Torrent-Oyun | MAFIA - Definitive Edition (REMAKE) [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
mafia kapak03.png

MAFIA - DEFINITIVE EDITION [CPY]
(+ Tüm Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Screenshot_3.png

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Definitive Edition (v1.0.1+DLC)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 37,29 GB

:pccikistarihi: 25.09.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot: Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: Fitgirl Repack son tercihiniz olsun.

:xboxdil:Türkçe Yama konusu:
https://www.torrent-oyun.com/thread...e-tuerkce-yama-uecretsiz.537356/#post-4614809

:oyunhakkinda:

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü - 1930’lar, Lost Heaven, IL
Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya'da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri'ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

Bir Mafya Filmi Oynatın:
Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.

Lost Heaven, IL:
1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Yenilenen Klasik:
Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.

Mafia II ve Mafia III Definitive Edition'larda Tommy'nin Kostüm ve Taksisini açmak için Mafia: Definitive Edition'ı edinin.

http://www.MafiaGame.com'dan daha fazla bilgi alın

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

This Game may contain content not appropriate for all ages, or may not be appropriate for viewing at work: General Mature Content

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_2.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir.Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.DODI Repack'te indirirken sadece English dil dosyasını indirmeniz yeterlidir.

NOT 2:
Sadece crack eklenmiştir.Upload stesindeki reklamlar bize ait değildir.Reklam engelleyicilerini devre dışı bırakarak robot değilim bulmacasını çözmesiniz gerekiyor.Aksi halde dosyaya ulaşamayacaksınız.

https://filecrypt.co/Container/6C92C24CE8.html

mafia-definitive-edition-logo-01-ps4-21apr20-en-us.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Smoil39

Torrent-Oyun.com
100 Mbps internetim var fakat inanılmaz yavaş indiriyor bunun sebebi nedir ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
100 Mbps internetim var fakat inanılmaz yavaş indiriyor bunun sebebi nedir ?
Torrent'in yeni olmasından ve az indirilmiş olmasında kaynaklanıyor.Yarın daha hızlı olacaktır diye tahmin ediyorum.Az indirilmiş olmasının sebebi repack bekleniyor olması olabilir.

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Kaldırmayacak ama tabii ki indireceğiz :D

İndirme hızım bir ara 9 MB/S oluyor sonra ise 300 KB/S oluyor torrentin yeni olmasından mı kaynaklı bu?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt