu oyundan sıkılmadım. Karakterler tam mafya tarzı, mafya 3 mafyalıktan uzaktı.
mafia 3 yeni bitrdim zor dayandım 2 efsaneydi 6 kez bitirdim 2 bi ayrıydı 1 oynamadım eski diye şimdi remeka bakacam türkçe yama bekliyorum 1 ile ilgili eskiden oynayanlar 2 den bile iyi diyorlar bakacaz artık

Hocam monitör hızı 75 hz ona yapacak bişeyim yok vsync de sabitleyince işte çok daha akıcı oluyor oyun ondan dolayı açıyorum her oyunda :D
Evet kullanım amacı o zaten dalgalanma yaşanmasın diye fpsi kilitlersen daha akıcı ve güzel bir oyun deneyimi yaşarsın.Ama rekabetçi oyunlarda tavsiye etmem :D

V. Corleone

Torrent-Oyun.com
mafia 3 yeni bitrdim zor dayandım 2 efsaneydi 6 kez bitirdim 2 bi ayrıydı 1 oynamadım eski diye şimdi remeka bakacam türkçe yama bekliyorum 1 ile ilgili eskiden oynayanlar 2 den bile iyi diyorlar bakacaz artık
Mafia 1 remake Türkçe Yama translate olarak var DH'de, kurmak isterseniz eğer söyliyim dedim. Apex çeviri daha bitmedi ama onuda bekleyebilirsiniz, yakın zamanda oda çıkar heralde.
Bu arada Mafia 1 Orijinali gerçekten efsanedir, çok kez bitirdim. Remake sürümde fena olmamış ama 2002'deki atmosferi bi tık hissettirememiş gibi, ama ilk defa oynayacaklar için baya iyi olmuş yinede.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Mafia 1 remake Türkçe Yama translate olarak var DH'de, kurmak isterseniz eğer söyliyim dedim. Apex çeviri daha bitmedi ama onuda bekleyebilirsiniz, yakın zamanda oda çıkar heralde.
Bu arada Mafia 1 Orijinali gerçekten efsanedir, çok kez bitirdim. Remake sürümde fena olmamış ama 2002'deki atmosferi bi tık hissettirememiş gibi, ama ilk defa oynayacaklar için baya iyi olmuş yinede.
gördüm onu apex bekliyorum ama çizgisel oyunda normal türkçe yama kullanıcam rdr için başka seçeneğimiz olmadığı için translate hiç yoktan iyidir rdr yi bekliyorum dragon age inq. da çevrilmiş ona da bakacam bir ara

V. Corleone

Torrent-Oyun.com
gördüm onu apex bekliyorum ama çizgisel oyunda normal türkçe yama kullanıcam rdr için başka seçeneğimiz olmadığı için translate hiç yoktan iyidir rdr yi bekliyorum dragon age inq. da çevrilmiş ona da bakacam bir ara
Aynen, hiç yoktan ve çokça beklemekten iyidir. Adam 2 günde bir yama çıkarıyor. Mafia için bende Apex bekliyorum, yamaylada bitiririm bir kere.
Reis online oyun ne alaka mafia dan bahsediyoruz?Bu arada oyunun grafikleri çamur gibi gözüküyor acaba korsan sürümden dolayi mi? Yoksa orijinal halide mi öyle?
Dostum ben burdan indirdim CPY sürümünü, gayet kaliteliydi grafikler. Senin pc yahut monitör ayarlarında bir sıkıntı olmasın?

Aynen, hiç yoktan ve çokça beklemekten iyidir. Adam 2 günde bir yama çıkarıyor. Mafia için bende Apex bekliyorum, yamaylada bitiririm bir kere.

Dostum ben burdan indirdim CPY sürümünü, gayet kaliteliydi grafikler. Senin pc yahut monitör ayarlarında bir sıkıntı olmasın?
Diğer oyunlarda bir sıkıntı yok bulanık gibi efektler cizim medafesi 65 de mafia 3 de hiç öyle gelmemişti uzun süredir story tarzi oyun oynamiyordum galiba o yüzden öyle geldi.
Mafia dememişsin. Ona göre cevap verdim.
Reis normal konu acardim mafia oyunun altina yazmazdim sjsjf

emreegdy

Torrent-Oyun.com
Win 7 desteklemiyor mu? Tam hikaye başlıcak oyun ekranı tak gidiyor kapanıyor, desteklemiyorsa nasıl oldu da açabildim menüye girip hikayeyi başlatı vs seçtim?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Win 7 desteklemiyor mu? Tam hikaye başlıcak oyun ekranı tak gidiyor kapanıyor, desteklemiyorsa nasıl oldu da açabildim menüye girip hikayeyi başlatı vs seçtim?
Sadece indirme linkine odaklandığınız için diğer hazırlanan şeyleri görmüyorsunuz maalesef.
Sorun da bundan kaynaklanıyor.

mafia.png

emreegdy

Torrent-Oyun.com
Sadece indirme linkine odaklandığınız için diğer hazırlanan şeyleri görmüyorsunuz maalesef.
Sorun da bundan kaynaklanıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 241115
Bunu gördüm de oyuna girip story mode falan seçip başlatma seçeneğine kadar gelebildiğim için sordum zaten yoksa hiç açmazsa yazmazdım bu yorumu ben de :)

Link cs den alıntıdır! Rar içerisindeki dosyaları oyunun ana dizinine kopyalayın demişler. Umarım yarar işine..

https://pixeldrain.com/u/8MT9CtTR
Sinirlenip silmiştim oyunu, akşama inidirip deneyim olursa güncelleyeyim postu teşekkür ettim bu arada :D

Edit: Birazcok bozuyor oyunu ama yine de bi şekilde çalışıyor :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben hollandada yaşıyorum. Benim yaklaşık 30 ila 45 dakika arası indirdim. Şimdi yükledim çok güzel yapmışlar oyunu tavsiye ederim. Emek verip buraya ekleyen kardeşe teşekkür etmek için yazıyorum. Gerçekten çok hoş bir oyun olmuş.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Arkadaşlar ben hollandada yaşıyorum. Benim yaklaşık 30 ila 45 dakika arası indirdim. Şimdi yükledim çok güzel yapmışlar oyunu tavsiye ederim. Emek verip buraya ekleyen kardeşe teşekkür etmek için yazıyorum. Gerçekten çok hoş bir oyun olmuş.
Rica ederim hocam, iyi oyunlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt