Mafia 3 Türkçe Yama ve Optimizasyon Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
Ynt: Mafia 3 Türkçe Yama ve Optimizasyon Sorunu

™OriqiNaL™' Alıntı:
11.11.17 de çıkıyormuş usta denilene göre :thumbup:
gamecerenimo
http://www.oyunyama.net/mafia-3-turkce-yama/
oyun içi görüntülere baktım sorunsuz gözüküyor inş güzel yama olur :thumbup:

4bdulLaH

Çakalların hükmü, Kurt Ayağa Kalkana Kadardır.

ISKA' Alıntı:
Projenin başında kimler var ?
Mafia sitesinde bile tool daha yeni çıktı 50 k satır 2 aylık bir süreçte yapılırsa eğer o Türkçe yama pekte iyi olmaz açıkçası.Bu yamayı hiç duymadım ben tam olarak ne zaman başlamışlar peki haziran yazıyor ama haziransa eğer o zamanlarda tools bile yoktu dil dosyalarını açamıyorlardı
Çiktığında hep birlikte görürüz nasıl olduğunu.

Kaanesmeli

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar bi kaç bölüm ilerleyeyim dedim özellikle paraları kasaya bırakma görevine arabayla giderken midem bulandı resmen sonra o görev içinde fps birden bire 60 lara çıktı kasma ve donma olmadan oynamaya başladım nasıl oldu anlamadım ama daha sonra arabaya bindim fps gene düşüşe geçti araba kullanırken sorun yaşanıyor bu farklı bir sorun galiba

afterx

Torrent-Oyun.com

Mafia 3'e berbat optimizasyonu ve önceki iki oyuna göre vasat olması yüzünden bende tahammül edememiştim.Sonraki yamaları bilmiyorum ama fps kilit yaması hiçbir performans artışı sağlamıyor. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt