Mafia 2 Efsane oyunu olmayı hakediyor mu?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Benim gözüm de hakediyor. :)
4 cıkarsa ki insallah cıkar.
Tek şartlı olarak.
Joe vito der susarım. :)
Oynamayan kaldıysa 2inci oyununu hemen oynamalı.
Hele final sahnesi of of :)

Morningstar

LIGHTBRINGER
Zaten herkes bunu kabul ediyor. Hatta GTA kadar olmasa bile en az onun kadar ünlü bir oyun bile olabilirdi ama çıkış sürecini araştırırsanız ne kadar sıkıntılar yaşandığını ve aceleye geldiğini ekstra olarak oyunda olan çoğu şeyin kaldırıldığını görebilirsiniz. Eğer bunlar olmadan çıkabilseydi çok daha fazla kendinden söz ettirirdi kesinlikle.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Mafia 2 zaten çok güzel bir oyun. Efsane kısmına gelirsek bu kişiden kişiye göre değişebilir kimisine göre X oyunu efsanedir, kimisine göre Y oyunu.

Edit: 4.oyun çıkacaksa düzgün bir ana karakter olmalı. Bana göre 3. oyundaki Clay hiç mafyaya benzemiyordu, bildiğin paralı asker tarzı vardı böyle kesmeli biçmeli.

Son düzenleme:
Mafia 2 zaten çok güzel bir oyun. Efsane kısmına gelirsek bu kişiden kişiye göre değişebilir kimisine göre X oyunu efsanedir, kimisine göre Y oyunu.

Edit: 4.oyun çıkacaksa düzgün bir ana karakter olmalı. Bana göre 3. oyundaki Clay hiç mafyaya benzemiyordu, bildiğin paralı asker tarzı vardı böyle kesmeli biçmeli.
Joe ve Vito ikilisi üzerinden..
Keşke gitse. :)

BayLord51

Torrent-Oyun.com
ilk mafia 2 çıktığında ben open world oyunlardaki detayı mafia 2 de anladım benzin alma bile vardı gta,watch dogs gibi oynlarda olmayan ama yinede baya özellik çıkartılmış hali bile güzeldi hikaye zaten anlatmaya gerek yok 6.kez başlıcam remesterad yeri ayrıdır çok güzel oyun benim için gta ile eşdeğer gibi :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Mafia 4'ün kaderi Mafia 1'in remake'ine bağlı bence.Capcom'un RE 2'si kadar ses getirirse (ki ikisi de kendi alanında efsane oyunlar), Mafia 4'ü de onlara yaptırırlar.Aksi takdirde başka bir firma yapacak olsa bile, bu olası kötü sonuçtan sonra baya beklememiz gerekecek.

ISKA

Seviye 13
Mafia: The City of Lost Heaven - Mafia II - Mafia III

Mafia 4'ün kaderi Mafia 1'in remake'ine bağlı bence.Capcom'un RE 2'si kadar ses getirirse (ki ikisi de kendi alanında efsane oyunlar), Mafia 4'ü de onlara yaptırırlar.Aksi takdirde başka bir firma yapacak olsa bile, bu olası kötü sonuçtan sonra baya beklememiz gerekecek.
Bu yorumu atacakken gördüm kesinlikle doğru bir yorum. Mafia 1 Remake başarılı olması durumunda Hangar13 imaj tazeler ve belkide dördüncü oyun için doğru yoldan ilerlerler. Başarısız bir remake olursa mafia serisini uzun bir süre unuturuz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Bu yorumu atacakken gördüm kesinlikle doğru bir yorum. Mafia 1 Remake başarılı olması durumunda Hangar13 imaj tazeler ve belkide dördüncü oyun için doğru yoldan ilerlerler. Başarısız bir remake olursa mafia serisini uzun bir süre unuturuz.
Hatta Hangar 13'ün oyun dünyasındaki yeri bile artık yok olabilir.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
mafia 3 rezaletti benim gözükme ama mafia 2 mükemmel hikayesiyle iyi cezbediyor mafia 1 de mükemmel remake i bekliyorum mafia 4 çıkarsa ki tahminimce çıkıcak mafia 1 tarzı bir hikaye anlatısıyla gelirse hoş olur böyle sıradan bir insanın mafiaya dahil oluşu başından geçenler bi adamın sağ kolu olalım yani en güvendiği kişi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt