Torrent-Oyun | MAFIA - Definitive Edition (REMAKE) [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyun gerçekten çok güzel, teşekkürler. Türkçe yama tahmini olarak ne zaman çıkar arkadaşlar?
Maalesef bir tahminde bulunmak zor.Ancak isterseniz oyunun çıkışından itibaren geçen süreyi ve yüzdeyi karşılaştırıp kendiniz bir tahminde bulunabilirsiniz.Ne zaman tamamlanacağını biz bile kestiremiyoruz açıkçası. :)

Oyunu çok fena hale getirmişler. Seve seve tekrar bitirdim. Mükemmel cidden.

mthn06

Torrent-Oyun.com
Ayarlara girince 4-5 dk donuyor oyun, oyun içinde de arada 2-3 dk'lık donmalar yaşıyorum. Sebep nedir?

tiger1944

Torrent-Oyun.com
türkçe yamayı çeviren arkadaşlardan izin alıp burda indirebileceğimiz şekilde paylaşılamazmı yönlendirdikleri siteye üyede oldum ama bir türlü indiremiyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
türkçe yamayı çeviren arkadaşlardan izin alıp burda indirebileceğimiz şekilde paylaşılamazmı yönlendirdikleri siteye üyede oldum ama bir türlü indiremiyorum
Outlook veya Gmail'den sitenin onaylamak için gönderdiği linkten girersen şifren onaylanıp giriş yapabileceksin.Outlook veya Gmail'e girersen gönderilen mesajı görürsün dostum.Yapamazsan özelden link atarım.

s_i_r

Torrent-Oyun.com
öncelikle herkese merhaba bir sorum olacak dodiden indirdim kurdum hiçbir sıkıntı yoktu 2-3 bölüm oynadım hatta ama ordinary routine bölümüne yani 4.göreve geçemiyorum oyun orada donuyor pcyi tekrardan başlatmam gerekiyor bu sorunu yaşayan yada çözümünü bilen varmı ?

xOcean

Torrent-Oyun.com
Oyunun kırıldığından ve türkçe yaması olduğundan haberim yoktu. Dün youtubeda gördüm. Hemen indireyim dedim. Teşekkürler.

comandanokeke

Torrent-Oyun.com
merhaba,

oyunu indirdim kurdum sorun yokta oyun çok kasıyor. en fazla 15 fps alıyorum?
tüm ayarlar low'da ve ekran 1360x768 de. var mı çözümü bunun ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Nvidia geforce gtx 960m
işlemci: intel i7-6700HQ cpu 2.60 ghz
ram: 16 gb
sitem: 64 bit
windows:10
ekran 4 gb
Ekran kartın yetersiz fakat Youtube videolarındaki benchmark'lar doğruysa sorun sadece ekran kartı değil; arka planda fuzuli çalışan programlar, sıcaklık veya önemli derecede fps kaybına yol açan bir oyun içi ayar da olabilir.Bir de oyuna bir update falan gelmişse maalesef korsanda ona ulaşmamız mümkün değil.Ama kesin olarak sorun ekran kartında diyebilirim.

blackburn1903

EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞK
aga oynadım kilise görevini yaptım kapadım dahada açılmadı binkwdll hatası verdi sonra intten bulup system32 ye felan attım şimdide açılıo oyun şiddet içerir vs yazılarında kapanıyo ana ekranda çözümü bilen varmıdır

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt